Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

nem rossz, bár azon csodálkozok a WP-be ennyire mélyre van ütve a Microsoft account, hogy csak hard resettel lehet kiütni belőle. ha már adott az átnevezés lehetősége, akkor illene WP-n is kényelmesebbé tenni.

ettől függetlenül jó funkció, nem is tudom, hogy más, nagyobb mail-szolgáltatóknál van-e egyáltalán

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Pont a napokban cseréltem le. :C

(#3) #97716736 válasza norbi0604 (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én Hotmail-os vagyok, nekem felkínálta ezt a lehetőséget hogy át akarok-e váltani, mondom nem, erre nem pár nap múlva átváltotta magát :DD De meglehet szokni ezt is, egyszerű úgyhogy gond nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Halfer


Halfer
tag

Nekem Hotmail-es címemre ezt dobja: "The email address associated with your Microsoft account can't be changed" Úgyhogy marad Hotmail, úgy is lassan be lehet lépni Outlook-os aliasokkal.

(#5) Fail3D!


Fail3D!
addikt

ezt az egeszet nem ertem:) win8 am van hotmailes fiokom van de mi ertelme van atvaltanom a hotmailes cimem outlookosra? mit nyerek az egeszen?

(#6) polonic válasza Halfer (#4) üzenetére


polonic
félisten

Én két napja váltottam át a hotmail-es fiókomat és rendben volt minden.

(#7) Alexios válasza Fail3D! (#5) üzenetére


Alexios
veterán

semmit. viszont live címed nem csak hotmail-el lehet, hanem akármilyen custom domain-el, és akkor is át tudsz állni így outlookra.

(#10) bencze


bencze
senior tag

Én csak azt várom mikor adnak végre imapot, ez a sok csilivili cucc mind oké de addig nem tudom 'rendesen' átmozgatni a mailboxom... :(

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#11) Pikari


Pikari
őstag

és jelszavazott rar fájlokat mikor lehet küldeni outlook/hotmailon? vagy ez túl nagy kérés 2013ban?

[ Szerkesztve ]

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#12) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Majd akkor váltok, ha a Hotmail domaint törölni akarják. Addig meg jó lesz a Hotmail címem. Meg túl sok regisztráció van a címre regisztrálva.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) Halfer válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


Halfer
tag

A Hotmail-es címedet automatikusan átteszi aliasnak, így továbbra is él.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.