Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

" Kinek ajánlom a Wonderbookot? 10-12 év körüli gyerekeknek, továbbá 25 évüket betöltött hardcore Battlefield játékosoknak"

Te nagyon kész vagy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Szerintem ez az egész bukó lesz ha nem jönnek rendszeresen új könyvek

(#3) cryman12


cryman12
csendes tag

Öcsémnek vettem én is karácsonyra egy PS3-at és adták hozzá a book of spellst. 6 éves gyereket nem nagyon kötötte le.... De én olyan szinten elvagyok vele :D Amúgy előttem szólóhoz válaszolnék.... Nem új könyvnek kell kijönnie, hanem szoftvernek, mert a könyv az adot, kék, világoskék, ezt ismeri fel a PsEye camera. Ha lenne több ilyen program ami ezt kihasználja rohadt jó lenne. Szerintem mindenképpen megéri kipróbálni!

(#4) Ps Vita válasza cryman12 (#3) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nyilván én se a hardver gondoltam,hanem,hogy új történetek kellenek

(#5) blackydan


blackydan
senior tag

Lehet, hogy kicsit égő 25 évesen, de simán kipróbálnám a játékot mivel a könyveket fiatalon én is kipörgettem és egy-két játékkal is játszottam szóval érdekel a téma. Na ha majd meg lesz a PS4-em .... ;]

(#6) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Ma én beszereztem egyet. :D
40 éves vagyok, de tetszik, pedig a HP filmeket nem igazán szeretem.
A 7 éves lányom nem nagyon tudja még kezelni, mert bizony itt meg kell tanulni a varázslatokat és persze alkalmazni is kell őket.

Kérdés azokhoz akik már játszanak a játékkal.
Minden varázslat nevét ki kell mondani, de nem hallja a gép. A játékon belül viszont nincs lehetőség a mikrofont állítgatni. Mi lehet a gond?

PSN: Xbox:

(#7) SylarHUN válasza SylarHUN (#6) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Megoldódott.
Nem kellett más csak egy PS3 restart.

PSN: Xbox:

(#8) Tokman666


Tokman666
újonc

Hali ha valaki olvassa még ezt a topikot, várható ps5 update? Ha nem, eladom az egész cuccost, mert mikor ps4-re váltottam, megtartotttam hátha lesz majd ps5-ön visszafele kompatibilitás, de ahogy nézem a sanyinak ez nem megy olyan jól...

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.