Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

:C....
niiice

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Remélem nem fekszenek be pont most nekik.. Az Xbox One meg ugye olyan amilyen remélem nem butítják le a pc verziót..

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#3) dunc válasza Xelloss (#2) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak lehet,hogy a one verziót kell lebutítani pc szintre !!! Ebbe azért ütős hardver van !

(#4) MasterMark válasza Xelloss (#2) üzenetére


MasterMark
titán

Megint van aki nem tudja miről beszél.

Switch Tax

(#5) #85552128


#85552128
törölt tag

Nem értem miért ekkora nagy dolog, hogy a 2-3 év múlva elkészülő játékok már next-genre is megjelennek...

(#6) #05364992


#05364992
törölt tag

Geralt fél év alatt legalább ötöt öregedett, kicsit hülyén jön ki. :) Másrészről ebből meg igazán semmit nem tudtunk meg, amit eddig ne tudtunk volna, azért a napokban talán kicsit többet is mutatnak belőle. (A PC-s verzió butításától nem félek egyelőre, a CDP még mindig erősen PC fókuszú cégnek látszik, cáfolatot erre nem látok.) Erősen várós azért.

(#7) MasterMark válasza #05364992 (#6) üzenetére


MasterMark
titán

A játék valószínűleg később játszódik nem? :F

Switch Tax

(#8) #05364992 válasza MasterMark (#7) üzenetére


#05364992
törölt tag

("Spoiler")
Hát nem tudom, a Witcher 2 azzal zárul hogy a Nilfgaard sereg átlépi a Yarugát, és elkezd dózerolni északon, itt a videó elején meg azt mondja, hogy éppen fél éve megy a háború. Meg valahonnan máshonnan is már rémlik ez a féléves dolog, csak nem tudom honnan. Másrészt ahogy Letho elmond mindent Geralt-nak a 2 végén Yennefer-ről, szerintem nem ül a seggén évekig, hanem azonnal keresni kezdi. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) MasterMark válasza #05364992 (#8) üzenetére


MasterMark
titán

Jáááj nem olvasom el, boccs, még nem értem a 2 végére. :R

Switch Tax

(#10) Xelloss válasza MasterMark (#4) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Elég gyenge oltás volt. Fel se veszem.

TPG: 100-120 közt van Geralt egy 50-es testével. Amúgy már a 2-ben is egyre zsémbesebb volt ,ahogy mentünk előre. Amúgy a szakáll sokat öregít.

Btw: [link] Jobb minőségű vid. Hivatalos.

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#11) #05364992 válasza MasterMark (#9) üzenetére


#05364992
törölt tag

Öreg hiba. :) Emlékszem mikor én először toltam le, két napig a gép elé voltam ragasztva, mert a mocsok nem engedett. :)

A trailer kicsit jobb minőségben: [link] (Szerk: Ezzel megelőztek. :) )
A graf. itt azért már ránézésre jobban harap, azt meg el is felejtettem említeni, hogy a zene inkább tűnik Witcher 1 jellegűnek, ami hatalmas plusz, az a soundtrack zseniális volt.

(#10) Xelloss: Igen az stimmel, de az 1 és a 2 között azért ekkora difi nem rémlik. (Bár mintha ott meg balhé lett volna, mintha a 2 előtt át akarták volna alakítani Geralt modelljét, de aztán rajongói nyomásra inkább feladták. Legalábbis ilyesmi rémlik.) De aztán lehet tényleg csak a szakáll az. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Xelloss válasza #05364992 (#11) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Az utolsó rész , kell a feelinghez a régi zenei hatás. :)

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#13) VIC20


VIC20
őstag

Úristen! Ríviai Geralt sztreccs felsőben ( vagy fűzőben?)... Buzulás is lesz benne?

(#14) KisDre


KisDre
senior tag

". Utóbbi esetében elsősorban a hangalapú utasításokra kell gondolni."
Mondjuk majd a Kinect-nek hogy "hogy ööö Halott izék"? :D (megj: Én szerettem a szinkront az egyben :) )

KisDre.artstation.com

(#15) VIC20 válasza KisDre (#14) üzenetére


VIC20
őstag

,,(megj: Én szerettem a szinkront az egyben :) )"

Én is nagyon szerettem, nem értem, hogy egyes kritikusok mit szidtak rajta.

(#16) KisDre válasza VIC20 (#15) üzenetére


KisDre
senior tag

Magát a fordítást nem kedvelték sokszor, mint pl a Halottizék, és nem fogták fel, hogy az nem a játékbeli megnevezés, hanem az őr hívta így őket, aki eléggé suta volt. Geralt hangja olyan "szürkés" volt, de szerintem valahogy így jobb volt, mert beleélősebb volt így, szvsz
Lehet amúgy ez volt az egyik hogy végig vittem a játékot, sajnos a 2-be valami újdonsült szabályzat vagy mi alapján már Magyarokkal nem foglalkoztak szinkron téren, Lengyel barátaink, lehet ezért se kezdtem bele első nekifutásra mikor megjelent, hanem csak nem rég pár hete ahogy újra elővettem.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.