Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Várom már a 8.1-et, kíváncsi vagyok rá. Ellenben a wp8-cat nem tudom hova rakni, nekem nem jelenik meg a frissítés. Mondjuk a gdr3 még csak "fejlesztőknek" érhető el.Nem :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) Воланд válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Воланд
titán

de, csak "fejlesztoknek" erheto el.

ez a skype frissites meg.... fb chat integracio van mar?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Bjørgersson válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem holnaptól elérhető bárki számára a 8.1?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) Petyyyyy válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Pont ezt akartam kérdezni, én is 17-re emlékszem.
Szerk.: "Egy blogbejegyzésben adta hírül a Microsoft, hogy október 18-án kezdődik meg a Windows 8.1 frissítés terjesztése a Windows Store-on keresztül. A pontos dátum új-zélandi idő szerint október 18. hajnali 0:00 óra, ami Magyarországon október 17-én délután 13:00 órát jelent."

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) Sub-ZeRo válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az asztali 8.1 igen azt hiszem, mintha nálunk akkor jelenne meg. De én a wp8-ra gondoltam.

(#6) woland_y2k: De most csak a 8-cat mondom, a gdr3-at, mert, szerintem azt írta a cikk szerzője, hogy az elérhető. Gondolom én. A 8.1wp meg még messze van szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Воланд válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Воланд
titán

wp8-ra meg nincs 8.1 publikus formaban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Воланд válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Воланд
titán

igy nem valaszolunk hsz-re.

"Az új Fresh Paint a Windows 8.1 megjelenésekor, október 18-án lesz elérhető az asztali operációs rendszerhez, a Windows Phone 8 változat pedig már most letölthető az Áruházból."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Sub-ZeRo válasza Воланд (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tessék?
Fresh paint-ről van akkor szó? :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Воланд válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


Воланд
titán

:K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Oszinten a Skype integralastol kiraz a hideg, mint dekstop user.

Desktopon majd fog nekem felul villogni a modern uis vacak es vele egyidoben a desktop valtozat. Tok jo lesz. Olyan mint most az fb chat integracio. Inkabb zavaro, mint hasznos, ha desktoprol tolod.

Remelem torolheto lesz. Csak foglalna az eroforrasokat.

Es ne nekem legyen igazam.

(#11) Sub-ZeRo válasza Воланд (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor jól sikerült az értelmezés.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) dragon1993 válasza szilasz007 (#10) üzenetére


dragon1993
őstag

Az FB Chat integráció nekem bejött. (W7)
Rajtam kívül 3 ismerősöm próbálta ki a W8 alatt a skype-t,mindenkinél kifagyott 30 percen belül.
Lehet pont nálunk volt valami, de elég szomorú ,hogy saját OS-re nem tudják értelmesen megírni.

(#13) Bodz válasza szilasz007 (#10) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem fog. Vagy-vagy alapon mukodik.

(#14) Gabesz84 válasza Bodz (#13) üzenetére


Gabesz84
őstag

ez nem igaz, ha 8ra gondolsz. Mindkettő bejelentkezik win8-on ha felrakod, és mindkettő értesít.

(#15) Bodz válasza Gabesz84 (#14) üzenetére


Bodz
nagyúr

8.1. Ha fut az asztali, akkor a csempes meg se nyikkan.

(#16) T-RoIIer


T-RoIIer
csendes tag

Még mindig nem értem, miért jó desktopon ez a metrós-csempés baromság
Visszalépés minden szempontból

[ Szerkesztve ]

(#17) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

A már telepített Skype 6.9-sel mi lesz? Felülírja?

Remélem a Stardock is felkészült, s nem fordul fejre a Start8 meg a ModernMix a gépemen! Lehet, jobb, ha várok még pár napot?

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#18) Воланд válasza Falcon C. (#17) üzenetére


Воланд
titán

nem irja felul, az desktop alkalmazas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Bodz válasza T-RoIIer (#16) üzenetére


Bodz
nagyúr

Eloszor en is nagyon utaltam, de a csempes appok tok jol hasznalhatok kenyelmesen, agyban fekve, tv-n. eBay, Mail, Line, szakacskonyv, Hyper for Youtube, stb.
Asztali dolgok meg ObjeckDockrol inditva, akkor semmi csempezes.
Igaz kellett a 8.1 ehhez a nagy "boldogsaghoz", a 8-at meg a pokolba kivantam.

[ Szerkesztve ]

(#20) Szkita5


Szkita5
csendes tag

Jó a win8 meg sok hasznos funkciója van, és iszonyat gyors bút ideje egy sima 500 gigás 7200rpm merevlemezhez képest. Viszont ha a rendszer látja, hogy nincsen semmi érintőkijelzőre hajazó alkalmatosság sem csatlakoztatva, ugyan mi a gyászért akarja, hogy "bökjek" valahova, és miért akarja rám erőltetni a sz@r új Metro szkájpot? Letöltöttem azt, de amikor nem tudtam partnert hozzáadni a beszélgetéshez meg csatlakozni a konferenciához stb., amit játék közben elég gyakran csinálok, töröltem a francba és leszedtem az asztali verziót. Meg a Metro appok egy része is olyan, hogy a telefonokhoz kb. 600*800-as képméretre vannak optimalizálva.

If you think that fuck is funny, fuck yourself and take the money.

(#21) dragon1993


dragon1993
őstag

Jöhet a link a storeból mert nem találom :D
Preview van csak egyenlőre nálam

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.