Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

:C :R

a csempet szerintem ird at lapkara, az a hivatalos megnevezese.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) oO7 válasza Воланд (#1) üzenetére


oO7
őstag

wow most rákerestem és tényleg lapka... soha nem láttam/hallottam, hogy bárki lapkának nevezte volna :Y

(#3) Löncsi


Löncsi
őstag

Szupercool, de miben is kell fejleszteni? Visual Studio ?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) Воланд válasza oO7 (#2) üzenetére


Воланд
titán

egyszer olvastam ezt wp7.hu-n, meg a hivatalos oldalon levo utmutatokban is lapkanak irjak.

en meg probalom raszoktatni a nepet itt a forumon, hogy az marpedig lapka, tobb-kevesebb sikerrel. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) oO7 válasza Löncsi (#3) üzenetére


oO7
őstag

Természetesen VS... Hmmm írhattam volna a fejlesztőeszközökről is :B

(#6) gzbotii válasza Воланд (#1) üzenetére


gzbotii
veterán

wao. Akkor en mind a 7 honap alatt mig WP keszulekem volt tevedesben eltem..en csempenek hivtam :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7) Alexios


Alexios
veterán

Jó kis cikk lett, de nemannyira a kezdő fejlesztőket céloztad meg ahogy látom :DDD

(#8) oO7 válasza Alexios (#7) üzenetére


oO7
őstag

WP7 téren kezdő fejlesztőknek :)
WPF/Silverlight témában van már rengeteg anyag a neten magyarul is, WP7-ből meg azért olyan nagyon sok nincs

(#9) Alexios válasza oO7 (#8) üzenetére


Alexios
veterán

Persze, értelek:) Én is elkezdtem egy hasonló írását, bár én az abszolút kezdőket céloztam meg inkább, csak hát mindent részletesen leírni nem kis idő, szóval nem tudom mikor lesz belőle valami :DDD

(#10) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Grat! Jó cikk lett. :R

(#11) Mustaros válasza oO7 (#5) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Jó az a kép :D mr scout.. i wanna head báccsá!!! :C

(#12) RootRulez válasza oO7 (#2) üzenetére


RootRulez
félisten

Androidra magyarítottam a Launcher7 nevű alkalmazás, ami ugye WP7 "csempés kinézetet" kölcsönöz a droidnak. Na a lényeg, hogy én is csempének fordítottam és nincs ezzel semmi baj. :N

═════════════════════════════════════════

(#13) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

pedig azért metro UI mert a metrocsepékre hasonlítanak

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#14) shteer válasza Воланд (#1) üzenetére


shteer
titán

buzi egy hungarosítás ez a lapka :D csempe és kész :DDD

és most jöhet a cikk :B

..szerintem jónak tűnik

(#15) RootRulez válasza shteer (#14) üzenetére


RootRulez
félisten

"like

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#16) Atos23


Atos23
senior tag

Oye, vegre megint egy WP7 develop cikk :) :R

(#17) Воланд válasza ErőVarázsló (#13) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem azert metro ui. :N

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) gzbotii


gzbotii
veterán

Engem ez a metro UI meg designe meg ma is levesz a labamrol ha meglatom ♥ :B .
Csak a megfelelo telefon kene most hozza, hogy ujra visszvaltsak. User freindly-b rendszert meg nem igazan lattam :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19) st4rlight válasza oO7 (#2) üzenetére


st4rlight
tag

Pedig igen :) Pár hónapja kapta a hivatalos lapka nevet. Egyébként nem "ikongrafikus", hanem ikonografikus az ábrázolási módja a másik telefonoknak, de ez nem 100%.

//developer

(#20) oO7 válasza st4rlight (#19) üzenetére


oO7
őstag

upsz, igen ott az o betűt azt sikeresen következetesen lehagytam :B
valószínűleg egyszer sikeresen rosszul leírtam amikor fordítgattam a diákat aztán meg már csak azt másoltam és meg sem fordult a fejemben, hogy az rossz...

itt a cikkben kijavítottam, a diákat majd akkor frissítem, ha esetleg a Tango hoz valami újítást/változást az API-kban... ha a lustaság fájna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) tdd587


tdd587
őstag

Nem szorosan ide kapcsolódik, de nekem ebből a cikkből sem derül ki: egy nagyobb marketplace letöltés pl. milyen korlátokkal rendelkezik? Azt látom, hogy ha túl nagy, akkor nem elég neki a 3G. Ha wifin elkezdi letölteni, akkor viszont elvileg megszakad amint a képernyő lezárja magát. De ha töltőn van, akkor folytatja és aktív marad a wifi?

Ennek biztos van valami értelmes diagramja, hogy mikor merre hány méter... és akár ki is próbálhatnám, de most épp nincsen itt wifi.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#22) oO7 válasza tdd587 (#21) üzenetére


oO7
őstag

elvileg nem szakad meg a wifi képernyőzáráskor... egészen addig használja (és életbentartja) a rendszer a wifi-t, amíg szükség van rá... aztán ha X ideig (fél perc - egy perc - nem tudom pontosan) senki nem akar netre nézni, akkor kilövi, hogy feleslegesen ne fogyassza az akksit...

de ez a kérdés már egyszer régen is feljött, és akkor megnéztem és nálam ment ahogy mennie kell, valakinél meg tán tényleg agresszívan lelőtte a wifi-t képernyőzáráskor... szerintem ez kicsikét készülékfüggő, de megpróbálok utánajárni, hátha van erre valami hivatalos információ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.