Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21346560


#21346560
törölt tag

Hátőőő.... ez miért is kellett? Szerintem aki egy W7-et fel tud rakni, az simán fel tud rakni egy W8-at is bármi ilyen nélkül.... (persze lehet csak én vagyok hűűje bunkó ;] )

(#2) zapok


zapok
aktív tag

Telepítsen win8-at, akinek még mindig xp van a gépén, de még Ő sem, mert minek is kell ez a pc-seknek?! "No clue."
Ez nagyon tetszett: "Az első és legfontosabb feladatunk, hogy mentsünk."
Érdekességként: A héten még mindig jött biztonsági folt a win7-hez!!!
Minek és kinek is kell ez a win8 ? :F
Jah, a tablet piac (mint divat szektor) feljövőben van...? :P

[ Szerkesztve ]

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#3) bpx válasza #21346560 (#1) üzenetére


bpx
őstag

van az a réteg, aki abszolút tisztában van mindennel a telepítés során, tud partícionálni, boot menüt szerkeszteni, recoveryzni, stb.

és van az a réteg, aki azt se tudja mit csinál, nem olvas el a képernyőn semmit, de Next-next-..-OK módszerrel telepített már Windows-t

na ez az írás a kettő közöttieknek szól, akik hajlandók utánaolvasni és tanulni :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Воланд


Воланд
titán

VHD? Vagy az mar power user? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Valaki nem akar csinálni egy linux blogot ha már van windows blog? :DDD (egye fene... lehet felőlem ubuntu vagy fedora blog is, mondanám debiant, de maradjunk az 1x1 ember számára egyszerűbbeknél...)

ez nem flame akart lenni, csak egy kérdés.. igaz itt választ nem hiszem, hogy kapok :D

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) Воланд válasza DraXoN (#5) üzenetére


Воланд
titán

Tudtommal ezert fizet az ms.

A linux blogert fizetne valaki? (ez nem flame akart lenni, csak egy kérdés)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem rakhattatok volna fel pár képet a már feltelepített win 8-ról. Úgy nagyobb lehet az inspiráció, hogy letöltsék és felrakják az emberek.:)

(#8) Jim-Y


Jim-Y
veterán

A sok negatívval ellentétben én örültem a bejegyzésnek, elolvastam és ki is fogom próbálni amint szerzek egy pendriveot, köszi a cikket;)

(#10) Jones528


Jones528
tag

A linkben található letöltés most Pc-re van, vagy tabletre?

Nokia Lumia 1020

(#11) Champipi


Champipi
senior tag

Az Acer 3820 laptopomnak nem hajlandó a Windows 8 megenni a drivereit. Vissza keleltt raknom a Windows 7-et. :W

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Honnan telepíthető fel gyorsabban pendrivról (ezt még nem probáltam) vagy dvd – ről ? :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Jim-Y válasza pusszycat (#12) üzenetére


Jim-Y
veterán

Pendrive-ról.

(#14) pusszycat válasza Jim-Y (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi :R gyors voltál :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Воланд válasza Jones528 (#10) üzenetére


Воланд
titán

Nyilvános, tesztelhető tablet verzió még nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) atti_2010 válasza Воланд (#15) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ha Bétára gondolsz arra még várni kell.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) Jones528 válasza Воланд (#15) üzenetére


Jones528
tag

Köszi :)

Nokia Lumia 1020

(#18) netpeti98 válasza Воланд (#15) üzenetére


netpeti98
addikt

32/64 bites processzorral rendelkező tabletre simán felmegy, pont most olvastam róla egy cikket. :)

Szerk: na látom nem ez volt az alap kérdés. :B

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#19) Воланд válasza atti_2010 (#16) üzenetére


Воланд
titán

Nem, nem arra gondoltam.

ARM alapú tabletekre még nincs publikus verzió.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) atti_2010 válasza Воланд (#19) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ok!

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) GrandeP válasza Jim-Y (#13) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát, azért usb2.0-nál még mindig gyorsabb egy lemezt megpörgetni! ;)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#22) MontyCrew válasza GrandeP (#21) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Én daemon toolssal telepítettem.

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#23) GrandeP válasza MontyCrew (#22) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor te nagyon ügyes vagy! ;) :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#24) wdtv


wdtv
tag

azert jo a win8 , mert nem kell hozza penz, 6 honapig ingyen hasznalhato , a sok kenyszerbol linuxot telepito visszaterhet a szeretett windowshoz
megertem hogy sok csalad eleg csoro hogy nem telik legalis windowsra es csak a debian az egyetlen megoldas, ugyhogy nekik a win8 megvaltas

(#25) MontyCrew válasza GrandeP (#23) üzenetére


MontyCrew
senior tag

...

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#26) Inarus válasza Black Dragon (#7) üzenetére


Inarus
addikt

Egy részről jogos, de az majd a köv kör lesz. Igazából én is elgondolkodtam, hogy melyik témával kezdjem előbb... :B

(#27) Black Dragon válasza Inarus (#26) üzenetére


Black Dragon
addikt

Így akkor érthető.:P Akkor várom a következő kört.:))

(#28) netpeti98 válasza wdtv (#24) üzenetére


netpeti98
addikt

Ezt mos hogy érted? :D
Ezek a teszt verziók ha jól tudom időkorlátosak szóval max egy félévig használod utána szól hogy vége. :))
Egyébként netezős gépre miért ne lenne elég egy debian?

Üdv netpeti98

(#29) Zaja2


Zaja2
senior tag

Üdv!

Na,hát Én felraktam ezt a "csodát" - tapasztalataim szerint JOBB!

...hogy mivel?!
- Az első dolog,az hogy az újabb mindig jobb.
Második; Kevesebbet foglal memóriából,processzorra is kevesebb erőkibontással hat,és szebb is valamivel.

Egyenlőre 2 téma van benne(legalábbis annyit találtam az angol developer preview-ben)
Egy majdnem android stílus,és egy windows 7 stílusú.
Tetszik nagyon,nem tudom eléggé kihangsúlyozni,hogy SZÉP,ÉS JÓ!

Üdv! :R

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#30) pusszycat válasza Zaja2 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem próbáltad, hogy viszi az Android programokat alapból? :Y

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) Zaja2 válasza pusszycat (#30) üzenetére


Zaja2
senior tag

Netet se tudtam beállítani,.még egy paintot se találtam benne. :Y

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#32) pusszycat válasza Zaja2 (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:( mégsem telepítem fel … :DDD

Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Zaja2 válasza pusszycat (#32) üzenetére


Zaja2
senior tag

Hát de mér?:D
Ha felrakod,és nem tetszik,akkor mindenféleképpen kell másikat is telepítened,mert nem enged partíciót választani.
Nekem daemonból ment a telepítés,és csak c-re engedte volna,de ezen a W7 van.
...marad is.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#34) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ez mind szép és jó, de hogy lehet letörölni?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#35) #21346560 válasza Zaja2 (#29) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egy nagy hülyeséget mondtál az tuti....

" Az első dolog,az hogy az újabb mindig jobb."
Nem írok rá példát, hogy ez miért is nem igaz, aki elmúlt 30, az nagyon de nagyon sok példát tudna említeni az IT világból...

A másik dolog ami kissé furcsa számomra: "nem tudom eléggé kihangsúlyozni,hogy SZÉP"

Hát nézegessétek csak a wint ha szép. Én általában ha elindítom a gépet, elindítok egy programot is. A Win-t elég keveset látom. Nem mondom hogy 1%-ot, mert még annyit sem... És bizony azt tudjuk, hogy ami szép, az zabálja az erőforrásokat...
Remélem amikor ma még nagyon sokan 1 GB rammal és celeronokkal futkorásznak és a W7 is álom számukra, addig nem lesz "kötelező" a W8....

(#36) Воланд válasza Cucuska2 (#34) üzenetére


Воланд
titán

Formatalod a meghajtot amire telepitetted.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) pusszycat válasza #21346560 (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem 768 MB a rammom és celeron a procim és W 7 fut rajta (inkább megy mint fut) :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) Zaja2 válasza #21346560 (#35) üzenetére


Zaja2
senior tag

Nekem a W7 még most is hihetetlen hogy van.
1 éve még Pentium 3/733 mhz-el/256 rammal neteztem.

De ez a W8 sem az az isten tudja mekkora nagy erőzabáló.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#39) Chaser válasza GrandeP (#21) üzenetére


Chaser
titán

Már megint tévedsz, gyorsabb pendriveról:) Mivel olvasni kell nem írni így nem gond ha megfelelő a pendrive is. 12-13 perc alatt kész voltam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) Jim-Y válasza GrandeP (#21) üzenetére


Jim-Y
veterán

nekem egy 7-8 éves Hiviwell pendriveom van és majd 2x olyan gyors mint DVD-ről :)

(#41) Воланд válasza #21346560 (#35) üzenetére


Воланд
titán

"És bizony azt tudjuk, hogy ami szép, az zabálja az erőforrásokat"

A win8 eseteben a minimum gepigeny ugyan az lesz, mint win7-nel, sot a memoriakezelest jelentos mertekben atalakitottak, ennek koszonhetoen kevesebbet "fogyaszt", mint a win7. De persze sem win7-et sem pedig win8-at nem kotelezo, nem lesz kotelezo hasznalni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) pusszycat válasza Chaser (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az usb 3.0 ( -as eszköz) megy maxon a telepítésnél?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) Zaja2 válasza Воланд (#41) üzenetére


Zaja2
senior tag

Celeronokkal nem is érdemes nekivágni.
Főleg nem 1 G ramokkal.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#44) Chaser válasza pusszycat (#42) üzenetére


Chaser
titán

Fogalmam nincs, én csak usb2-vel próbáltam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) pusszycat válasza Zaja2 (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bazz, olyan vagy mint egy kaméleon ... :DDD :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#46) Zaja2 válasza pusszycat (#45) üzenetére


Zaja2
senior tag

Mért? :U

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#47) Воланд válasza Zaja2 (#29) üzenetére


Воланд
titán

Az nem tema, hanem az uj start "menu". ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) pusszycat válasza Zaja2 (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hol ilyen madár vagy hol meg olyan ... :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) Zaja2 válasza pusszycat (#48) üzenetére


Zaja2
senior tag

Most varjú vagyok,mert jön a hideg.:D
Majd tavasszal leszek gólya.:)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#50) Zaja2 válasza Воланд (#47) üzenetére


Zaja2
senior tag

Nagyon kompakt szerintem.
Fasza!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.