Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dmac


Dmac
csendes tag

Emlékszem, amikor dédnagyfater mesélte, hogy a régi német plazmavetők mekkora pusztítást végeztek az oroszok soraiban, a T-34 -ek meg csak huss.... :DD , de ettől függetlenül nállam várandós.

(#2) alien_


alien_
őstag

Kár, hogy nem ID. Azért várjuk =) Meglátjuk, mit tud az ID Tech 4 így 2009 -ben.. Aztán lassan az ötös verzióból is szeretnék látni valami komolyabbat!

Swarm is coming.

(#3) Morden24 válasza alien_ (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

ID-től kell Wolf?

Tessék :D
Bár ez lehet, hogy nem a tech5 engine-t használja :P

Egyébként "csóri" nácik kimeríthetetlen téma még mindig. Állítom, hogy a Pokolban van egy külön náciknak fenntartott bugyor, ahol a lelkeket azzal kínozzák, hogy videójátékokban reinkarnálódnak, és újra-újra halomra lövik őket kevéséves Vérpistik :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#4) Jander válasza alien_ (#2) üzenetére


Jander
senior tag

Én is várom már az új infót, szóval nem kell sokat várnotok ha lesz valami hír róluk, rögtön kirakom. Tegnap megjelent pár 'mocap' kép a doom4-ből, de nem túl izgalmasak, nem raktam ki, de ha pangás lesz délután még az is lehet, hogy hírértékű lesz :D

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5) afterburner_


afterburner_
őstag

raven...hm... akkor nalam übervarandós!!

quake 4, soldier of fortune, hexen, heretic...mekkora jatekok voltak mar ezek, jah es a jedi outcast! azt hiszem méltó folytatást üdvözölhetünk hamarosan, én nagyon várom már :D

nem tudom ti hogy vagytok vele, de en imadtam a régi közepkorban jatszodo, fantasy elemekkel megtuzdelt hentelős fps-eket, mint mondjuk a heretic, de pl ott volt a quake 1 kastélyok... , régi fegyverek, valahogy sokkal jobb feelingjük volt mint sok mostani jövőben játszódó fps-eknek...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#6) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Valahogy nem hiszem hogy lesz olyan befosatós hangulata mint az I-nek...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7) nrgia


nrgia
őstag

Igen!!! Ezt a gammát vagy 10x toltam végig, hujj de jó is volt. :K
Várom a méltó folytatást :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

hm... idtech4... akkor nem lesz überbrutál gépigénye elvileg :D egyébként a rage-ről jó nagy pangás van... :( pedig az sem lesz rossz... nekem a sof sorozatból meg az 1. rész tetszett legjobban... a 2-3 elég fura lett... hagytam is a csudába :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Az az "eldugott kis egység"a Thuley társaság, ami nem egység hanem "páholy/kör" volt mint valami szabadkőműves szervezet. :P

(#10) afterburner_ válasza mephi666 (#8) üzenetére


afterburner_
őstag

jaja 1 volt frankó a darabolós felhozatallal, többi már nem hozott annyira érdekes dolgot...a 3. az inkabb meg mar value terméknek lett szánva, kb annyit is ér :D

mindenesetre a heretice-t imadtam tőlük :D 2. rész tps-ben mar nem lett olyan jó...sőt egyenesen shit lett....

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#11) Morden24 válasza afterburner_ (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem pl. a Heretic 2 sokkal jobb volt, mint az 1.

Klassz karakteranimációk (faszán hentelt a bottal a fickó) voltak benne, egészen jó pályák, némelyiknél még gondolkodni sem ártott, és az átvezetők is tetszetősek voltak, bár bevallom, a történetére nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy volt valami mágikus járvány :B

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Jofi81


Jofi81
őstag

Nagyon várom már! Igaz, hogy az eredetivel játszottam, mivel akkor még nem volt gépem, de a Return to Castle Wolfenstein nagy kedvencem.

(#13) mephi666 válasza Morden24 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, hereticből a 2 nekem sokkal jobban tetszett, mint az 1... jótt tett neki, hogy tps-t csináltak belőle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Az első RTCW-ben szerettem meg az FG42-őt egy életre....azóta ha LAN-on CODUO-ban azzal gurítok,a haverok mindig leb*ziznak.... :DD

(#15) CYBERIA


CYBERIA
őstag

LOL
"A helyszín egy kitalált német városkában (Isenstadt) kezdődik"
Kérem! : Kismarton (Eisenstadt) :C

"Az az "eldugott kis egység"a Thuley társaság"
Majdnem úgy van, mert az Thule .

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#16) Jander válasza CYBERIA (#15) üzenetére


Jander
senior tag

1. Isenstadt: jogos és a 'forrásom' nevében is elnézést, úgy tűnik ha Németországon kívül, de létezik ilyen helyszín.

2. A Thule-nak írtam a cikkben és habár nem hallottam még a csoportról, érdekes olvasmány a wiki link amit küldtél,e berakom a cikkbe (természetesen a neveddel gyetemben).

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#17) littlelion21 válasza alien_ (#2) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez még csak a 4-es lesz...? Pedig reménykedtem, hogy titkon a Rage-el párhuzamosan fejlesztik...

(#18) CYBERIA válasza Jander (#16) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nem kimondottan javításképpen írtam, hanem inkább csak szemléltetni, hogy létezik hasonló az említett dolgokhoz :)

De jól így végül is.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#19) CYBERIA válasza Jander (#16) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ha van kedved, még ezt belinkelheted a Fekete Naphoz, mint érdekességet, legalábbis a név maga nem teljesen a játékkészítők fantáziájának szüleménye: [link]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#20) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Itt vannak új képek a gamábol, méghozzá a Multiplayer részéből :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#21) Ragnar_ válasza afterburner_ (#5) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jah. A Hexen2 mekkora játék volt már annó. 3dfx woodooval 640*480 - ban. 32 Mb rendszermemóriával :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22) wombation válasza Ragnar_ (#21) üzenetére


wombation
tag

Ajjjjaj :)

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#23) Ragnar_


Ragnar_
addikt

[link] Gametrailers video.
Szerintem jó játék lesz :C

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.