Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fontos?


Fontos?
tag

na,most már kezd nekem is tetszeni a dolog :))
-nem kell végre ugrálni a felületek közt egy keresésért,alkalmazás indírtásért:P

:C :R

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#2) Supra


Supra
tag

Már nagyon régen volt, amikor próbából feltettem több gépre is, de még mindig meg tud lepni, milyen ordenáré randa ez a felület...

A microsoft sikeresen eljutott 10+ év fejlődés után a windows NT szintjére - fehér alapon fekete és kék. Nem mondom a win XP-t, mert az szebb. Persze van rajta 5-6 féle szín (szigorúan csak a kezdőképen) de a CGA szabvány már 20 évvel ezelőtt sem volt újdonság.

Csak az idegesít. hogy az szinte senkinek nem tűnik fel, hogy az Aero egy generációkkal fejlettebb felület volt a Win7-ben? Az, hogy a szélekről különböző menük ugranak fel, az csak annyit jelent, hogy görcsöt kap a kezem amíg áthúzom két HD monitoron az egeret...

[ Szerkesztve ]

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#3) Psychopeti válasza Supra (#2) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Supra: Egyet értek veled én is hasonló képen látom a helyzetet. :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#4) PPatrik válasza Supra (#2) üzenetére


PPatrik
aktív tag

"Az, hogy a szélekről különböző menük ugranak fel, az csak annyit jelent, hogy görcsöt kap a kezem amíg áthúzom két HD monitoron az egeret..." Na ezt inkább próbáld ki normálisan...

Nekem a sima 8-al sincs sok bajom, de valahogy érződik rajta, hogy nincs kész. Viszont ez a frissítés elég ígéretesnek tűnik, főleg táblagépek szempontjából, de én is nagyon várom már.

(#5) JasL válasza Supra (#2) üzenetére


JasL
senior tag

Windows gomb.

(#6) Glenda válasza Supra (#2) üzenetére


Glenda
addikt

Ez tök jó hogy így gondolod az Aeróval kapcsolatban, de a Vistánál az egyik minusz pont a "gicces parasztvakítás" volt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) blade zte


blade zte
őstag

De mi a fenéért egyszerüsítik ennyire?! Nekem az a kényelmes a windowsban, hogy nem kell menüpontokban lépkedni egyesével, hanem egyszerre megnyithatsz egy csomó dolgot, és rohadt gyorsan dolgozhatsz, nem kell úgy ablakot váltani, mintha egy fps-ben fegyvereket váltanék. Ég áldja a steamet, hogy megy linuxra. :R

Oppo find 7 astro black

(#8) Chrys_ válasza Supra (#2) üzenetére


Chrys_
addikt

Tableten nekem egész használhatónak tűnik. Akkor volt problémás, amikor a tabletre rákötöttem egy normál monitort DualView-ban, de ha jól emlékszem, akkor az oldalsó menük mindkét monitoron megjelennek az egér megfelelő pozíciójában.

(#9) BiP válasza Supra (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát igen. Táblagépen biztos baromi kényelmes, hogy a kezeidben tartva bal kézzel megnyomod a gombot, és a jobbkezedhez közel megjelenik a cucc. Desktopon sokat kell ehhez egerészni.

(#4) megj: 8-cal

(#10) M107


M107
addikt

:R

Okádék amit a Microsoft csinál.....

A W8 azért nincs kész mert összedobták, ezt akarják kiegyensúlyozni a 8.1-ben de úgy is Win9 lesz belőle, vagy Windows 2015 év jelöléssel megoldódnak a fő build számok.

Xp, W7, W2015 reméljük ezek tuti stabilak lesznek. mármint a 2015 mert az előző kettő OKS !

UI:

Nem destkop-ra való rendszer multi, tablet és deskop egyszerre, + az RT

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#11) danikollar válasza BiP (#9) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem is így van. Táblán tök jó lehet, de asztalin egérrel és billel nekem nyűg volt.

(#12) Glenda válasza blade zte (#7) üzenetére


Glenda
addikt

Előbb a DirectX-et kell kijátszani valahogy, az nem lesz piskóta.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#13) Mate


Mate
nagyúr

Csak átfutottam a hírt. Nekem tetszik a win8, de rengeteg dolgot a régi, jól megszokott módon csinálok benne. Ilyen a Vezérlőpult, ami ügye már vagy 20 éve ugyan olyan, apróbb módosításokkal csupán.

Komolyan kiakarják nyírni és egy átláthatatlan, barom listába rendezni, mintha egy andorid telefonon lennék?....

Néha úgy pofán csapnék néhány embert, akiknek ez eszébe jut.... Lassan eljutunk oda, hogy minek is a windows? Minek fizessek valamiért, ami egyre inkább egy ingyenes rendszer majmolásának tűnik?....

Megnézem majd, hogy ha win9 is ilyen lesz-e mikor váltanak a cégek azokra....

Illetve azt sem értem, hogy miért nem lehet választhatóvá tenni. Aki akar ilyen baromságokat, az csinálja, de már tököm tele van minden egyes eszköz csatlakoztatásánál felugró "Bökjön ide" dumával. Én nem akarok böködni, én klikkelni akarok :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#14) danikollar válasza Mate (#13) üzenetére


danikollar
őstag

Ez a "Bökjön ide" - Klikkelni akarok páros ez jó volt, tetszik! :R

(#15) #97716736 válasza Mate (#13) üzenetére


#97716736
törölt tag

+1 Egyetértek :))

(#16) T_Stark


T_Stark
őstag

Nem lesz ez rossz, mondjuk sok lázongást elkerülhettek volna ha alapból így jön ki a 8.

(#17) saelin válasza Mate (#13) üzenetére


saelin
veterán

Egyet értek! Most az ms lerombolja a jól felépített rendszerét, holmi divat hülyeségért... Félreértés ne essék! Szeretem én a tableteket és okostelefonokat, de a pc nem az a vonal. A pc egy profeszionális eszköz legyen, ne egy méretes tablet terminál...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Sose volt szimpi ez a 8-as. Most nem akarok flamet kelteni, mindenki sejtheti mire gondolok.
Majd a következő talán. Win7re kellene frissites, hogy a merevlemezt usb-n le tudja állítani normálisan. De ezt felejtsük el, sajnos.
Ami tetszik, az az hogy csak össz vissz 3 verzió létezik! :)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#19) LordX válasza ViiiiktorOC (#18) üzenetére


LordX
veterán

Nem kell kell kelteni, lesz magától is :U

(#20) Mate válasza saelin (#17) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez pláne azért veszélyes, mert ms-nek nem az otthoni felhasználókból van pénze, hanem cégekből. Eddig akárhány céggel beszéltem, még win7-re is sajnálják a pénzt, de meglépik, mert előremutat, jól használható. Egyetlen egy cég se mondta azt, hogy megvárja a win9-et, vagy egyből win8-ra lépnek. Egyik cég se tudta elképzelni, hogy bevezesse valaha is ezt a csempés marhaságot és újra megtaníttassa a dolgozókkal az új windowst.

(#21) Raysen623


Raysen623
addikt

Végigolvastam a hsz-eket és ismét meg vagyok botránkozva! A nemakarás tipikus példái vagytok Ti is mindannyian!!!!! (tisztelet a kivételnek aki legalább próbálkozik)
Pont ugyanazt csináljátok mint a legtöbb online játékban a játékosok a fórumokon: addig rinyáltok meg sírtok, amíg a fejlesztők beadják a derekukat és végrehajtják a módosításokat...mi lesz a végeredmény? Egy szánalmasan elcseszett katyvasz, ami a végén senkinek sem fog kelleni! Köszönjük a sok Emesének!
Teljesen mindegy mit cikkeznek ide, a többség mindig leragad a kurv@ Start gombnál...mintha olyan sok értelme lenne!!! Pedig szinte semmi: bonyolult az elérése mindennek általa, a többség pedig csak arra használja, hogy a vezérlőpultot, vagy a nyomtatókat elérje onnan...a többire meg ott vannak a shortcutok és kész! Mondjatok hazugnak nyugodtan, de én legalább nem köpöm magamat szembe a tükör előtt is!!! :W
Lassan 20 éve használok windowst, de a start gomb által nyújtott "kényelmet" soha nem használtam. Billentyűkombik és parancsikonok. Ennyi. Miért? Mert sokkal gyorsabb! Ismerőseim, rokonaim, mind így használják és sz@rnak bele a start gomb meglétére!
Ikonok helyett, de inkább mellett kaptunk csempéket, ami ha nem tetszik egy klikk és már nem is látod. Ez olyan eget rengető Uraim????!!!! Kívánom nektek, hogy soha ne legyen nagyobb gondotok az életben!
A stabilitással meg ne is gyertek, mert a W8 stabilabb és jóval gyorsabb mint a W7! Ez pedig tény.
Talán itt lenne az ideje egy tartósabb tesztnek, és tessék kicsit elfelejteni a berögzült szokásokat! Eltelik így pár hónap és tetszeni fog, mert jobban használhatóbb! Ennyi erővel miért nem használtok inkább DOS-t??? :W Jah tudom már: nincs Start gomb :P
Peace!

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Az asztali gépekre szánt Windows-ból el kellene teljesen tüntetni ezt a csiricsáré színes kockás valamit nem pedig foltozgatni, vagy legalább választhatóvá tenni a használatát. Nem kéne lebutítani a tábla/telefon szintjére a PC használatot.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23) blade zte válasza Raysen623 (#21) üzenetére


blade zte
őstag

Nem érted. Mi(én biztos) nem annyira a start gombot hiányoljuk, hanem inkább az irányzatot. Azt az érzést, ami egy metro nélküli windowsból jön. A win 7-en jöttek a modern szoftveres technológiák, és egyben maradt az arany középúton, vagyis nem lett egyszerüsítve. Csak fejlettebb lett. Én pl. amikor egy win8-ra ránézek, komolyan azt tudom gondolni, hogy egy kiállításról egy interaktív információs tábla szoftverét rakták rá. Azok ilyen primitívek.

Nem tetszik az sem, hogy lépkedsz szépen a windowsban, az alkalmazásaid fele az egy programnak tekintett asztalon van, a többi meg külön egyképernyös program. Kell váltanod ezek között is, valamint mellé az asztalon is ügykörészned kell, ott már ablakokat. A beállítások fele az asztalon van, de a negyedéhez(ez tükrözi, mennyire egyszerüsítenek) át kell menned a metro felületre. A böngészöben sokat hülyéskedtem, hogy megpróbáljam kattintásra váltani a metrós, és az asztali formát, de ígyis random dönti el, hogy méltóztatik kedve megnyílni. Az érintöképernyöröl való gagyi portolás is feltünik, elég 1-2 kiírást megnézni, nomeg azt, hogy ki kell menni a képernyö legszélére/sarkára, hogy behozz egy menüt, amiböl választasz. Kérdem én, mi a büdös életnek, ha van egy fullhd nagy monitorom, amire ilyen menü minden ráférne?! Eleve ha behozod akkor olyan helypazarló.

A start gomb mizzériáról meg annyit, hogy eddig minden program jól látható volt az alsó minimális helyet foglaló tálcán. A start gombnál lehetett a gépet ki-be kapcsolni, keresni, megnyitni minden fontosabb dolgot.
De most a tálcán van a programok pl. fele, miközben a többihez fel kell menned a felsö sarokba, és kibukkan a lista. A számítógép ki-be kapcsolása a másik oldalról hozható elö, ahol lehet kikapcsolni, 1-2 beállítást használni, ami régen 1 helyen volt, és megnyitni az (azthiszem) asztalra kijövö beállításokat. A beállítások másik része a metró felületböl érhetö el. A keresésnél meg meg kell nyitni egy teljesen új teljes képernyöt, tehát ha valamit nézel, közben nem kereshetsz, vagy csinálhatsz egy halom dolgot, amit eddig megtehettél.

És ezek a funkciók arra kellettek, hogy minden más funkció közül jópár átkerüljön metro felületre, de rohadt sok maradjon. Ehhez kellettek ilyen eszetlen áthidalások. Szimplán olyan, mintha 2 OS össze lenne hegesztve, 2 felülettel. Egy pozitívumot nem kínáló dual OS, ami 2 félkész OS-böl áll, egymást kiegészítve.

Oppo find 7 astro black

(#24) Raysen623 válasza blade zte (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Látom Te sem érted....nem látok különbséget a két mozdulat közt: lehúzom az egeret a bal alsó sarokba (majdnem), ahol eddig rá tudtam klikkelni a start gombra, VAGY a képernyő jobb oldalán akármelyik sarokba húzva előjön az a felület ahonnan ugyanazokat elérem. DE van ennél is egyszerűbb: billentyűkombinációnak hívják és kész. Már a w95-ben is volt...
Finomítani még lehet sok mindent a w8-ban, de teljesen elhibázott rendszernek mondani badarság. Ha átülsz akármelyik másik OS elé és használni kezded, garantáltan 1 hónapig anyázol, mire lejön miért úgy csinálták meg....itt is erről van szó. Én speciel w7 alatt widget-ről kapcsoltam le a gépet nem pedig start gomb segítségével...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) BiP válasza Raysen623 (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszönjük az isteni kinyilatkoztatást.
Te nem használtad a start menüt, másnak meg hasznos volt. Neked tetszik az új Metro-s felület, másnak nem. Te el tudod viselni az összehegesztett izét, a fullscreenes appokat, másnak meg kell az ablakos multitaszk.
Nem vagyunk a fejlődés kerékkötői, de nem szeretjük a visszafejlődést és a felesleges bonyolítást. Ennyi.
A szánalmasan elcseszett katyvasz az nem attól lesz, ha hallgatnak a felhasználói visszajelzésekre, hanem az az, ami most van.
De látjuk, hogy fejlődik, a 8.1 (Blue) már kevésbé antipatikus, mint a sima 8.

[ Szerkesztve ]

(#26) #97716736 válasza BiP (#25) üzenetére


#97716736
törölt tag

Pontosan, kinek mi jön be, és mivel a többségnek baja volt a Win8-al, ezért változtatnak rajta. Most az más akinek már most bejön, "mert megszokta" stb, de elég sokaknak nem tetszik ahogy van Start gomb ide vagy oda.

(#27) TommyNagz válasza Supra (#2) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Vegre valaki aki osztja a velemenyemet. Szerintem ez a szogletes szar is ronda, sokkal szebb volg az UI a lekerekitett formakkal. Ezen kivul az uj explorer ribbon...atlathatatlan kaosz az egesz. Amugy meg most jovok ra, milyen futa, hogy ok is tartanak wwdc-t...

encapsulation dot1q

(#28) Raysen623 válasza BiP (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Te sem figyeltél arra amit leírtam....emiatt kár volt leírnod azt amit leírtál....1000-ik alkalommal ugyanaz...vitát zártam, válaszra se méltass...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#29) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Teljesitmenyrol meg ne is beszeljunk. SB i3-on 4870-es radeonnal, rendes deiverekkel szaggatott egy 1080p mp4...beleteketesnel meg fagyogatott. Egy kb. 2 perces anyagrol van szo...

encapsulation dot1q

(#30) tyaty1


tyaty1
tag

Nekem a minimalista design teszik, de Start menü kényelmesebb volt, mint a Start screen.

(#31) Glenda válasza TommyNagz (#29) üzenetére


Glenda
addikt

A Win8-nak nem kell akkora teljesítmény.
Az 1080p-hez meg videó gyorsításos lejátszó kell, én asszem Splasyt használtam vagy hogy hívják.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#32) BiP válasza Raysen623 (#28) üzenetére


BiP
nagyúr

Tényleg kár volt. Mert hiába írták le 1000x ugyanazt, Te sem érted a másik álláspontot.
Kinyilatkoztattad, hogy akinek nem tetszik a Metro, az csakis a fejlődés gátja, a nemakarás mintapéldája. Már nem azért, de hogy lehet ilyet mondani?
Attól, mert Te el tudtad fogadni ezeket a változtatásokat, megfelel a felhasználási szokásaidnak, esetleg tetszik is, attól még vannak emberek, akinek nem tetszik. És nem feltétlenül azért, mert nekik semmi nem tetszik, mindenbe bele akarnának kötni, hanem EZ nem tetszik, amilyen a win8 jelenlegi állapotában, ill. a felvázolt jövőkép. Mit nem lehet ezen érteni?
Az MS kitalálta, hogy ez lesz a fejlesztési irány (szándékosan nem fejlődést írtam), aztán majd az emberek eldöntik, hogy tetszik-e nekik vagy nem. Ha az MS pedig eladást akar, akkor meghallgatja a felhasználók véleményét és/vagy lenyomja a torkukon. De nem minden változatásra kell gondolkodás nélkül bólogatni.
Ha Neked tetszik az irány, inkább örülj neki, de egyszerűen fogadd el, hogy vannak, akiknek nem tetszik, és számukra okkal nem tetszik. (meg vannak, akinek okkal tetszik, meg vannak, akinek tök mindegy, nyitottak bármire, elfogadják, amit kapnak). Döntsd el, Te melyik vagy, viszont ugyanúgy tiszteld azt, aki más véleményen van, mint Te.

[ Szerkesztve ]

(#33) danikollar válasza Raysen623 (#28) üzenetére


danikollar
őstag

Látom te sem tudod elfogadni mások véleményét! Pedig a veled egyet nem értők vannak többségben szerintem.

(#34) #97716736


#97716736
törölt tag

Ne foglalkozzatok egymással, úgysem fogtok dűlőre jutni, ha az egyiknek ez a nézőpontja, a másiknak meg az, egymást sose fogjátok meggyőzni. "Maradjunk a témánál", és ne vitázunk ha lehet ;)

(#35) Sanya


Sanya
nagyúr

Tehát nem nyáron jelenik meg, hanem évvégén, ami átcsúszik jövő tavasz végére?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36) blade zte válasza #97716736 (#34) üzenetére


blade zte
őstag

Én a leírásom nagy részét a saját véleményemnek szánom, nem akarom mindenképp meggyőzni.

Oppo find 7 astro black

(#37) #97716736 válasza blade zte (#36) üzenetére


#97716736
törölt tag

Gondoltam itt a többségre, de akkor jól van :R

(#38) ivana


ivana
Ármester

Végre normális méretű a kereső, az eddigi borzalmas volt (mivel gyorsabban gépelek mint ahogy az egeret mozgatom inkább ilyeneket használok alkalmazás indításra), bár a krunner-höz képest kicsit fapados.

(#39) < CyberBob > válasza Sanya (#35) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Jövőre meg jön a Win9 így kihagyható a nyolcas. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#40) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Jajjj, de jó megint nem tudtok elszakadni ettől a témától. Na akkor jövök én is, leírom sokadszor az álláspontomat:
- Az új start menüben is ugyan úgy lehet keresni
- Az új start menü egyszerűbben megnyitható
- Nem kell a képernyő szélén kotorászni, a bill kombinációk megoldják
- A kezdő képernyőn sokkal több programot tudsz elhelyezni, mint a régi start menüben, méghozzá átláthatóbban
- Win 8-as programokat nem kötelező használni, működik nélkülük is a gép
- Szinte minden beállítás elérhető a vezérlőpultból
- Az új dolgok megtanulásáról, mint egy hihetetlenül nehéz dologról le kéne szállni, mert minden rendszer más, minden meg kell szokni. Pár éve például még falra másztam a w7-től. Most már nem.
- A w8 stabilabb, gyorsabb rendszer mint a 7
- Több napot is ad a frissítések telepítésénél az újraindításra.
- Végső soron nem kötelező használni, még mindig ott a w7, de attól hogy valaki még szeretné használni, attól még nem lesz rossz, elcseszett rendszer.

(#41) Raysen623 válasza PPatrik (#40) üzenetére


Raysen623
addikt

Végre! Szerintem azonban ne erőlködj, mert süket fülekre találsz... :C :R Hasonló véleményen vagyok én is, eddig mindhiába...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#42) Sanya válasza < CyberBob > (#39) üzenetére


Sanya
nagyúr

De itt két hírrel korábban még június 3 volt a megjelenési dátum. Akkor ki hazudik? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#43) Sanya válasza Sanya (#42) üzenetére


Sanya
nagyúr

itt is van, március 14-én még valóüszínű volt a június 3-i 8.1-es megjelenési dátum, már az idei sem olyan biztos :D fél évet toltak?

[link]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#44) Szergely83 válasza Raysen623 (#21) üzenetére


Szergely83
tag

Maximálisan egyetértek. :R Ha az ember ad neki időt és használja is a win8-at, akkor rájön, hogy sokkal egyszerűbb és gyorsabb a használata, mint az előző windowsoknak. Sőt, átláthatóbb is, az egyetlen ok, amiért pont az ellenkezője jön le az embereknek, az az, hogy az UI rendesen meg lett reformálva, de ez egyáltalán nem egyenlő a kuszasággal, káosszal (csak legtöbben meg sem próbálják használni a rendszert, hanem rögtön sírnak, hogy "bezzeg a win7/xp"...). Vicces olyanokat olvasni, hogy nincs a 8-asban gyorskeresés (kezdőlapon, anélkül, hogy bárhova kattintani kéne elég csak begépelni amit keres az ember, pofonegyszerű megoldás), szenvedni kell a vezérlőpult és rendszerelemek elérésével (bal alsó sarokba húzod az egeret és jobb klikk = szinte minden egy helyen), stb. Hogy mennyire szép, az már elég szubjektív, van akinek bejön a minimalista stílus, van aki utálja, de szvsz sokkal fontosabb az, hogy egy igen stabil és gyors rendszerrel van dolgunk. Csak remélem, hogy a microsoft kitart az irányvonal mellett, és nem csinál egy hibrid giccsparádét, engedve a nyomásnak...

(#45) LordX válasza PPatrik (#40) üzenetére


LordX
veterán

Úgy elsőre:

- nincs jumplist
- nincs recent list
- nincs menüs my documents/my computer/control panel/stb. hozzáférés

Tudom, aki a Win95 start menüjét használta legutoljára, annak jó a Metrós start screen is..

(#46) Glenda válasza LordX (#45) üzenetére


Glenda
addikt

A Jumplistnak semmi köze a start menühöz.

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#47) LordX válasza Glenda (#46) üzenetére


LordX
veterán

Úgy érted, azt leszámítva, hogy ott érhető el? (Most nem a tálcára kipinnelt programok jumplistjéről beszélek)

(#48) Glenda válasza LordX (#47) üzenetére


Glenda
addikt

Jaaaaa, mea culpa, régen volt Win7 fenn.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#49) PPatrik válasza LordX (#45) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Így elsőre, már bocs de soha nem használtam huzamosabb ideig egyiket se, abszolút mellőzhető dolgok.

(#50) Szergely83 válasza LordX (#45) üzenetére


Szergely83
tag

Ha Te nem ragadtál le a win95-ös startmenünél, akkor nyilván tudod használni a Google-t is:

[link]
[link]

:U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.