Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Jó ötlet. Ha másra nem akkor legalább arra, hogy hoz pár új vevőt az xbox -ra ez a szolgáltatás. ;]
Kár, hogy csak windows 8 -on elérhető.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) -DONPEDRO- válasza Def26 (#1) üzenetére


-DONPEDRO-
csendes tag

Persze hogy csak windows 8-ra.Nem igazàn kell senkinek a win8.Én kipróbàltam de nekem nem tetszik egyàltalàn.

Telefon:0630-250-36-84

(#3) Glenda válasza -DONPEDRO- (#2) üzenetére


Glenda
addikt

Itthon minden gép anyámékét kivéve Win8. Anyám azt mondta a Start Screenre, hogy még egyszerűbb mint a mostani [win7]. Majd ha lesz időm.
Ja, meg a szerver sem az, az 2012 Essentials.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#4) Def26 válasza Glenda (#3) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom faszásan mind eredeti. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Glenda válasza Def26 (#4) üzenetére


Glenda
addikt

Mind eredeti :)
Mondjuk anyámékéra már nem rakhatnám fel legálisan, úgyhogy azon még elgondolkodom.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#6) kcsa válasza -DONPEDRO- (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Még jó hogy az XP mindenre elég ugye? :) irónia: ON. ;]

(#7) Def26 válasza Glenda (#5) üzenetére


Def26
félisten

Most nézem még külön szervered is van otthon? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) Glenda válasza Def26 (#7) üzenetére


Glenda
addikt

Centralizálva vannak a zenék, filmek, képek. Meg volt egy felesleges vasam, nem akartam eladni. Csak az a bajom vele, hogy az Essentialson nincs HyperV, a nagyobb editinöket pedig nem támogtja a connector app a telefonon.
First world problems :p

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#9) raziel01


raziel01
veterán

Windows 8 egyébként most 9 ezer Ft legálisan a Microsoft oldaláról megvéve ha valakit érdekelne. Január 31-ig. [link]

(#10) akom válasza raziel01 (#9) üzenetére


akom
senior tag

Lesz az 5k is. :DDD

(#11) Inarus válasza raziel01 (#9) üzenetére


Inarus
addikt

Mármint Windows 8-ra a frissítés kerül annyiba. Az önálló Windows 8 kiadás kicsit azért több. :)

(#12) raziel01 válasza Inarus (#11) üzenetére


raziel01
veterán

Látom nem olvastad el amit linkeltem.

" De annak sem kell 18-25 vagy akár 37 ezer (Pro változat) forintot fizetnie, akinek semmilyen Windows-licence nincsen, feltéve, hogy előbb telepíti a Windows 8 még mindig ingyenesen kipróbálható Release Preview változatát. Ezzel sok tízezer forintot spórolhat meg teljesen legálisan."

Felrakod a Release Preview változatot ami legálisan letölthető még mindig a Microsoft weboldaláról és azon belül rámész a vásárlásra.

"A január 31-ig tartó akcióba a Microsoft belevette a Windows 8 bétát kipróbáló felhasználókat is, így aki Windows 8 RP alatt futtatja a frissítési segédet, ugyancsak megkapja a 9 ezer forintos ajánlatot."

(#13) Inarus válasza raziel01 (#12) üzenetére


Inarus
addikt

Jogos. My bad. Fáradt agy. Bocsi. :R

(#14) -DONPEDRO- válasza kcsa (#6) üzenetére


-DONPEDRO-
csendes tag

Nekem elég :)

Telefon:0630-250-36-84

(#15) Glenda válasza raziel01 (#12) üzenetére


Glenda
addikt

Ez nem így van, a Chip tudja rosszul. Letöltheted, de attól még nem lesz legális. Kifizetsz x ezer forintot és továbbra is warez windowsod lesz.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) raziel01 válasza Glenda (#15) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem meg nem. Mert ha illegális lenne akkor már rég letiltotta volna a Microsoft ezt a lehetőséget.

(#17) rudi válasza Glenda (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Pontosan így van. Nem igazán gondolta át ezt a frissítési segédet az MS. Olyan, relatíve hiteles forrásból érkező beszámolókat is találni a neten, amikben warez windowsra tették fel a segéddel a Win 8 Pro frissítést. Bezzeg az én ThinkPad X60-am legális XP-jét nem tudta frissíteni...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) Sub-ZeRo válasza rudi (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Epic fail. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Az is érdekes ebből az aspektusból, hogy mennyire PC közeli a nextgen vélhető hardvere. Legalább nem lesznek annyira durva portok. Bár így életciklus vége felé szerintem már mindegy, a PC izomból megold mindent.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.