Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [wolfnet:] Kotyogó

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

Motoron megvesznék kuplung nélkül, max. nagyvárosba vennék robogót, ott biztos megkímélne. :)

(#2) fesii


fesii
aktív tag

Grat a robogódhoz. Jó dolog :) Nyáron ha közbe van lehetőségem akkkor se ülök be kocsiba...
Mindent a robogókról / kis motorokról! topik

[ Szerkesztve ]

(#3) Samus


Samus
addikt

Egy képet azért dobhattál volna a szörnyről.

Sajnos az én kecském ennyire nem megbízható. Úton útszélen otthagy. Mióta megvettem, 2 hengerfejtömítés, négy variátorszíj, kettő vagy három görgőszett (nem is tudom pontosan), vízpumpa csere, és a jó ég tudja mi volt még cserélve. Karburátort kétszer kellett szétkapni...És én csak 5000km-t raktam bele három év alatt. Igaz, 16 éves. Zabálja a szíjakat. Kicseréltük a hengerfej tömítést, másnap a város túlsó oldalán szakadt el menet közben. Tolhattam 5km-t...és én első alkalommal.

Ja, és öt liter körül kér százon, ami elég húzós...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) aero. válasza Samus (#3) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez esetben a tiéd gondolom 2T.

(#5) sztanozs


sztanozs
veterán

Tankolásra: töltess a fateroddal kannába ha megy a kútra és töltsd fel otthon - problem solved :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) Samus válasza aero. (#4) üzenetére


Samus
addikt

Igen, a jó "öreg", népszerű sportrobogó, az SR50 széria első folyadékhűtéses, hosszú fekvő Minarelli blokkos tagja. Sajnos a megvételkor nem igen volt eszemben, hogy a népszerűség azzal jár, hogy agyonhajtottak a használt típusok nagy része.

Tény, hogy ennyi idősen is szemkápráztatóan jól néz ki, sokan megnézik, mert nem nagyon látszik rajta a kora. Csak lenne annyira megbízható, mint SymbianOS gépe, hogy 240km-t túrázott vele egyszerre. Én 24km-re nem merek elindulni vele...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) wolfnet


wolfnet
tag

aero.: kerékpározom amikor tehetem, de messzebbre már nehézkes a közlekedés, ezért vásároltam :)

Samus:
Képek igen! :R Eredetileg 5 képet szerettem volna a bejegyzéshez de úgy döntöttem, majd később prezentálom őket. Hamarosan készülnek a képek a szörnyről. Ja és a variátor szíj valszeg cserére szorul, első hiba pipa. (csúszik)

sztanozs:
igen jó ötlet :C

Privátban érdeklődj! :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [wolfnet:] Kotyogó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.