Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

De ratyi ez a Tegra 3, nem bír meghajtani egy RT-t. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) errorcode06 válasza saelin (#1) üzenetére


errorcode06
őstag

Még egy droidot sem simán.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) McSpy


McSpy
őstag

Miért nem tesznek bele Tegra 4-t :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#4) HawerKing válasza McSpy (#3) üzenetére


HawerKing
őstag

Mert az jobb mint a snapi 800? ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) McSpy válasza HawerKing (#4) üzenetére


McSpy
őstag

Úgy tünik,hogy jobb,igaz többet is eszik :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#6) balazs8907 válasza McSpy (#5) üzenetére


balazs8907
tag

Biztos lehetsz benne, hogy az s800 gyorsabb lesz a tegra4-nél. :-)

(#7) McSpy válasza balazs8907 (#6) üzenetére


McSpy
őstag

Itt még más a konklúzió

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#8) smkb


smkb
őstag

NVidianak kb mindegy. Halott platform, halott OS. Sokra nem megy ezzel a Qualcomm sem, nem ebből fog meggazdagodni, kutya sem veszi. A gyártók meg szimplán sok országban forgalomba sem hozták a Win RT tabletjeiket látva a tömény érdektelenséget.

(#9) Hiperwolf válasza smkb (#8) üzenetére


Hiperwolf
tag

Halott OS... a Windows... hát, te sem tudod, hogy mit beszélsz.
Az tökmindegy, hogy milyen architektúrán fut, igaz, most kevesebb az alkalmazás, kevesebbet teljesít, mint az x86-os CPU-s társa, de a kernel és az OS ugyan az, és ez a lényeg.
Nagyobb teljesítménnyel bármire, de ekkorával is rengeteg eszköz alternatívája lehet az alacsony fogyasztás és az NT kernel miatt.
Ne beszéljünk már hülyeségeket. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#10) Bilux


Bilux
veterán

Gombhoz kabátot...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11) errorcode06 válasza Hiperwolf (#9) üzenetére


errorcode06
őstag

Teljesen mindegy hogy ugyan az a kernel, ha egyszerűen nem futnak rajta azok az alkalmazások amiket az asztalin megszoktam. Ezért is nem vettem ilyet. A PRO változat pedig legfőképp az ára, na meg amiatt a szar intel miatt, számomra, nem alternatíva.
Tudom, tudom, hordjak a hátamon generátort, vagy IFA aksit...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) azopi74 válasza errorcode06 (#11) üzenetére


azopi74
addikt

Nekem ugyan nem kell semmi desktop app az office-on kívül egy tabletre, convertible-re vagy hibridre. Ezzel szemben modern ui-s appokra annál jobban, de sajnos abban sem dúskál a platform. És azért nem, mert brutálisan túl vannak árazva a win8as és még a winrt-s tabletek is. ÉsInnentől tyúk tojás problémáról beszélhettünk. Én csak az ár és a tablet appok hiánya miatt nem vettem ilyet...

(#13) errorcode06 válasza azopi74 (#12) üzenetére


errorcode06
őstag

Nekem kellene még 1-2 program rá a munkámhoz, de annyit, mint most egy pro változatért elkérnek, ráadásul ekkora üzemidővel, még akkor sem vennék, ha én nyertem volna most az amcsi lottó 530 milláját...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#14) Hiperwolf válasza errorcode06 (#11) üzenetére


Hiperwolf
tag

Én ezzel csak annyit akartam mondani, hogy közel sem halott az OS, mert a Microsoftnak nem cask az otthoni felhasználók a piac. Ha a kutya se venné otthonra, még akkor is megérné nekik.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#15) calocsay válasza errorcode06 (#11) üzenetére


calocsay
tag

Véleményem szerint az, hogy nem futnak rajta az asztali gépen futó programok, nem tűnik egy erős érvnek. iPad-en se fut Mac program, csak, amit az AppStore-ból letöltesz. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a tábla nem a notebook versenytársa, hanem jórészt szórakoztatásra gyártják. A felhasználók 99%-a játékra, videó nézegetésre, ebook olvasásra, böngészére, e-mail olvasásra, némi zene hallgatásra és fotózásra használja. Ezzel nagyjából ki is végeztük a tábla lehetőségeit minden gyártó esetében. Aki ennél többet akar, vegyen egy notebookot és dugja a farzsebébe. Az RT a fenti cselekmények mindegyikét zokszó, és probléma mentesen teszi. Egyébként épp az RT az, ami tartalmazza az Office teljes verziót, vagyis ha valaki olyan hülye lenne, hogy a tengerparton egy napernyő alatt netán szövegszerkesztésre szánná a családjától elvett drága idejét, hát hajrá. Rt-vel ezt is megteheti. Az alkalmazások számával nem vagyok tisztában, azzal viszont igen, hogy semeddig nem tart átportolni őket RT OS alá. Mindez akkor érdekes, ha már van egy akkora tömeg, akik miatt érdemes appokat portolni. Abban viszont biztos vagyok, hogy a legfontosabb appok (facebook, skype, twitter, youtube) letölthetőek és futnak is rendesen.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.