Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Jövőre ha bemegy 3 € alá, talán kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#52) melega válasza Snip3r_HUN (#47) üzenetére


melega
őstag

Nekem is csak én coopban a számítógép mellett játszok, és az egyik pályán nem tudok túljutni little Berlin öngyilkos merénylő kutyák, ajtóra vigyázó géppuskák.
A New Orderrel, New Colussussal, Old Blooddal ilyen gondom nem volt.

Meghalok minden ellenséget újra berak a megszerzett tárgyakat meg nem, de ahogy néztem a sztorit nem akarom elspolerezni ezt a szálat remélem lezárták.

Wolfenstein helyett pedig jöhetne valami tök új bűnjeles játék.

(#53) Dr. Akula válasza raskolnikoff (#51) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amilyen kedvet hozott a vásárláshoz a teszt, akár most karácsonyra is bekerülhet a teszkós turkálós kosárba 999 Ft-ért. :D

(#54) Secundus válasza melega (#52) üzenetére


Secundus
tag

Ha Little Berlin-ben a Brother 1 Gate-n nem tudsz túl jutni, az nem a te hibád. Mind a 3 Bother Gate-t úgy tervezték, hogy frontális támadással bevehetetlen legyen azon a szinten. Mindegyik kapuhoz van külön küldetés, amivel meg lehet kerülni őket (pl. csatornarendszeren keresztül, lyukat vágni a falba, stb.). Mindig csináld végig az összes elérhető mellékküldetést mielőtt nekivágsz valamelyik Brother-nek, és azok közül az egyik kapcsolódik a továbbjutáshoz.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

(#55) melega válasza Secundus (#54) üzenetére


melega
őstag

Köszi.

(#56) melega


melega
őstag

Na srácok végére értem a játéknak.

Szinte minden melléküldetést meg kellett oldanom ahhoz hogy fejlődni tudjak, egy checkpoint sem volt a sztori végégjátszása során ami zavart.

A főellenfelek nagyon nehezek.

Kihívásokban, bossfightokban bőven megütötte a játék The New Order szintjét például fejlődés vagy láthatatlanná válás képessége nélkül bevehetetlen kapuk.

Istentelenül nehéz bossfightok

Szerintem ezt az irányvonalat <spoiler> Lothric cafatokra lövésével ami istentelenül nehéz volt<spoiler>
le kéne zárni és valami újat kitalálni ami akkor sikert hoz mint anno a Return to Castle Wolfenstein, nem rókabőrt lehúzni folyamatosan a The New Orderről.

Azért gondolom mert a Return to Castle Wolfenstein bűnjeles volt amit még szívvel lélekkel csináltak, és a The Old Blood is csak az első fejezetének újrafeldolgozása.

[ Szerkesztve ]

(#57) kicsiogre válasza Xaels (#49) üzenetére


kicsiogre
tag

Az ajtokat hogy lehet kinyitni amire egy bomba ikon van rajt és irja hogy a nehézfegyverrel nyilik ( a lángszorossal nem tud mi a neve) de hiába lővöm nem nyilik de mutatja a térkép hogy fejlesztes van bent de igy nem tudom felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#58) Xaels válasza kicsiogre (#57) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor betörsz a 3 Brother-be akkor mindegyikben találsz egy kisérleti fegyvert. A bombás a Dieselkraftwerk-et jelöli, azzal tudod kinyitni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#59) kicsiogre válasza Xaels (#58) üzenetére


kicsiogre
tag

Aha ,akkor amit előtte szerzek a melákoktól ( egy képességet feloldottam igy tudom hordozni magammal a lézerrel meg a brutál shotival amit használnak ) az nem jó , köszönöm. Mellékküldetéseket csinálom fejlesztem a fegyvereket meg most már tudom kinek mi a gyenge pontja.

(#60) #78136576


#78136576
törölt tag

1050-en érdemes próbálkozni ezzel?

(#61) Snip3r_HUN válasza #78136576 (#60) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Egy HP Omen laptopról játszottam, ebben egy mobil GTX1050Ti van, szépen vitte.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#62) pandras83 válasza niof (#15) üzenetére


pandras83
senior tag

Ha te azt írod a tesztre, hogy ezt valaki "összekaparta", akkor simán össze lehet foglalni úgy a kommentedet, hogy igen, a Wolfenstein Youngblood egy olcsó szar.

Cyberfuck Patchrunner

(#63) Runner_fxr válasza #04430080 (#12) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Pár régi játékot megcsinálhatnának mai technikával. RTCW, Undying, AVP 2, NFS Porsche.

[ Szerkesztve ]

(#64) nkmedve


nkmedve
őstag

Nem teljesen értem a sok negativitást a játékkal kapcsolatban, bár az igaz, hogy én mindent csak single-ben játszom így nem érdekelnek a koop vagy multi hiányosságai.

Számomra ez a játék a 2016-os DOOM-ot idézte fel leginkább. Egy egyszerű árkád lövölde nagyjából 0 sztorival, érdektelen karakterekkel amivel el lehet szórakozni maximum 1-2 órát egyhuzamban, azután pedig kötelező a szünet, mert nagyon monotonná válik, Mondjuk nem tudom miért is várt bárki ennél többet, már a legelső trailer megjelenésekor nyilvánvalóvá vált, hogy ez nem lesz egy teljes értékű Wolfenstein játék és inkább egy komolytalan spinoff-ot érdemes várni (mint pl. a Far Cry Blood Dragon, bár az nem igazán volt az én stílusom, nem is jutottam benne túl messze).

Az egyetlen gond a játékkal szerintem, hogy még a valamelyest csökkentett árával is túl drága (én ingyen kaptam úgyhogy ez szeméyesen nem zavar, de megértem ha másokat igen). 30 helyett reálisan inkább 15-20 eurót kellett volna kérjenek érte, annyit már inkább megér egy ilyen kis agyatlan szórakozás.

ps. Abban egyetértek itt több emberrel is, hogy a RTCW-nek jól állna egy felújítás.

[ Szerkesztve ]

(#65) djculture


djculture
félisten

10 euroért vettem annyit megért. El lehet vele lenni de köze nincs a wolfenstein sorozathoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.