Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

hát... :(

(#2) bishoplogan válasza ThaBoss (#1) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Sajnos...
elég gyenge felhozatal lesz... :((

(#3) tonerz


tonerz
aktív tag

Úgy vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban, hogy nem vártam tőle sokat, és ehez képest nekem bejön.

(#4) athomi válasza tonerz (#3) üzenetére


athomi
veterán

úgy érzem te szartad a spanyol viaszt :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) N3ST1C


N3ST1C
tag

Mintha hasonlót már láttam volna, ja igen COD2 :DDD

(#6) tonerz válasza athomi (#4) üzenetére


tonerz
aktív tag

Igen!
De közben folyamatosan hangosan káromkodott ráadásul spanyolul :DDD

(#7) bishoplogan válasza tonerz (#6) üzenetére


bishoplogan
senior tag

:D

(#8) aram01


aram01
nagyúr

ne fikázátok szerintem nem olyan rossz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Az elsőt csak elkezdtem.....hangulatos volt amit láttam..
Ennek is biztosan meglesz a feelengje, de valahogy ütősebbet vártam..mégiscsak Wolfeinstein :( :(

(#10) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

3-4 éve elment volna...Return to Castle Wolfeinstein nagy kedvenc pedig

[ Szerkesztve ]

(#11) Kobe


Kobe
veterán

a játék olyan amilyen.....5 éve ha játszottam tartósan valamivel....mégis kurva feltűnő volt hogy menynire szar hangjai vannak a fegyvereknek. Hallottak ezek már MP40-est, vagy 44-est esetleg ? Mintha mindegyikenk hangtompító lenne, a rifle meg külön szánalom, mintha fánkot csapkodnék egy ajtóhoz, olyan hangja van....:)

(#12) Gyusz válasza tonerz (#3) üzenetére


Gyusz
őstag

Az egyre több videó és kép után én sem vártam már tőle sokat, ahhoz képest nem is tűnik olyan rossznak, bár év játéka biztosan nem lesz. No meg a Raven is tud meglepetést okozni, mert pl.: az X-Men Origins Wolverine is egy tök átlagos hentelős, filmhez összedobott izének tűnt, és ahhoz képest mégis szórakoztató volt.

[ Szerkesztve ]

(#13) dunc válasza tonerz (#3) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is tetszik.

(#14) DriderG


DriderG
tag

Stubbs The Zombie: FPS Edition. :) Amúgy ez lenne a híres-neves IDTech5 motor? :F
Az RTCW sokkal realisztikusabb és félelmetesebb volt... sajnos csak a demóval játszottam, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#15) Tituka


Tituka
senior tag

ezt is kihagyom... :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#16) rollins válasza DriderG (#14) üzenetére


rollins
őstag

Meglepő lenne ha ez IDTech5, az a Rage-nél van. Ez még az id Tech 4 lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17) aram01 válasza Kobe (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

"mintha fánkot csapkodnék egy ajtóhoz" ez nagyon találó :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Vladi


Vladi
nagyúr

Ez biztos nem cod 5 quake 4 köntösben? Jó csak kérdem. :))
Jobbra számítottam. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) tonerz válasza rollins (#16) üzenetére


tonerz
aktív tag

Úgy emlékszem, hogy id Tech 4 a Wolfi.
De a Rage és a Doom 4. id Tech 5.
vagy valahogy így :F

[ Szerkesztve ]

(#20) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

wow...
Hm. Egy misét megér részemről...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) peti_s


peti_s
addikt

Tényleg gyenge a grafika. :(

(#22) Ari18


Ari18
őstag

Hát nem nagyon fogott meg, ahogy látom, nem vagyok ezzel egyedül.

(#23) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Kinézet még oké lenne de már látom hogy köze nincs az eredeti filinghez,

Jólvan játékfejlesztők csak így tovább :(((

2009 is ilyen fos év lesz...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#24) proof88 válasza raskolnikoff (#23) üzenetére


proof88
addikt

Hááát, engem is zavar, hogy nincs meg a fílingje, ami az RTCW-ben megvolt...
Na mindegy, ezt külsősök csinálják, talán büdzsé kategória, mint a SOF 3 volt...
Ha minőség, akkor az az iD saját cucca lesz, a Rage meg a Doom4 (persze tudom, hogy sokan nem szerették a Doom3-at, de azért jó volt az, igazi cső-játék, de azért jó volt!).
Bár én igazán a STALKER következő kiegjét várom.

[ Szerkesztve ]

(#25) - = Zk = - válasza proof88 (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Bár én igazán a STALKER következő kiegjét várom. "
Már nincs sok hátra:C :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ez egy egyszeri végigjátszásra való játék lesz szerintem. Se több, se kevesebb. Kellemesnek tűnik a grafika, bár így 2010 környékén már többet várna az ember, de így legalább a sebességgel nem lesz probléma. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) ThaBoss válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


ThaBoss
senior tag

"Már nincs sok hátra"
Mennyi az annyi? Én le vagyok maradva :B

(#28) Nimrod válasza raskolnikoff (#23) üzenetére


Nimrod
addikt

Végsősoron kiadható bármikor egy gáma a nagy ős kinézetével és még sebességbeli gond sem lenne. :U

(#29) afterburner_ válasza Vistaboy (#26) üzenetére


afterburner_
őstag

én speciel örülök ennek is hogy remélhetőleg ez lesz olyan jatek eddig 2009-ben először amit végigviszek, mert amik idén jöttek eddig, meg tavaly ősszel...hát valahogy 1-2 pálya utan kuka volt mondjuk a fallout 3 az kivételesen nagyon jóra sikerült, fps szinten

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#30) Andras828


Andras828
tag

Szerintem meg rohadt jó lesz. Az első videókhoz képest elég sokat kihoztak a Tech4-ből, bár így is inkább Prey kinézete van, de nekem tetszik. Remélem az ID azért hozzászól még 18.-ig :D

(#31) Kr/\toS válasza Kobe (#11) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Az MP40en hangtompító volt a videóban. A többi fegyverrel kapcsolatban pedig óva intenék bárkit aki a cod1-4 hangjaival hasonlitgatnák össze a cuccot, mert azok a gagyik.

Amugy maga a játék tetszik. Az idtech4-et meg kedvelem, nem realisztikus( ne is legyen az ) de bőven élvezhető. Egyedül a fizika az ami nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#32) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hátha PC-n jobb lesz picit :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#33) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Szerintem kicsit MoH Airborne fílingje van.
(Mármint az Airborne végére gondolok, amikor a terminátor-nácikat kell gyilkolászni. Aki végigjátsszotta tudja miről beszélek...)

(#34) konas


konas
senior tag

Nem valami korszakalkoto.Egy probat meger..

(#35) Polllen


Polllen
nagyúr

hát remélem csak a videó minősége miatt tűnt olyan vészesen gagyinak a tűz...:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#36) twollah


twollah
nagyúr

Egy nyari mokanak pont megteszi majd.

(#37) Jojo5 válasza twollah (#36) üzenetére


Jojo5
őstag

kb. se több se kevesebb, pedig vártam, hogy valami nagyon-nagy élményt ez is átad pedig sajnos nem így lesz :((

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38) D_r_u


D_r_u
tag

Mert miben volt más hangulata az előzőnek (RtCW)? Az is pont ugyanilyen volt, feltápolt náci katonákra lövöldözgettünk futurisztikus fegyverekkel. Na jó, abban nem volt ennyi zöld.:D Lehet, hogy szentségtörök, de számomra az sem volt egy különösebben kiemelkedő alkotás (igen, végigjátszottam), de el lehetett vele lenni, és ez is pont ilyennek ígérkezik. A Raven pedig pocsék cuccot még nem tett le az asztalra, ahogy már előttem is megjegyezték. Egyébként a RtCW-nél is külsős csapat csinálta a munka dandárját (Gray Matter), csak ott az id még fejükre koppintott, ha nem tetszett nekik valami.

afterburner_: Igen, a Fallout 3 jó FPS lett, csak az az "aprócska" probléma, hogy az szerepjátéknak indult valamikor. A Bethesda és a hullagyalázás...

(#39) depmod


depmod
senior tag

Sikerült egy beta verziót kipróbálnom. Azt most hagyjuk, hogy jutottam hozzá

Engem teljesen a Medal of Honor Airborne-ra emlékeztetett. Ha a végleges ilyen lesz, akkor egyszer végigjátszom, aztán annyi. Egy délutáni mókának ígérkezik.

Sajnos nem tűnik egy nagy durranásnak, de azért majd meglátjuk. :U

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#40) Eastwood


Eastwood
tag

Szerintem jó kis game lesz. :K
Úgy mint az elődje a Return to Castle Wolfenstein.
100%-s játék nincsen.Mindig marad valami kis hiba.
De szerintem úgy kell szeretni amilyen lett és kész.
Nem kevés munka egy ilyet játékot összerakni.
Részemről minden elismerésem :R

Eastwood

(#41) olanor


olanor
tag

Hát a mostani a videókat elnézve... nem fog semmi újat nyújtani. Egyszer azért végig lehet tolni, :)

(#42) XuChi


XuChi
addikt

Ez mekkora szar. Tudtam hogy elcseszik az egészet. Id Software és a Raven is lehúzhatná magát a retyón. Harmatgyenge hulladékkal lesz dolgunk kérem szépen.

[ Szerkesztve ]

(#43) Nunder


Nunder
őstag

Nekem az AI iszonyat butánk tűnik. Meg nem tudom hogy van az élet a játékban, de a faszi a legnagyobb golyózáporban gyalogol, és nem igazán pirosodik a képernyő. Vegyes érzelmekkel viseltetek ezért iránta :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#44) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez full cod5 zombi mod...tiszta ratyi, inkább az MW2t hozzák előrébb:DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#45) hommeros


hommeros
őstag

Nekem is a COD2 villant azonnal be :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#46) raskolnikoff válasza D_r_u (#38) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát kérlek, annak volt egy titokzatos befosatós hangulata ez meg a szokásos játéktermi hentelés semmi több amiből már kezd nagyon elegem lenni... (igaz a video alapján mondom csak ezt, ugyanakkor az elmult pár év alapján is..)

#28 Nimrod Még az is mennyivel jobb lenne...csak adjon vmit ide belülre...

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#47) JanR


JanR
addikt

A grafika az utolso ami erdekel. A jatek elmeny maradjon wolf-os es meg is vagyunk :D

(#48) wednesday


wednesday
őstag

Ha azt figyelembe vesszük, hogy Id tech 4-ből mit hoztak ki látványra, akkor elég jól néz ki a játék.
Viszont a játékmenet nagyon hentelősnek tűnik a videó alapján, ami nem igazán tetszik. :U

(#49) aram01


aram01
nagyúr

nem lesz ez olyan rossz gyerekek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) steewattyoo


steewattyoo
csendes tag

Ahogy elnézem a hsz-eket nem csak nekem tűnik ez a game keveréknek (vagy inkább korcsnak)...
Szerintem kereszteljük is át mondjuk Return to Medal of Doom: Preyborne -nak
vagy Call of Quake: Wolfeinstein Warfare -nak:DDD

[ Szerkesztve ]

Guitar Hero magyar custom számok: http://guitarherofan.mlap.hu, és youtubon a magyar nyelvű számberakás how to videó: http://www.youtube.com/watch?v=AGnVFt68OMk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.