Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Magyar szinkron pedig nagyon jóra sikerült az elődöknél. Szomorú, hogy ez most kimaradt :(

May the Force be with you!

(#2) Mr President válasza kovsol (#1) üzenetére


Mr President
senior tag

Reméljük frissítés keretében megkapjuk majd. Nagyon jópofa volt :)

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#3) Scholes9 válasza kovsol (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az valóban sokat hozzáadott a játékélményhez :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) myckey


myckey
veterán

No akkor ez is megy a listába. :C

Amikor jön az ungarisen betyár szinkron. :B :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) oriic válasza myckey (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rákérdeztem a Team 17-nél, hogy esetleg egy frissítéssel várható-e a magyar szinkron.

Live-Die-Respawn

(#6) 1tom


1tom
tag

Régen Amiga-n sokat játszottunk az első résszel pár haverral, aztán meg pár évvel később az armageddon-nal Pc-n. Ami 3d-s utána jött szerintem nem volt valami jó. De ez az új rész, hogy 2d-s lett megér egy erős próbát.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#7) wikings2 válasza oriic (#5) üzenetére


wikings2
őstag

Én láttam már orosz streamert aki egy az egyben a worms armageddonos hangfájlokkal játszotta, szóval szerintem ha más nem, de buhera módszerrel átemelhetőek a hangfájlok. Régi W:A -ban is volt nekik egy mappa és a kód a fájlok neve alapján használta azokat.

Én egyelőre kivárom a vásárlással, hogy milyen lesz az online community a régi W:A -ra hajazó kötélmechanika miatt, és ha lesz elég játékos akkor valószínüleg átjövök ide W:A -ból mivel ott már csak kb 40-50 aktív, említésreméltó roperacer/wxw játékos van.

Amit eddig hallottam, hogy rengetegen hiányolják, hogy nincs semmiféle replay format a játékban, amivel késöbb lehetne dolgozni, videóvágás vagy szimplán jelenetvisszajátszás téren.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#8) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Én anno csináltam saját hangokat hozzá, csak le kellett cserélni egy pár waw (vagy valami olyasmi) filet másra, és ment is. Csináltam Starcraftos Worms csapatot.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) myckey válasza oriic (#5) üzenetére


myckey
veterán

Kösz kösz!

Nem hiszem, hogy ne tudnák rövid időn belül orvosolni. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) Béééla


Béééla
őstag

Hát igen, nem csoda hogy a WWP és az Armageddon volt a két leginkább szeretett verzió: a 3D botrány volt, a rebootok fizikája meg nem hozza azt az élményt, és sapkával nem pótolható...

Bélabá

(#11) Ygg


Ygg
senior tag

Alig várom.
Régen játszottam, de ezzel muszáj lesz :).

(#12) arc82


arc82
tag

Ez olyan mint a foci elég belőle 6 évente egy game.Nekem érdekes tetszett a 4-dik rész is az animációk nagyon tetszetek anno.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.