Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) AtHoS válasza azbest (#43) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No ha nálad rendesen működött, akkor csak én csináltam valami gebaszt közben.
Most újra nekifogtam a módisított scripttel. Már az feltűnt, hogy jóval tovább dolgozott a műveleten.

Ha már itt tartunk (igaz nem kapcsolódik szorosan a topichoz) megkérdezném:

Rendszergazdai jogkörrel indított Total Commander-nél öröklődik a rendszergazdai jogkör az abból indított alkalmazásokra?

Mivel én első esetben simán rendszergazdai jogkörrel indított TC-ből indítottam el a batch fájlt, de seperc alatt ki is lépett, tehát a képernyőn annyit láttam, hogy fél másodperc alatt lefutott a script. Valószínű ez volt a gond az első alkalommal, mivel most ugye jóval tovább tartott a műveletek elvégzése és most rendszergazdai parancssorból csináltam.

Látom ki is egészítetted egyéb rész lokalizálásával is :C

A MUI csomag ugyanaz volt most is, mint első alkalommal viszont most rendben van minden :R

#44
"ha mégis maradnál az angol változatnál, akkor állítsd vissza a boot képernyőt is angolra"

A vissza angolosításnál a bcdedit-es mókát is megcsináltam amúgy, de szeretném magyar nyelven használni. Ehhez szokjak hozzá ne az angolhoz, mivel úgyis magyar nyelvű verziót fogok majd venni belőle.
Most is csak azért csináltam meg a Home Premium-os telepítőt, hogy a tervbe vett verziót teszteljem megfelel-e arra amire használni szeretném és ha nem szükséges ne dobjak ki plusz pénzt egy Ultimate verzióra.

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.