Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfnet


wolfnet
tag

Jóhiszemű embereket megvezetik, semmibe veszik. Ez így nem járja.

Privátban érdeklődj! :)

(#2) csizs válasza wolfnet (#1) üzenetére


csizs
aktív tag

Nem kell elkeseredni lesz ennél még több károd is az életben! :R

1x éve a prohardveren!

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ööö, nem kellett volna fizetni, ha nem adott róla papírt... :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) wolfnet válasza lezso6 (#3) üzenetére


wolfnet
tag

Sajnos nem tudtam elkísérni, mert nekem próbám volt a zenekarral. Ő pedig lány, fiatal, naív és azt hitte kap valamit. Átverték. :(

Privátban érdeklődj! :)

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

fogyasztóvédelmet lehet próbavásárlásra buzdítani.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) #51736960


#51736960
törölt tag

remélem nem olyan ember próbál majd rajtam segíteni egy balesetnél, aki ezen a "tanfolyamon" végzett :(

szerk: szinte látom, ahogy spriccel a nyakamból a vér, ő meg a pdf-et böngészi az ipad-ján :)

[ Szerkesztve ]

(#7) wolfnet válasza #51736960 (#6) üzenetére


wolfnet
tag

Értheted, hogy ő sem átmenni akar a vizsgán tudás nélkül. Az a probléma, hogy a pénzéért nem kapott semmilyen képzést, ahogy azt korábban megígérték. Nekem egy másik autósiskolában képzett mentő orvos tartott 6 órás kurzust, s a vizsgán természetesen mind át is mentünk hiba nélkül.

Privátban érdeklődj! :)

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sztem, de javítsatok ki ha nem, a jobb helyeken szervezik. Nekünk szervezték, rengetegen voltunk ott, na meg akik vizsgáztatnak. Ez a Mammut felett volt egy ház emeletén.
Már a legelején szó volt erről, nem menet közben merült fel a kérdés erről. A tananyagot 1x le is adták az órák alatt, sőt mondok jobbat egy olyan babát is hoztak ami a vizsgán volt. 1 alkalom erejéig mindenki nyúzhatta, kendő stb volt minden.

Érdekes, meglepett, hogy manapság nem foglalkoznak ezzel a sulik.

(#9) lezso6 válasza Kolondrum (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Manapság a sulik azzal foglalkoznak, hogy minél több ember kapjon papírt, a tudás nem érdekes. Kivéve az egyetemek, ott az se érdekük, hogy papírt kapj, hanem hogy miné többet fizess a sikertelen vizsgákért, tárgyakért, illetve hogy rakjanak már költségesre.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Goto fogyasztóvédelem! Kevés a megoldáshoz ez a pár sor. Ha nem teszed meg, sajnos mások is be lesznek csapva.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) wolfnet válasza Eastman (#10) üzenetére


wolfnet
tag

Én írtam nekik emailt. Nem érkezett válasz azóta sem. 1 hónap ~

Privátban érdeklődj! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.