Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Secundus


Secundus
tag

Nekem már a 2009-es Wolfenstein is tetszett, akárki akármit mond rá. A New Order / Old Blood / New Colossus szériából a Youngblood volt az első ami nem volt az igazi. Az első nagy negatívum, hogy nincs mentés. Meghaltál, csörög a telefon vagy csak szimplán sürgősen be kell fejezni a játékot? Semmi gond, 1 órányi lopakodás, taktikázás, gondos tervezgetés ment a kukába.. :( Kedves játékfejlsztők, azért ne így tolják már ki a játékidőt.. A másik problémám az eltérő páncélzat az ellenfeleknél: a puha páncél ellen jó a géppisztoly, de a rohampuska nem? És fordítva. Természetesen az összes komolyabb ellenfél kemény páncélban rohangál, de csak puha páncél elleni lőszert dobnak. :( Ezért az első végigjátszás alatt komoly hiány volt a lőszerből. Másodikra már lekéseltem mindenkit, mert az a ellen nem véd a páncél. :) A 3. problémám a Level Adjustment volt, ezt már az RPG játékokban is megutáltam. Miért kell növelni az ellenfelek szintjét/nehézségét, amikor én is fejlődök? Ezzel nincs értelme a szintlépésnek, mert hiába fejlődök nem lesz eredménye. Ez olyan, mintha addig edzeném magam a maratoni 42km távra, hogy könnyen le tudjam futni, erre felemelnék a távot 60km-re, hogy "sz***pjál csak!"
Ezektől eltekintve nem volt rossz, bár tényleg nem a fenti 3 játék szintje. Nekem a szintlépés külön tetszett (az enyém, nem az ellenfeleké :) ), mert reális, hogy két tinédzser lány nem rögtön überprofi Terminátorként fognak tombolni, amikor még életben nem láttak éles harcot. Az apuci B.J. esetében felesleges lett volna szintet lépni, hiszen neki már hova.. De a két 19 éves igenis lépkedjen pár szintet felfelé, amíg megtanulnak két fegyverrel lőni, vagy éppen profin lopakodni. 7/10

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.