Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Latza


Latza
aktív tag

"de sajnos a magyar nyelvet nem támogatja"
Telepítés után le kell hozzá tölteni a magyar nyelvi csomagot és kész. :DD

"ezért ha továbbra is használni szeretnénk, akkor erre csak újratelepítés után nyílik lehetőség"
Vagy rearm és van újabb 90 (vagy csak 30, már nem emlékszem) napunk. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#2) lapa


lapa
veterán

én kerestem írja-e valahol a véglegesíthetőséget, de átsiklottam valszeg rajta. kár érte, mert így épp semmi értelme nincs (számomra), pedig elszüttyögtem vele már egy keveset.

[ Szerkesztve ]

(#3) Ice&Lime válasza Latza (#1) üzenetére


Ice&Lime
veterán

úgy van, ahogy mondod. :)

off: azért az aero visszajöhetett volna desktopra, semmiből nem tartott volna, úgy, ahogy megtették lehetőséggként a start képernyő kiiktatását is induláskor. off vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) hallador


hallador
addikt

Kms, mak nem jatszik, vagy ez valami direkt proba verzio? Mondjuk otthon senkinek nincs kms szervere de vallalati kornyezetben sem aktivalhato?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#5) caprine


caprine
aktív tag

Azért örülök, hogy legalább kipróbálható az OS, mert lehet sokakat meg fog lepni a metro felület, meg esetenként egyéb már megszokott dolgok hiánya.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#6) caprine


caprine
aktív tag

Most néztem az akció még mindig tart, ráadásúl a w7 is letölthető, de ami igazán meglepett, hogy a 8.1 mellett ott a sima 8-as is aminek nem sok értelmét látom.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.