Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OnSeT


OnSeT
őstag

ha leszünk elegen én jövök. :K

pakli módosítás miért van megtiltva?

sztem ne zárd ki magad a versenyből, indulj te is. :))

(#2) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az 1v1 éedekel. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3) worep válasza OnSeT (#1) üzenetére


worep
csendes tag

ma este 10kor 10 emberes groupot csináltam simán,szal ember van,csak a kedvet kell meghozni hozzá,ebben számitok mások segitségére is.
paklimodositás azért tiltott,mert menetközben a paklit alakitani lehetne a metagamehez,igy több eséllyel indulnál,sokan fogják tesztelni a deckeket másokon igy aki ügyes körbenézhet a mezőnyben,igy előnyre tehet szert
én magam a simána zért nem indulnék mert a paklilista leadások miatt az előbb elhangzott előnyre tennék szert,a sorsolások ugyebár véletlenszerüek de cisnálhatnék olyan paklit ami felveszi a versenyt az azon indulo más paklikkal is.
a szabályrendszert más TCGs versenyek szabályrendszerei alapján tartom meg,beválik jo,és a bf is 1 tcg,még ha rts is emellett.

tippnek szolok h a common deckeket lehet cisnálgatni
nem nagy munka viszont el lehet filozni mi mire lehet még jo:),érdekes deckeket lehet cisnálni( nomad counter 1orbon common deckel?:D )

(#4) worep válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


worep
csendes tag

gyuri még 7 ilyen "engem érdekel és már simán lehet beszélni h melyik hétvégén legyen a verseny:)én kapásból tudok 2 embert aki tülkön ülve vár ,onseetel már 4..

(#5) Sousuke90


Sousuke90
aktív tag

Én max augusztusban szállok majd be. Kell majd a pvp tudás frissítése XD
De ha még akkor is lesz, akkor jövök.

(#6) worep


worep
csendes tag

1. Versenyünk kihirdetésre is kerül most!

Verseny kategóriája: 1v1 PvP verseny

-nem kieséses alapú
-deck szintje,rank,játékos nincs korlátozva

Időpont: Február 13. 14:00(ekkor kezdünk,nem ekkor kell felmászni)
Nevezési díj:30BFP( ezt csak ingame,a verseny előtt lehet leadni,direct tradevel,vagy emailban)

Egyéb információk:
A versenyt csak 8 fővel indítom el minimum,3 kör legalább lesz,igy nem 20 percig tart a verseny,minnél többen vannak annál több a díjazott is(40%a az indulóknak)!Amennyiben gond akad időben jelezd mert a nem megjelent játékosok is résztvevőnek számítanak!A versenyt az összbevétel+10%al szponzorláom(8főnél ez 284 BFp összességében,ami a dijakra megy el).A sorsolás véletlenszerű.
Eddigi játékosok akik jelentkeztek:

Lightkex: 30BFP befizetve
PatiboyHUN: 30BFP befizetve
ÉN: 30BFP befizetve
xdelgadox: jelentkezett
mikibm: jelentkezett
hungarica: jelentkezett
undreed: jelentkezett
strokez:jelentkezett,de kérdéses
JoekerHUN:jelentkezett

Jelentkezni bármikor lehet a versenyen indulni viszont csak akkor lehet h ha a nevezési dij be lett fizetve.
Továbbá 2 hét múlva esedékes 1 common pvp(még megbeszélés alatt)

Sok sikert mindenkinek!
Versenybeszámolókat szívesen fogadok( főleg replayekkel)! :)

(#7) OnSeT válasza worep (#6) üzenetére


OnSeT
őstag

egész nagy az aktivitás. ;)

13-ra hány kör van betervezve?

(#8) worep válasza OnSeT (#7) üzenetére


worep
csendes tag

3 kör lesz tervezve,de alakulhatnak úgy pntok h egyes helyeken vkinek + harcot kell folytatnia h előrébb verekedje magát( és ez könnyen elképzelhető például a 2. 3. helyezett közt)
Terjesszétek a hírt,szívesen indítom én 10+ fővel is!

(#9) Volfid


Volfid
csendes tag

Helló !
Én is szívesen beszállnék, bár még ilyesmin nem vettem részt.
A játékbeli nevem Volfid.

(#10) OnSeT válasza worep (#8) üzenetére


OnSeT
őstag

és egy nap alatt játszik mindenki mindenki ellen 3-3 meccset?

(#11) linekiller válasza OnSeT (#10) üzenetére


linekiller
tag

ja ez a kérdés bennem is felmerült ?

http://logout.hu/bejegyzes/onset/i_battleforge_pvp-s_komboverseny/friss.html

(#12) Sousuke90 válasza OnSeT (#10) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

ha igen, akkor legalább azt is teszteli, hogy ki mennyire tudja fenntartani a koncentrációját ...

egyébként ha megoldható, akkor pár repet majd küldhetnétek OnSetnek, hogy én is lássak valamit az eseményből XD

(#13) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Szívesen beszállok én is.

alias (ingame): Somaboy

(#14) linekiller válasza Sousuke90 (#12) üzenetére


linekiller
tag

Ha van vigaszág akkor nem játszanak a játékosok sokkal kevesebbet viszont gyorsabban lemegy a bajnokság és amilyen a magyar közösség ( korábbi verseny kísérletek alapján) nem biztos hogy a körmérkőzés a legjobb megoldás.

http://logout.hu/bejegyzes/onset/i_battleforge_pvp-s_komboverseny/friss.html

(#15) worep


worep
csendes tag

Latom kicsit kodos a dolog,igy elmagyarazom. 1 ember 1szer jatszik 1 forduloban,ha nyer,valoszinuleg a kov korre egy erosebb ellenfellel kerul ossze.de aki rosszabbul jar,annak is eselye adodik a kovetkezo korokben feljebb verekedni magat,hisz olyan felekkel kerul majd ossze,akik az eobbi forduloban aul maradtak.erre van sajat pontrndszerem, ami minden eshetosegre livetitheto(nem jelenik meg az elenfel,lehar az ido..stb).

(#16) worep


worep
csendes tag

Ha kieses alapon lenne,akkor mindenki csak az adott eredmenyevel dicsekedhetne,igen..versenyben a koncentracio is szamit(forma egyben se 3 kort mennek es csa) viszont,ha vkinek mondjuk 1. Meccsen pechje van v ilyesmi, meg bizpnyithat a kovi fordulokban, akar 1. Is lehet de realis lehe a 2. 3. Hely.1 szerre 4 meccs megy majd, igy bizom abban h nem alszunk el a klaviatura elott :)

(#17) TheSkunk


TheSkunk
csendes tag

Én azthiszem mind a 3 versenybe beszállok :) Bár lenne néhány módosítási javaslatom: 1. a common lapos versenynél ne legyenek tiltott lapok. 2. az 1. forduló párosításait hirdesd ki szombaton de az ellenfelek közösen kiválasztott idõpontban keljen lejátszani, természetesen idõlimiten belül.

IGN: TheSkunk

(#18) worep válasza TheSkunk (#17) üzenetére


worep
csendes tag

Eloszor is, egyelore csak 2 verseny van mghirdetve.
Ami konkret,az most az 1v1 sima PvP.a kovetkezokep fog zajlani,az en felugyeletem alatt az osszesorsolt felek elkezdik a pvpt(grouppal kegoldhato) a legvegen,vagyis utolsonak en,es ellenfelem kezrjuk el.a limit a jatek altal meghatarozott ido.ha vki befejezi,megvar engem,mindnki vegupl megint 1 groupban esz,ahol a parok bejelentik ki nyert es hogy(letelt az ido v rendesen nyert,szamit!)utana az eredmenyek alapjan mar mondom is a kovi parositssokat,es igy tovabb amig kirajzolodik a helyezetek sorrendje,ez 3 ilyen kort jelenthet,de lehet egyes ugyanannayi ponton allnak,igy nekik meg kell kuzdeni a feljebbjutasert.

A commonon a tremor tiltott,mert mindenki hasznalna,ez a formatum leginkabb a kezdoknek segitseg.fejlodhetnek anelkul h a paplival hatranyba kerulnenek,szinte minimalis befektetesert jatszhanak tapasztaltabb jatekosokkal.az amii kieges commonok is ezert tiltottak,kulonbseget tesznek a playerek kozt,mert nek mindenki engedheti meg csak barahibool pl a witchclawot(a firenature tobbszaz bfs lapokrol nk is szolva)masik jelentossege h a korlatozas miatt teljesen mas deck osszeallitasok valosulhatnek, s ervenyesulhetnek.

(#19) worep válasza TheSkunk (#17) üzenetére


worep
csendes tag

Viszont teljesn jo otlet az 1. Parositasok meghirdetese,viszont ebben az esetben a jelentkezesi hatarido SZOMBAT!! Es Csak Az Indulhat Akinek Be Van Fizetve A Nevezese!!!!!

(#20) worep


worep
csendes tag

A nevsort minden este felirom mindennel,maximalis adminisztracio folyik itten:)
A mai allas szerint:
Lightkex:30bfp
Patiboyhun:30bfp
Mikibm:30bfp
Volfid:30bfp
Worep:30bfp
Hungarica:
Xdelgadox:
Undreed:
Koliown:
Strokz:?
Gyuri27:(ingame nevet adj meg)
Onset:(te is xd)
Somaboy:
Barmi gond esetleg kerdes van batran tedd fel itt,v ingame h ha fent vagyok,ha nem talalsz eleg emailban elkuldeni,a kuldobol tudom adminisztralni,termeszetesen visszalepesnel a nevezest visszakapod (es egbe a kizarast a kovetkeo versenyrol,es meggondolod h ugraltatsz v sem,persze akinek nem inge...).holnap frissitett nevsorral jovok.

[ Szerkesztve ]

(#21) Gyuri27 válasza worep (#20) üzenetére


Gyuri27
félisten

smokegyuri

Amd - Radeon - Ryzen

(#22) linekiller


linekiller
tag

írj fel engem is (remélem lesz időm a versenyre)

IGN: linekiller

http://logout.hu/bejegyzes/onset/i_battleforge_pvp-s_komboverseny/friss.html

(#23) worep


worep
csendes tag

Rendben,relírlak titeket is,sajna csak este8 utántol tok ilyeneket feljegyezni,valamint gameközelbe kerüljni.a nevezési dijat majd továbbitsátok nekem időn belül.
linekiller,bármilyen ok folytán h ha nem tudnál részt venni csak szolj,ha megoldhato legkésőbb pénteken,h az összesorolással ne legyenek gondok szombat este.
sok sikert a versenyre
üdv
worep

(#24) OnSeT válasza worep (#20) üzenetére


OnSeT
őstag

IGN: Onset ^^

péntekig jelzek hogy indulok-e. ( még nem garantált hogy ráérek vasárnap délután)

a további versenyek is ilyen egy délutánosak lesznek? :)

(#25) Murder3


Murder3
addikt

Ide jelentkezek mert magyarok csináltákXD

worep ign-ed worep?
majd elküldöm a 30bfp-t
Illetve ts vagy ilyesmi alatt lesz lejátszva?
mert ha egyszerre játszunk úgy könnyebb lenne

(#26) worep


worep
csendes tag

En tudok gyorsgepelni, ilyen teren el se filoztam a dolfon:D
Probalom egydelutanosra szervezni a versenyeket,be elkepzelhetoek leszne majd a tobb formatumu bajnoksagok is,jelentkezoktol fugg.mostani meccsekbn majd kiderul h is legyen tovabb..es perpill csak ezekkel vok lefoglalva.

(#27) OnSeT


OnSeT
őstag

map-ok is sorsolva lesznek, vagy már meg van határozva hogy mely pályákon megy majd a verseny?

(#28) Murder3 válasza OnSeT (#27) üzenetére


Murder3
addikt

mostanában tehetünk próbát esetleg egy livestreamre én beválalnám attól függ h nézhető lenne-e amit nem hiszek de azért kipróbálhatjuk,illetve segíthetek szervezni.

(#29) worep


worep
csendes tag

Minden sgitseget szivesen fogadok,foleg h nem sok infrmatikai eroforrasom van erre(szar gepxd),mapokkl kapcsban mivel ingame is felmerult a kovi lenne.a parok,amennyiben egy adott mapban megegyeznek,ugy fejet hajtok az akaratuk elott,kulonben en magam randomolom ki a mapot,ez azt jelenti h nem random map de en random valasztom ki(dobokocka powa xd).

(#30) Murder3 válasza worep (#29) üzenetére


Murder3
addikt

sztem ne legyen megegyezett map.
ha ez ilyen ligás lesz akkor legyen 3 map amin játszani kell mindenkinek mindenkivel.
attól függ páros lesz e a létszám, de ha csak 2X-es meccsek vannak akkor nem kell mindenkinek a 3-on játszani csak kettőt kisorsolunk és azon így 1 map mindenkinek kiesik.

(#31) OnSeT válasza Murder3 (#28) üzenetére


OnSeT
őstag

livestreamhez erős gép kell + combos net hozzá, különben átmegy diavetítésbe / laggtenger lesz belőle. tehetünk vele egy próbát, de én nem sok értelmét látom hogy verseny alatt is menjen , mivel párhuzamosan fognak futni a meccsek.

(#32) OnSeT válasza worep (#29) üzenetére


OnSeT
őstag

/roll groupon belül.
s ami kijön azon játssza mindenki az első kört.
kövi körnél megint sorsolás
a /roll 0-100 közötti számokat ad be.

8 map van így mindegyikhez lehet 10 számot rendelni, első map 10-19, második 20-29, stb
ha 0-9 ill. 90-100 közé esik az érték akkor meg 'dobsz' még1x ^^

vagy 2 kört játszik mindenki, (mindkét fél választ egy-egy mapot) s ha 2 kör után döntetlen akkor játszanak még egy 3.at random mapon.

de akár úgy is mehet, hogy kiválasztod előre a mapokat hogy melyik forduló melyiken menjen.

több 5letem nincs ;]

mik lesznek a végleges szabályok?

[ Szerkesztve ]

(#33) worep


worep
csendes tag

akkor 1 összegzés,ami végleges lesz:

szombat 21:00 a határidő a nevezések leadására,valamint ITT ekkore lesznek kirrva az 1. kör párosai valamint a mapok!!!(randomolom(vvan 20 oldalu kockám is erre akár),a további körökben is ilyen randomolással lesz meghatározva a map minden párosnak.
jelenlegi jelentkezők:

Lightkex:30BFP
PatiboyHUN:30BFP
mikibm:30BFP
Volfid:30BFP
Worep:30BFP
Strokez:30BFP
Undreed:30BFP
linekiller:30BFP
HUngarica:
xdelgadox:
KoliOwn:
Somaboy:
smokegyuri:
Onset:?
Murder3:nincs IGN,még nem tok semmit forumon kivul

LiveStream nem kell,nincs rá kereslet,Replayeket mentsétek biztonsági okokból,az indulók 40%a lesz dijazva az összbevétel+10% versenybevételből(10% a szponzorálásom,megjegyzem lassan felér +1 nevezéssel:D).+ vigaszdij vkinek

jelenlegi indulok 16,vkit utkozben elhagytamXD.
Mindenkinek sok sikert kivánok a versenyhez,a résztvevők napi frissitése persze marad ugyanugy,bármi kérdés ohajsohaj van ingame,mail gamen belül v a legjobb ide..fel lehet rakni.
Üdv
Worep
IGN: Worep (Bipsi common versenyeken majd)
U.i.: A verseny helyezettjei a versenyt követően egyből hirdetésre kerülnek,bármilyen technikai gond v visszaélés esetén a nyeremények átadását 24 órával eltolhatom(replayek megnézése miatt)
BÁRMILYEN szabályszegés azonnali kizárással jár,nevezési dij nem kerül visszaadásra valamint a további versenyektől való eltiltást vonja maga után!

[ Szerkesztve ]

(#34) worep


worep
csendes tag

mellesleg van 8 oldalu kockám isXD,de ink kiveszek 4 számot és azt semlegesnek tekintem..legfeljebb 2szer dobok:D,mivel a 12 oldalu kocka szimmetrikus

[ Szerkesztve ]

(#35) Murder3 válasza worep (#33) üzenetére


Murder3
addikt

aláírásomba ott van nem értem --Murdeer--

(#36) OnSeT válasza worep (#33) üzenetére


OnSeT
őstag

na de mik a szabályok? :DDD
az eredeti kiírásbán még az szerepelt hogy le kell adni a paklilistát, ill. hogy a paklin se lehet módosítani a verseny alatt. ez a szabály pl. még él? ( bár gondolom nem mivel indulsz te is ;] )

(#37) OnSeT válasza worep (#33) üzenetére


OnSeT
őstag

nem csak egyet hagytál el ^^

JoekerHUN
TheSkunk

(#38) worep


worep
csendes tag

joekerhun és soma 1 gépnél vannak,és 100% h soma az aki indul 2jük közül
viszont skunkot valoban lehagytam.a paklikkal kapcsolatban a szinek és a pakli szintje konstans kell h legyen(lehet cserélni,de se a szint se a szin nem változhat).

(#39) Joeker67 válasza worep (#38) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Sajna egyikünk sem tud indulni, mert vidékre kell utaznunk családi okok miatt és valszeg nem érünk vissza. :( (Ezt ma tudtam meg). De ígérem legközelebb indulok. Addig is drukkolunk.

Üdv

(#40) OnSeT


OnSeT
őstag

Ez a forduló nekem is kimarad.

A résztvevőknek sok sikert. Repeket majd linkeljétek. :D
A döntőt megfilmesítem, feltéve ha az azt játszó felek egyike linkel róla repet. :))

(#41) D1Rect


D1Rect
félisten

Nevezés meg minden, majd elolvasom a részleteket. :K

(#42) worep


worep
csendes tag

Rossz hireket kell hoznom sajnos.3ember is visszalepett,verseny lesz,csak nem leszunk sokan.aki meg nem adta volna le a nevezest,az megteheti szombat 21:00ig ingame mailban(30bfp).mindjart kirakom h perpll h allunk az indulokkal kapcsolatban.

(#43) worep


worep
csendes tag

Vki keresere egy rovid osszefoglalo.elso fordulo parosait szombat 21:00 kor irom ki ide.vasarnap 14:00 kor kezdunk. Harom fordulo lesz . Nevezeseket legkesobb szombat 20:55 re el kell juttatni hozzam.mapokat en mondom meg,de random lesz kisorsolva.jelenlegi indulok:
Lightkex
Patiboyhun
Mikibm
Volfid
Worep
Strokez
Undreed
Linekiller
Xdelgadox
Akik meg nem adtak le a nevezest:
Koliown
Smokegyuri
Murdeer

Mindenkinek elore is sok sikert
Udv
Worep

[ Szerkesztve ]

(#44) TheSkunk


TheSkunk
csendes tag

én is vissza lépek + játékot is abbahagyom :( már v.hogy nem köt le

IGN: TheSkunk

(#45) worep


worep
csendes tag

Elnézést a késésért,kaptam még 1 jelentkezőt,ha jön,én mek ellene( a kocka is igy dobott kiXD).a Párositások a következőek,mapokkal 1ütt!

mikibn vs Undreed Haladur mapon

Volfid vs Strokez Uro mapon

Lightkex vs Linekiller Elyon mapon

PatiboyHUN vs xdelgadox Simai mapon

Worep vs ?( a ? a kieső ember h párosan legyünk de ha jelentkezik vki még rendes ember,aki a ?el kerül össze automatikusan nyer de kevesebb pontot kap mint aki normál gyözelemmel jut tovább,MaGyArVokO lenne,de nevezési dijat nem küldött =ore)
Mindenkinek sok sikert:)

(#46) OnSeT


OnSeT
őstag

Milyen volt a verseny?

(#47) worep


worep
csendes tag

Na mint mindig most is kések:D
A verseny lezajlott 9 indulóval startolhattunk neki a dolgoknak
sok változás volt,probáltam a versenykörülényekhez igazodni:)

1. helyen végzett : linekiller
2. helyen : Undreed
3. helyen: Rink
4. helyen:Lightkex
A többieket nem irom le mert nem nyertek már semmit meg el is felejtettemXD.

Ezzel az 1 hozzászólással meg is hirdetném következő versenyemet!
Verseny típusa: COMMON 2v2 PvP
Minimum résztvevő : 8
Nevezési díj:10BFP(itt gondolunk a kezdőkre is,lapot beszámítok amennyiben egyeseknek nem megoldhato a BFP,de nem veszek be akármit)
Verseny időpontja: Február 20. 17:00(kor indulunk)
Nevezés leadási határideje: Február 19. 22:00(aki nem jelentkezik nevezési dijjal eddig az időpontig NEM INDULHAT)
Mapok,playerek sorsolása azonos módon lesz mint a mostani versenyen(éljen a kocka!).
Jelentkezésnél hh ne bonyolítsunk a JÁTÉKOS nevével elküldött mailon jelentkezhetsz(igy meg tudom milyen karival nevezel,megfelelően tudom adminisztrálni blablabla).
A mostani verseny tanúlságából kiindulva NYOMATÉKOSAN SZÓLOK,HOGY AMENNYIBEN NEVEZEL DE AZ INDULÁS KEZDETÉIG NEM INFORMÁLSZ ARRÓL H LEMONDOD A NEVEZÉSED A NEVEZÉSI DIJAT NEM ÁLL MÓDOMBAN VISSZAJUTTATNI,MERT KIOSZTOM DIJNAK!
u.i.:ha páratlanul vagyunk no para,ekkor 1 generált "?" kieső lép életbe,akit érdekel h miért h smint ingame kérdezhet pontozásrol meg minden egyébről,lehet finomítani fogom majd a rendszert de igy is teljesen megfelel a célnak.
sok sikert a versenyhez
üdv
worep

(#48) Joeker67 válasza TheSkunk (#44) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Ha valóban abbahagyod és nem fogsz játszani, a lapjaidat felajánlhatnád az elkövetkező versenyek díjazására, valszeg elég motíváció lenne, hogy többen is induljanak.

(#49) OnSeT válasza worep (#47) üzenetére


OnSeT
őstag

Grat az élbolynak. :))

(#50) TheSkunk


TheSkunk
csendes tag

ez egy nem rossz ötlet :D a többet érõ lapjaimat haveromnak átküldtem de uncomon lapok még bõven akadnak :)

IGN: TheSkunk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.