Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neptun78


neptun78
csendes tag

Kár hogy csak a kínai piacra megy...Remélem lesz egy-két cég, amelyik behozza Európába, mert igazán nincs ok arra, hogy kimaradjunk belőle. Alcatel, gratula!

(#2) FRENK1988 válasza neptun78 (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jah már megint csak a Kinaiak :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) skajwa


skajwa
senior tag

Nekem egyből a samsung f700 jutott eszembe. Felülről a csatlakozóknál meg nagyon nokia.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#4) runner 125 válasza skajwa (#3) üzenetére


runner 125
nagyúr

Valóban.
..de szvsz szép, teljesen rendben van a készülék.

Mellesleg van egy OT535-ös Alcatel-em, amolyan másod telónak, 5éves és megy. :))

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5) Wajk


Wajk
addikt

meglepen jó húzás az Alcatel-től, a kissé Sony Walkman logóra hajazó emblémát talán leszámítva, de ne legyünk szőrös szívűek ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) Magnum_ válasza skajwa (#3) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem is, komolyan.

I humbly and respectfully decline™

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Bátor... bár a vicc az, hogy egyáltalán nem néz ki szarul, viszont a close-up képeken számomra úgy tűnik, hogy elég vacak az összeszerelés és a használt anyagok minősége. Egyébként nem csak speckókra, de dizájnra is emlékeztet egy G1-es HTC-re, az ocsmány felugró alsó perem nélkül persze.

Sectumsempra - For Enemies

(#8) copin


copin
őstag

A China Unicomnak a "WO" a 3G szolgaltatasa. Onnan tudom, hogy a SH9020C-nek es a SH1810C-nek lett 3G verzioja, a szolgaltato szamara. Szoval ebben van 3G. ;) Sot, ha a kepernyo kepeken van UMTS 2100 is a legordulo menuben. :))

[ Szerkesztve ]

(#9) AS


AS
félisten

Ez tényleg Samsung F700 külsőre.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) troller


troller
senior tag

Ebből igazán hozhatnának a kici kínaiak szokat jó óccón :C

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#11) kaller1


kaller1
veterán

A nevenincs Alcatel a semmiből előjön egy ilyennel...Ezt majd tényleg érdemes lenne letesztelni... :)

.::> <::.

(#12) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Javítottam a hírt 3G-vonatkozásban.
Kár, hogy Alcatel. Már a képeken látszik a felhasznált anyagok "minősége"... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13) runner 125 válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hjah, krómkeret,csilli-villi fekete. :(
Nagyon sérülékeny.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14) #06658560


#06658560
törölt tag

dualsimet bele, és nekem tökéletes lesz.

(#15) RaveForce


RaveForce
veterán

7db alcatel után azért megdobban a szívem egy ilyen hír láttán :B bár, ez már nem az az alcatel...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) plus44


plus44
veterán

Az még hagyján, hogy nállunk nem lesz kapható, de így képről az összeszerelési minőség nem valami jó... :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) RaveForce


RaveForce
veterán

azért bírom azokat akik ezekről a képekről rögtön megmondják, h rossz az összeszerelési minősége... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) coyote55 válasza RaveForce (#17) üzenetére


coyote55
őstag

Aki tud, az tud... :K
Nem túl jó minőségű képekről is meg lehet állapítani, hogy milyen anyagokból, milyen minőségérzetet keltve van összerakva :W

Memento Mori!

(#19) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Fura ezt a megoldást az Alcatel-től látni :K .

(#20) Viktor0610 válasza RaveForce (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az utolsó képről lerí, hogy nem túl jó a minőség. Meg aztán az illesztési hézagok...
Illetve legyünk őszinték, az Alcatel nem igazán az összeszerelési minőségről volt híres... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#21) RaveForce válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

legyünk őszinték oké!
neked hány alcateled volt aminek baj volt az összeszerelésével?
nekem 7, és egyikkel sem, sőt még szervízbe se kellett vinnem egyet sem. asszem ennyi..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) copin válasza RaveForce (#21) üzenetére


copin
őstag

Te magad irtad, hogy ez mar nem az az Alcatel, mint regen.

(#23) RaveForce válasza copin (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

céloztam ezzel arra, h tök más gyártja -TCL ugye- ergo se a SW se a HW nem viszi tovább a régi francia sajátosságokat, az elején mongyuk még kicsit hasonlított, de már mondhatni teljesen elvesztette

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) Viktor0610 válasza RaveForce (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazad van, nem volt Alcatel telefonom állandó használatra, ellenben értékesítettem azokat, illetve került a kezembe egy-kettő rövidebb-hosszabb távra. (Tartalék telefonnak most is van egy -ingyen volt... :D )
Hidd el, nem a levegőbe beszélek. ;)

A szerviz-igényéről nem beszéltem -abban lehet, tényleg jók.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#25) madarasz92


madarasz92
őstag

Hú de jo kis cucc! :C

(#26) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nagyon-nagyon tetszetős^^
A felbontás lehetne nagyobb, de úgyse kapunk belőle, szóval mindegy.. :(

(#27) Gismo


Gismo
addikt

Básszusz! Pedig há behosznák kici kontinenszünkre ocón ezeöccáé, kúva szokan venni meg, köztük énisz!

(#28) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

fun fact:
Ez nem más, mint a GeeksPhone One, Alcatel brand alatt, WM-mel, ugyanezt az Acer is árusította neoTouch P300 néven, meg persze ott a GeeksPhone-os kivitel Androiddal, szóval nagyon is kapható volt Európában, csak nem az Alcatel neve alatt.
Meg persze az sem véletlen, hogy designban kicsit sem illeszkedett a korabeli Alcatelekhez, hiszen ez 100%-ban GP által tervezett és gyártott termék, amihez lényegében sem a francia Alcatelnek, sem a kínai TCL-nek nincs sok köze.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.