Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor annyira roppant népszerűek mégsem lehettek a játékaik.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) hombre[EU] válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Népszerūek voltak mivel a Thats You nagyon sok konzolhoz járt, a Knowledge pedig ingyenes volt plusban... Szerintem egyszerūen csak ennyi volt bennük

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3) bLaCkDoGoNe válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi, így már értem :R

Ezek szerint leginkább "ingyen" voltak népszerűek, de gazdaságilag nem tudták magukat eltartani.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) l.skywalker


l.skywalker
félisten

If I may have a Wish :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) b.


b.
félisten

Igazánn felkarolhatta volna őket Sony, jó kis party játékok voltak az égiszük alatt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Ken Levine válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Ken Levine
kezdő

Ha jól emlékszem a That's You több hónapon keresztül is bónusz játék volt a Plus kínálatában, szóval lényegében ez is ingyenes volt. De lehet te is erre gondoltál. Ha még így se lett népszerű a stúdió munkásságai akkor tényleg nem érdemes folytatni.

(#7) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Én még azért örülni tudnék annak, ha Decades megkapná a magyar nyelvet, ha már több játék nem jön ki tőlük.

(#8) d4nturk


d4nturk
csendes tag

Iszonyatosan nagy kár érte.... Annyira egyedi és szórakoztató játékaik voltak.
Mostanság a jó dolgoknak annyi (Telltale Games, most ez...). :W

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.