Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Köszi, szuper bemutatas! Nekem most eppen az a gondom, hogy keszitettem egy interjut a WP7-el, OneNote-ban vettem fel a hanganyagot. Kb 490 mb, es az istennek sem akarja magat szinkronizalni, pedig nagyon kellene, hogy a gepen is meg tudjam hallgatni. Van erre valakinek valami ötlete? WLAN-on keresztül probalom, volt, hogy mar 12 orat hagytam szinkronizalni, de csak nem vegzett...

[ Szerkesztve ]

(#2) Male válasza CimbiX (#1) üzenetére


Male
nagyúr

A WP7-est nem ismerem, de valószínűleg ott is van "Mentés másként"... lemented valamire, aztán a gépen meg megnyitod, és kész.

(#3) kingabo


kingabo
őstag

Egyetemisták meg simán egy tableten* jegyzetelhetnek és még scannelni sem kell. :K

*: kaptam kölcsön egy tabletként is használható notit, azon próbáltam, olyan volt mintha papírra írtam volna.

(#4) CimbiX válasza Male (#2) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Sajnos nincs, csak SkyDrive-ra feltöltes, ez a szinkronizalas. De valoszinüleg tul nagy falat neki a 480 mb :(
Vagy csak a WLAN-t kapcsolja ki mindig automatikusan, ezzel rendre megszakitva a szonkronizalast, hogy a fene enne meg.

(#5) Male válasza CimbiX (#4) üzenetére


Male
nagyúr

:(

Pedig ilyen azért előfordulhat mással is.... szóval valahogy kezelnie kéne a helyzetet a cuccnak...

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Remélhetőleg nem a feleslegesen túlbonyolított akármi lesz jegyzettömb helyett... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) Titala


Titala
csendes tag

Egyszer szívesen látnék egy összehasonlítást az Evernote-tal.

(#8) CimbiX válasza Male (#5) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Valaszt kaptam a Samsung-tol.... ebben elhatarolodtak a Microsoft-tol, es beismertek, hogy erre nincs megoldas. Ennyi :/

(#9) pintert


pintert
csendes tag

Sziasztok,

IOS-alatt (iPhone-on) valaki tudja, h lehet vissza vonni szerkesztési lépést/lépéseket?
Nem találok megoldást rá...

Thx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.