Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) niof válasza oriic (#7) üzenetére


niof
addikt

Nem hagyták ki, csak úgy kell "befejleszteni". Mégis csak törékeny lánykák, nem pedig B.J., alapból nem bírják el a 2 fegyót. :D

De mindent összevetve, én annyira nem húznám le, mint aki a cikket összekaparta. Nem szabad elfelejteni, hogy nem teljes értékű résznek szánták, és nem is olyan áron kínálták. Ezért olyan történetet és komplexitást sem szabad várni tőle, ez egy jóval egyszerűbb felépítésű játék. Mi alapból úgy álltunk neki, hogy fun lesz lődözni össze-vissza. Aztán mikor jött 1-2 keményebb enemy, azért akadtak gondok. Elkövettük azt a hibát az első pár órában, hogy lineárisan haladtunk, és nem is figyeltünk a halálfejes ellenfelekre (küldetés szinten), és a Brother 1-nél is komoly veszteségeket szenvedtünk. Aztán persze nekiálltunk a fejlődésre, meg a fejlesztésre koncentrálni, és úgy már javult az egyensúly köztünk, meg az ellenség között.
Mi 20 órát tettünk bele, ki akartuk maxolni hard módban, de még mindig van pár küldetés, amit meg kell csinálnunk. Persze, lehet mondani, hogy repetitív, de annak sem lenne semmi értelme, hogy az ellenség nem igazodik a szintünkhöz, ahogy haladunk. Ha nem fejlődnének, a kifullozott shotival 1 lövés lenne az összes enemy, így meg azért kell őket darálni.
Meg hát gondoljunk bele! Megcsinálunk 1 küldetést, kipucoljuk a pályát, majd a story elvisz egy teljesen más területre, és csak később kell visszatérni az előbbi helyszínre. Mi értelme lenne üres utcákra visszatérni? Ahogy "terjed a hírünk", úgy népesítik be az utcákat egyre több és erősebb náci katonák, akiket nehezebb is lenyomni.
A végső boss fight pedig kifejezetten nehéz.
Szóval, szerintem ez egy igenis élvezhető játék, ha nem gondolja az ember többnek annál, mint ami. Egy dolog van, amiben mindenki egyetért, hogy csak és kizárólag egy baráttal érdemes nekiállni, mert az AI siralmasan irányítja a másik felet.
Pletyka szinten olvastam valahol, hogy készül egy új folytatás is a main szálon (Wolfenstein III ?), elvileg jövőre lehet belőle valami. De ha nem, én tudok rá tovább várni. :)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.