Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) woodpaul


woodpaul
őstag

Valamiért nem sikerült előzményeket csatolnom az íráshoz. Valakinek van ötlete, hogy miért? :F

Androidő

(#2) Dictator^ válasza woodpaul (#1) üzenetére


Dictator^
veterán

igazából nincs ötletem, a poén meg csak annyi lett volna már ha poénnak vesszük , hogy aki ügyes az még az irásod előtte elolvashatta volna a régi topicot amibe régebben leirtad az egész történetet egybe :P

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3) woodpaul válasza Dictator^ (#2) üzenetére


woodpaul
őstag

Igen, kicsit bánom is, hogy nem neveztem át az egészet (csak lerövidítettem a címet), mert így könnyű volt megtalálni a régit. Sebaj, egy újszülöttnek minden vicc új... ;)

Androidő

(#4) Oliverda válasza woodpaul (#3) üzenetére


Oliverda
félisten

Nagyon jól leírtad! Ha 100 oldalas lenne azt is elolvastam volna szünet nélkül, olyan izgalmas. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) adalbert1 válasza woodpaul (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Örülök hogy minden ilyen jól zárult a végére, és gratula négyeteknek ehez a tervhez, tiszta krimibe illő történet... :)

Tanulság : ne vásárolj olyan arcoktól, akivel kapcsolatban nincs neked v. a közösségnek szélesebb körű tapasztalata.

(#6) SP!T


SP!T
addikt

Húú, emléxem erre az esetre. Gondolkozóban voltam, h megvegyem-e a kártyáját, de végül lemondtam róla. :) Amúgy akkoriban a 40k, amit kaptál reális volt, vagy plussz kértél az átverés miatt? Mert én tuti legalább plusz a kártya értékének a felét kértem volna! :(((

[Szerkesztve]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7) Akheron válasza adalbert1 (#5) üzenetére


Akheron
senior tag

Én a történtekkel szinte egy időben vettem az aprónetről 9800pro-t; 42 ezer volt, teljesen újonnan, bontatlan dobozban :) Nem volt vele soha semmi gondom, néhány hónapja cseréltem le.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#8) adalbert1 válasza Akheron (#7) üzenetére


adalbert1
veterán

Természetes, hogy nem minden ismeretlen akar átbaszni, de azért gondolom mindenki szivesebben vásárol valamelyik olyan eladótól vagy bazártól, amivel nagy többségében elégedettek az emberek...

(#9) SP!T válasza adalbert1 (#8) üzenetére


SP!T
addikt

Persze, az ördög nem alszik! :) Ezért általába el kell kérni a személyiét az illetőnek és a lakcimet leirni róla. Hülyén érzem magam, mert lehet hogy tök rendes emberrel van dolgom, de akkor is... Én is általába minden megprobálok elkövetni, h ne is gondoljanak rá, h át akarom verni az illetőt, ezért volt, h én adtam meg, mondtam neki, hogy figy itt a lakcimem ird le, ha baj van hivj, megbeszéljük. Mert tudom, hogy para azért igy vásárolni és igy eloszlatom a kétejeit. Ha meg jó a cuccom, nincs mitől félnem.

[Szerkesztve]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#10) RexpecT


RexpecT
addikt

Huu ez télleg nagyon jó :R , még szerencse hogy happy-end!!

(#11) he7edik.


he7edik.
addikt

Szerintem kellene egy ''vásárlók könyve'' a PH Hardver piacára. Mindenki beírhatná jó-rossz tapasztalatait

Égő szöveg a flém vázon

(#12) SP!T válasza he7edik. (#11) üzenetére


SP!T
addikt

De, ha vki át akar verni valaki, nyilván egy olyan nevet regel, amit nem használ. Ergo senki se tudja ki ő, megbizható-e stb...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13) bLL^ válasza he7edik. (#11) üzenetére


bLL^
senior tag

Egyet értek #10 és azért ez a két topic segíthet ilyenkor:
[link]
[link]

(#14) moma


moma
őstag

Élvezet volt olvasni. Szuper írás :C
Azért a srácnak lehet nem kellett volna vissza adni azt a kártyát nehogy tovább passzolja másnak :U Bár akkor meg lehet ő jelent fel téged :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#15) woodpaul válasza moma (#14) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszönöm! :B

A kártyára - állítása szerint azért tartott igényt, mert felmerült egy lehetőség a gariztatásra. Persze az én fejemben is megfordult, hogy azért kell neki, hogy elpasszolja egy másik hülyének. Ezt szóvá is tettem, de erre szabadkozott, hogy megtanulta a leckét, nem tesz ilyet. Remélem, úgy is lett!

Nekem több okom volt feljelenteni (minimum a diákmatrica vásárlást bizonyítani tudtam volna), s ezt ő is tudta. Meg hát nem bántottuk, tényleg civilizált módon intéztük el.

Androidő

(#16) woodpaul válasza SP!T (#6) üzenetére


woodpaul
őstag

Igen, az ár reális volt, mert Ati Silencer hűtő volt rajta. Persze, az igazsághoz hozzátartozik, hogy pár héttel korábban 35k-ért vettem, igencsak ''best-buy'' kategória volt. Magam sem értem, miért nem tudtam nyugton maradni... :F Az átkozott nyugtalan, elégedettlen fajtámba! :W

Androidő

(#17) he7edik. válasza bLL^ (#13) üzenetére


he7edik.
addikt

Sirály nem is ismertem ezt a topikot

Égő szöveg a flém vázon

(#18) Szabesz válasza woodpaul (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

Örülök hogy Happy End lett a vége, ugyan nálam is van még némi halovány esély erre, de igencsak csekély, feltűnt egy ismerőse, akin keresztül eddig is kommunikált a PH! fórumozóival..
Majd meglátjuk mi lesz..

¯\_(ツ)_/¯

(#19) TomiFiu


TomiFiu
tag

A történet és az írás tényleg nagyon izgalmas volt.
Nekem egy FM transzmitterrel volt sikertelen üzletem. A cucc elvileg jó volt maikor fel lett adva, de mikor kicsomagoltam nem működött. Viszont felhívtam az eladó félt és próbálgatások után azt mondta küldjem vissza. Visszaküldtem és ki is lett fizetve.
Tehát vannak jó emberek is pedig nem is ismertem...


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.