Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vihartigris


vihartigris
őstag

Tetszetős eszköz.

bármi reciproka a semmi

(#2) atike


atike
nagyúr

Köszi a tesztet, vártam már!

Tetszik a tudása, a megvalósítása sem rossz, de (sajnos - azaz számomra sajnos) ez tényleg "csak" az élettani dolgokra fókuszál.

Ha majd jóárasodik akkor esélyes lesz a szülőknek... :)

(#3) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Szuper teszt, klassz eszköz!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Nos, ennek sem én vagyok a célközönsége. :N De ha ilyesmi funkcionalitásra lenne szükségem, akkor voszomt csak ez jöhetne szóba.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) bkercso


bkercso
nagyúr

Hát elég meredek ez a kép... Nem jöttem rá, hol jár a csaj feje. :F

Szerk:
Na megfejtettük! Valamiért azt hittem elsőre, férfi óráról van szó. :B

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#6) jUUh


jUUh
addikt

Nagyon pofásan néz ki a termék.

#5 bkercso: Szerintem kb. ilyen pózba lehet.

Samsung Galaxy S23+

(#7) bollokcs80 válasza moleculez (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én már figyelem a márkát egy ideje, ha komolyabb "okosóra" kéne én is jó eséllyel választanám őket.

A 100k alatti modelljeikről van valakinek tapasztalata? Valamelyikben azok közül is van (elvileg) EKG.

B.Cs.

(#8) atike válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Withings Move Ecg, fele ennyibe kerül... :)

(#10) bollokcs80 válasza atike (#8) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen, arra gondoltam: [link]

Egyébként most az itt tesztelt modell is 100k körül kapható már: [link]

B.Cs.

(#11) ati3738


ati3738
aktív tag

A fehér számlapos "nagy" Withings Scanwatch mutatói nem állnak 10-10-re ha a digit részhez érsz! Jó tudni!

Forever Young

(#12) vihartigris válasza atike (#8) üzenetére


vihartigris
őstag

Annak sajnos hamar karcolódó műanyag számlap borítása van.

bármi reciproka a semmi

(#13) Memmaao válasza bollokcs80 (#10) üzenetére


Memmaao
addikt

Én kb 1 évig használtam egy HR Sport órát, a feleségem a mai napig withings HR-t hsznál. Nagyon jó volt, imádtam, de végül Garmin Instinct mellett kötöttem ki, a Garmin Connect nekem jobban bejön, mint a health mate. A withings Sport 21 napot bírt egy töltéssel, a kis oled kijelző pont annyit mutatott, amire nekem szükségem volt. A fehér számlapos irtó menőn néz ki. Maga az óra prémium minőség, és az ügyfélkezelés is. Nekem volt egy garanciális ügyintézés, 0 ft etikettet kaptam a postai visszaküldéshez, expressz futár hozta meg az új órát. Profi cég.

My name is Bond, James... Dean.

(#14) AliceWake válasza ati3738 (#11) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nincs esetleg frissítés az órához?

Non omnis moriar.

(#15) fehér_ember válasza bkercso (#5) üzenetére


fehér_ember
addikt

Egy csajszi feje karóra magasságban.
Az azonnal megvolt hogy nyújtást végez :D. Csak az késett egy kicsit, hogy "kar" és "saját".

(#16) moleculez válasza bkercso (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Azt hottem csak nekem tűnik úgy mintha :DDD furán van vágva a kép :B

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) weiss


weiss
addikt

Azt hittem, azok után, hogy a Nokia veszteséggel szabadult meg tőlük, már csődbe mentek. De ezek szerint csak Rajeev nem tudott mit kezdeni velük.

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#18) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztett :R

A jövő most van

(#19) Nimda


Nimda
addikt

Pont a napokban nézegettem, erre itt a teszt :)

Szimpi a cucc, eddig is az volt, de van egy "okosabb ellenfele", ami lehet pont abban nem jobb, mint amiben ez. Szóval ha valakinek van összehasonlítási alapja az EKG, pulzus, SpO2 mérési pontosságáról, összevetve pl. egy Apple Watch 6 -os szériával, kérem ossza meg.

[ Szerkesztve ]

(#20) HThomas


HThomas
senior tag

Nem rossz, tetszik a koncepció.
Bár nagyon elüt a kijelző az óralaptól... főleg a fehérnél. A Garmin Vivomove 3 megoldása képeken tetszetősebb (mondjuk élőben nem láttam).

Ha még kicsit csiszolnak az akksiidőn, vagy megoldják, hogy napelemről menjen, akkor tuti el fogok csábulni egy hasonlóra...

(#21) juuzer válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


juuzer
addikt

Mutternak vettem szülinapjára júliusban egy Move ECG-t. Sajnos nem jött be neki, pedig azt hittwm, hogy hordani fogja. Szerintem korrekt az ECG is, igaz EKG-t mérni kicsit macerás, pontosan kell odarakni az ujjadat.

Nincs benne pulzusmérő. Egyébként szerintem baromi korrekt cuccokat árul a Withings.

És ez az óra is nagyon tetszik, egy Watch GT Pro helyett én inkább ezt választanám.

Sőt, ha nem lenne Watch GT-m, valszeg ilyet vennék. :D

Vamos a la playa.

(#22) LasseFriden


LasseFriden
csendes tag

A következő órám ez lesz.

Most egy fehér HR Sport van, imádom. Szilikon szíjjal konditerembe, bőrrel színházba való, teljesen kaméleon. Az értesítésekre nekem semmi szükségem, a telefonhívásokon kívül mindent kikapcsoltam rajta. Az eszköz van értem, nem én az eszközért, nekem ne hisztizzen a figyelmemért.

Az alvást tényleg félelmetesen pontosan méri, szólni is szokott, ha túl magas alvás közben a pulzusom, tavaly így lazán előrejelzett egy úthengerként érkező influenzát.

Az ébresztő funkció is remek, ordibálás nélkül ébreszt, csendesen.

Persze akinek az a fontos, hogy 800 nittel csilingeljen még az órája is, annak nem ez való.

(#23) akaido válasza bkercso (#5) üzenetére


akaido
addikt

Gyanús, hogy a kép alanya a cikk szerzője. :)

Szimpatikus a cuceráj, pláne, hogy a teszt ennyire jól bemutatta, köszönöm.
Egy hangyányi apróság árnyékolja be vásárlást, az ár ami relatív, de csuklóra feltehető "karperecért" nem fogok bűnbe esni, mert akkor valóban rákerülne. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#24) Schuler888 válasza Memmaao (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

A kep szerint eleg durvan "belemar" a borodbe, ez nem egeszeseges :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) Schuler888 válasza Nimda (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha a krumpli design es a kihanyott ikonok bejonnek, es folyton tolteni akarod... az a te orad :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#26) Nimda válasza Schuler888 (#25) üzenetére


Nimda
addikt

Kösz, de a kérdésem nem erre irányult.

(#27) AliceWake válasza akaido (#23) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Stock fotó a termékoldalról :N

Non omnis moriar.

(#28) vihartigris válasza AliceWake (#27) üzenetére


vihartigris
őstag

Az óra vastagsága (13,2 mm) mennyire zavaró?

bármi reciproka a semmi

(#29) AliceWake válasza vihartigris (#28) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Érdekes módon nem éreztem ennyire vastagnak. Meglepődtem a technikai paraméterek láttán. Kényelmes volt egyébként, csak esztétikailag nem barátkoztunk össze annyira.

Non omnis moriar.

(#30) vihartigris válasza AliceWake (#29) üzenetére


vihartigris
őstag

Szerencsésebb (női csuklón esztétikusabb) lett volna ha a kisebb (38 mm-es) órát tudod tesztelni.

bármi reciproka a semmi

(#31) AliceWake válasza vihartigris (#30) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem olyan batár egyébként, még nekem is teljesen hordható méret, magasabb lányoknak pedig bőven ajánlanám, ha pont ez a dizájn tetszik nekik. Az egyik baránőm például kifejezetten magas és ennek megfelelően arányosan nagyobb is, rajta a nagyobb átmérőjű órák optikailag pont olyanok, mint rajtam a kisebbek.

Non omnis moriar.

(#32) juuzer válasza vihartigris (#30) üzenetére


juuzer
addikt

Na én pont a 38mm-es Nokia Steel HR-rel szemeztem anno. (Nekem abból a 40mm-es nem tetszett.) Férfi létemre nagyon vékony csuklóm van, de elég picinek tűnt rajta így is. Ahogy a Galaxy Watch Active is. Így elengedtem és Huawei Watch GT lett helyette inkább, ami meg ellenben baromi nagy, de nem zavaróan. :DD

Vamos a la playa.

(#34) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Végre! Már majd egy éve várok rá :D

(#35) Memmaao válasza Schuler888 (#24) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem mar bele, ilyen alkatú a csuklóm. 1 ujj simán alá fér a szíjnak.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#36) juuzer válasza Memmaao (#35) üzenetére


juuzer
addikt

Csak a szőrt nyomja le a szíj. Azért volt megtévesztő nekem is. :DDD

Vamos a la playa.

(#37) bollokcs80 válasza AliceWake (#31) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A jóból kicsit adnak. ;)

Amúgy én férfióráknál is a kisebb méretűt favorizálnám (42mm), pl GTR-eket felpróbálva a 47 mm-es batár nagynak tűnt.

B.Cs.

(#38) ChoppR


ChoppR
tag

Engem a 38 mm-es fekete érdekelne, csak nem merem addig megrendelni, amíg nem próbáltam fel előtte. Esetleg lenne olyan hely, ahol ezeket fel is lehet próbálni, és nem csak online rendelni?

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#39) ati3738 válasza AliceWake (#14) üzenetére


ati3738
aktív tag

Igérték, hogy megvizsgálják a dolgot de én nem is értem miért nem ugyan az a softver? Sztem üzleti fogás mint, hogy egyikben sincs minden mint a másikban. Itt szín miatt.

Forever Young

(#40) Schuler888 válasza juuzer (#36) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jobban megnezve tenyleg. MEA CULPA Dr.Úr :) :R

Egyebkent nekem a csontozatom alapvetoen vekony, viszont 15+ ev edzes utan meredeken vastagodik a csuklocsonttol az alkarom, tehat nekem ezek designra bejonnek, de a 46os galaxy watch meg eppenhogy, de a 44es active2 mar picike a karomon, valami 48cas okosoraert a hajam letennem :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#41) Memmaao válasza Schuler888 (#40) üzenetére


Memmaao
addikt

Garmin instinct solar 47es, a Garmin fenix 5-6x meg 51es.

#ChoppR: MM, edigital, eMAG ki van állítva, fel lehet próbálni.

My name is Bond, James... Dean.

(#42) UnA válasza ChoppR (#38) üzenetére


UnA
Korrektor

Pl. az inSPORTline forgalmazza, rá tudsz kérdezni, hogy a boltjukban is megnézhető-e közelebbről.

(#43) akaido válasza AliceWake (#27) üzenetére


akaido
addikt

Elnézést a "gyanúsításért", valóban ott van: [link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#44) AliceWake válasza akaido (#43) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ja, no prob :N

Non omnis moriar.

(#45) Schuler888 válasza Memmaao (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszonom, bar a designt a withingsre irtam, nekem ezek tul g-shockosak, de kovetkezo valtasnal korbenezek ott is hatha lesz vmi minimal design nagy meretben

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#46) UnA válasza Schuler888 (#45) üzenetére


UnA
Korrektor

A Garminnál is van minimál design, pl. a Vivomove – de persze az is csak 44 mm-es...

(#47) ChoppR


ChoppR
tag

Fekete péntek akció várható valahol az órára? Hátha lemegy 80 ezerre..

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#48) vihartigris válasza ChoppR (#47) üzenetére


vihartigris
őstag

Az jó lenne :K

bármi reciproka a semmi

(#49) Memmaao válasza UnA (#46) üzenetére


Memmaao
addikt

Van egy olyanom is.

My name is Bond, James... Dean.

(#50) UnA válasza Memmaao (#49) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez melyik modell volt? Nekem eddig összesen egy Garminom volt, de azóta is jól teszi a dolgát :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.