Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Fejlodik, csak igy tovabb! Szeretem a szolgaltatast, de azert a nyelvi beallitasokon meg valtoztathatnanak.

(#2) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Zsír! Én a Google Docs-ról álltam át pár hete, nem bántam meg, nagyon jó.
Egy szívfájdalmam van: nincs hozzá rendes Blackberry kliens. Miért hagyták ki? :(

(#3) Lars válasza T. Almeida (#2) üzenetére


Lars
őstag

Vagy még nincs, vagy nehéz a kivitelezése. ( Blackberry picit más rendszer mint a többi )
Egyébként én is aktívan használom, már a google docs-t le is ürítettem. Amióta ez a felülete van, kifejezetten barátságos, lassan a gépen lévő klienst is felesleges lesz elindítanom.

(#4) Bloksma


Bloksma
aktív tag

A Windows 8 elterjedésével egyre többen használják, így tényleg nem árt fejleszteni. Csak így tovább

(#5) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Fejlödik fejlödik, de azt a qrva naptárt még mindig nem sikerült lecserélni a Skydive-on. :W

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#6) alevan


alevan
őstag

Ami késik (reméljük) nem múlik.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) Sequoyah


Sequoyah
tag

Fényképeim tárolására a kedvenc felhőm, a könnyű szinkonizálhatóság, kényelmes kezelés miatt, de nagyon imádnám, ha lehetne tagelni benne a képeket, és más hasonló exif adatokkal online kiegészíteni őket, mint egy jó képkategórizáló, alap képszerkesztő programban. A picasaban eztjól megoldották.

(#8) #65388800


#65388800
törölt tag

Azért a régi tárhelyet is visszafejleszthetnék :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.