Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Várom, várom. Az "ős" Wolfensteinnel anno fejfájásig játszottam / játszottunk. Kíváncsi vagyok, hoz-e majd ez is valami hasonló székhez-szögező-feelinget... :)

(#2) mave13


mave13
őstag

Várós cucc. :D
Ahogy nézem, a grafika rendben van, hiába "csak" Tech4 motor.
Raven software letette a névjegyét számomra a SoF esetén, úgyhogy remélem, nem okoznak csalódást.
Ha lesz olyan hosszú, mint a SoF II, akkor király játék lesz.

Icewolf || kósza ||

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Utóbbi idők legvárósabb játéka....mármint nekem... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) Elmör


Elmör
senior tag

Azta de tetszik! :C
Remélem tényleg jó is lesz, csak jöjjön!

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hűűűű b+:Y
Ha valóban olyan marad a játék kinézete, mint a videóban, akkor nagyon sok boldog Wolf fannak lesz könnycsep pa szemében játék közben....! Remélem marad, szeretnék örömkönnyeket hullajtani... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) copin


copin
őstag

A grafika nem nagy durranás, de lehet hogy lefoglalok belőle egy korongot Blaskowitz nevében.

(#7) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

A Wolfy 3D-t az iphone-m is elviszi, de ezt lehet a gépem se:DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) JanR válasza HyP3b0y (#7) üzenetére


JanR
addikt

Az adatlapod alapján simán el fogja vinni:DDD
Város ( nem falu, hanem a játék várós ) - hétvégén végig is viszem a RTCW-t :C

(#9) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kár hogy nem szeretem a túlzottan hentelős játékokat, de ez a videó odabasz. Ha mást nem, a grafika miatt tuti belenézek, de még játszhatónak is tűnik. :K :R

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10) Nunder


Nunder
őstag

Ez is most már abba a kategóriába tartozik, ami egyre jobban tetszik. Játszottam eleget mindkét előddel, és nem mondanám, hogy fan vagyok, de nagyon megfogtak. Szóval meglátjuk mi lesz belőle.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez nagyon ígéretes.
A két előd is nagyon jó volt annó,sokat játszottam velük.

(#12) Puma K


Puma K
veterán

Azt a kutya fáját! (hogy szépen fejezzem ki magam)
Nagyon de nagyon ott van! :Y
Te jó ég... ezzel tuti el fogok lenni. Half Life EP 2 óta nem kötött le semmi a Prototype-on kívül.... :(((
Ez viszont úgy érzem hogy lefog! :DD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) Arena87


Arena87
aktív tag

Király lesz :D :DD :C
De inkább már csinalnák már végre a JK4-et :)) :W :B

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#14) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Remélem nem viszik túlzásba ezeket a scifi szereplőket. Imádtam hogy néhanéha jött vmi (a RTCW-ban) de soha nem lehetett tudni mikor és melyik pályán. Ezt nagyon hiányolnám belőle. Valamint remélem kommersz se lesz, tehát nagyobb hangsuly kerül a hangulatra. Az nagyon kell.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15) aram01


aram01
nagyúr

zsír,szeretem az ilyen hentelös gémeket

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) janos666 válasza Arena87 (#13) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy tudtam, hogy a 3. rész után nem lesz több. Főleg azok után, hogy már 3.-at sem akartak, csak a 2.hoz készült kiegészítőt inkább külön 3. résszé bővítették. Újabban azt rebesgetik lesz még?

A JK2-t vagy 3x végigtoltam annak idején, Half-Life 2 és Mass Effect után talán a 3. legkedveltebb játékom.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17) raskolnikoff válasza aram01 (#15) üzenetére


raskolnikoff
őstag

hát igen, a RTCW nem volt hentelős...max volt benne, de nem abból állt ki. erre remélem figyeltek.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#18) riolobo


riolobo
tag

Már én is nagyon várom.Elég jó hangulat jött át már az eddigi videókból is, reméljül játék közben is ilyen hangulatos lesz. Anno az rtcw is nagy kedvencem volt((:

(#19) spyke79


spyke79
tag

Szép a grafika remélem a játék élmény is ilyen jo lesz!!!! :C

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#20) sirzollee


sirzollee
tag

Jöhetne máár :DD :DD :DD

(#21) Silenzio


Silenzio
addikt

Én már a Return... gótikus horrorba oltott háborús flessét is utáltam. Lehet, hogy öregszem, de a videóban hangoztatott erények és a kreativitásukat bizonyítandó bemutatott dolgok, az interfész, a fegyvertípusok láttán én erősen húzom a szám. Különben is: elég az fps-ekből. :) Nincs új a nap alatt és ez elég szomorú.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#22) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Vajon mi lehet a gépigénye ? elég sok eltérő infót találtam róla.... Támogat vajon többmagos procit ? Több helyen láttam hogy i7 et ajánlgatják hozzá, de az nem jelent semmit se csak hogy az intel jól nyomul. A Gothic -nál is kiírja az intró elött hogy az intel quad proci -val a legjobb, aztán mégis csak 2 magot használ ;]

(#23) GrG1210


GrG1210
aktív tag

noh a gépigényére én is kiváncsi leszek . a játék + reméljük jóó lessz , a Return to Castle-t kurvára szerettem . háátha ez is lessz ojan jóó.

(#24) janos666 válasza BemAnyó (#22) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az új Riddick rész alatt is ilyen új, divatos effektekkel (SSAO, stb.) feltupírozott ID Tech 4 nyomul, de ez sokkal szebbnek tűnik, és több featuret ígérnek, ebből ítélve 1680 felett High-hoz tuti nem árt alátenni a 4870x2-t, vagy GTX295-öt.
Nekem nagyon tekerte a Riddick a 4870x2-t, nem sok más játék alatt pörgött így fel a venti, és még kézileg túl kellett pörgetnem, hogy ne melegedjen túl, és szemeteljen a kép, tehát az erőforrásokat kiaknázta, ilyen szempontból nem volt gond a DOOM3-al sem, csak az nem biztos, hogy van olyan a látvány, mint amit megeszik mellé a vasból.
Na meg, hát addig tupírozzák ezt az ID4-et is, hogy mire jön az ID5, már nem tűnik majd akkora ugrásnak. Szerintem (legalább is az én szememben) ez volt a gond a DOOM3-al. Szép volt az, csak hát már annyira kifutottam magát az előző motor z átiratokban, hogy azokohoz képest már nem túl mutatott sokat. (Persze most ezek a kifutó ID4 átiratok már odabasznak az ID3-as átiratokhoz képest...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25) Runner_fxr válasza Silenzio (#21) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem meg pont, hogy az egyik legeredetibb fps. Igazi hangulattal. lehet, hogy előrehozom a gépfejlesztést augusztusra nem várok vele őszig.

[ Szerkesztve ]

(#26) Abu85 válasza janos666 (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Riddick alatt a Starbreeze engine van. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#27) janos666 válasza Abu85 (#26) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor átbasztak, ahol a rewiev-ot olvastam róla. Pedig hihető volt, mert ugye a DOOM3 is árnyékokra gyúrt, és az első rész alatt hasonló volt a grafika. (olyan jellegzetes, paszteles OpenGL :D)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.