Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Euronics kuponnal elsejéig a lumia 640 talán meg tudod vásárolni egy kis plusz ráfizetéssel, az 535- pedig nem venném meg a helyedben, esetleg egy használt 920, vagy 925-öst. Ha csak új jöhet szóba ahol a 640 ki esett, akkor 630-635. ha fontos a Ram akkor 532.Szépen és tömören leírtam :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Ellia


Ellia
addikt

Szerintem ebben az árkategóriában a 640-es lesz a nyerő, bár sok apró de fontos dolgot nem írtál (pl. méret). De mindenképp nyomkod végig a palettát valahol :)

Ja és elvileg a 640-es megkapja a wp 10 minden jóságát idővel.

[ Szerkesztve ]

(#3) Drenadar válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

ismerősöm is nokiában gondolkodik, és az 535-ben. mi azzal a baj? Főbb spec alapján ugyanaz mint a 640 csak drágább (nem ástam mélyre, irtózom ezektől a telefonoktól )

szerintem mindegyiknek egy bullshit a belső tárhelye, a memóriája, és a cpu is gyengének tűnik, de lehet tényleg igaz hogy a WP-nek ezekre mind nincs szüksége, mert szuper a memóriakezelése, és 10x-ének tűnik, belső tárhely nem kell, mert minden alig egy mega, az meg maga a bullshit hogy túl sok mhz-nek kellene duruzsolni a szappantartó belsejében :D

nah de most komolyan!

[ Szerkesztve ]

(#4) netpeti98 válasza Drenadar (#3) üzenetére


netpeti98
addikt

A 640-ben jóval erősebb proci és jobb kijelző van. A 535-nél elég gyakoriak az érintőpanellel kapcsolatos hibák.

(#5) Drenadar válasza netpeti98 (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszönöm!!!!! És ha valaki nem akar 5"-os telefont, annak milyen nokia kell, ami működik is? vagy milyen androidos?

jó jó tudom húzzak a milyen szappantartót vegyek totyikba :(((

[ Szerkesztve ]

(#6) Gigi01 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Gigi01
őstag

Euronics-ban csak én nem látok 640-et?

(#7) pprod94 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


pprod94
aktív tag

Olyan kupont honnan szedjek? :) Én a 635-öt néztem még ki, csak hiányolom a vakut!

(#8) pprod94 válasza Ellia (#2) üzenetére


pprod94
aktív tag

A tűrhető kamera és wp10 támogatás számít igazán :DDD

(#9) ncc1701 válasza Drenadar (#5) üzenetére


ncc1701
veterán

5" alá nem nagyon terveznek normális belsővel telót. Nekem is muszáj volt megbékélni vele, így lett egy lenovo p70. Nem ez az árkategória, de baromi gyors.

(#10) Drenadar válasza ncc1701 (#9) üzenetére


Drenadar
veterán

Xiaomi Mi3 is, de sajnos a leányzónak ez túl "sok".
Mondjuk ennél a kimondhatatlan nevű kínai csodánál abszolút nem törekedtek a kompaktság egy minimális érzésre sem... no de sebaj :D

(#11) pprod94


pprod94
aktív tag

Most olvasgattam a 635 topicot, hogy lehet 1gb-os verziót kifogni? :) Vagy már csak azt forgalmaznak?

(#12) gyurkikrisz válasza pprod94 (#11) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Oda van irva ha 1GB-os, asszem Telekomnal van

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#13) pprod94 válasza gyurkikrisz (#12) üzenetére


pprod94
aktív tag

A Telekom oldalát most böngésztem, sajna nem írják :(

[ Szerkesztve ]

(#14) shteer


shteer
titán

Vadassz egy kicsithasznalt 735-ot, nekem 30-ert sikerult.

..szerintem jónak tűnik

(#15) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Tudom nem Lumia... Nekem egy Samsung Ativ S-m van. Erosen ajanlom. Hibatlan. ;)

A.

(#16) pprod94


pprod94
aktív tag

A végeredmény egy 635-ös lett, 1gb-os modell, a Telekom már csak azt forgalmaz. 30000 Ft-ért szerintem egész jó vétel volt, de majd idővel kiderül! Mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.