Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Kicsit rövidke lett, képek és kis tartalom még férhetett volna bele. Az összegzés hosszabb, mint maga a tartalom. Szerintem még írj hozzá, mert ez picit kevés.

[ Szerkesztve ]

(#2) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy még hány teszt lesz felrakva a logoutban erről a fantasztikus op. rendszerről. ;]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3) cizoe válasza Inv1sus (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Hát úgy vagyok vele, hogy szívesen írnék tesztet, mert jó ideje használom a rendszert, de szerintem alaposság, igényesség, és teljeskörű tesztelés bemutatás nélkül lófa**t sem ér az egész. Szóval ha teszt, az legyen egy átfogó teszt. :K Na meg időm sincs rá sok és ehhez azért kéne. :B Egy pársoros kommentszintű "tesztnek" meg semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#4) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Képet hogy lehet megjeleníttetni? mert csak linkekként jelennek meg nekem

(#5) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szia!

Én csak annyit nem értek, hogy ugye azt írod, gyorsabb, mint a vista, ugyanakkor az xp sebességén működik.

Valamit nem biztos, hogy jól értelmeztem, hiszen ha gyorsabb, mint a vista, akkor nem működhet az xp sebességén, hisz a vista gyorsabb, mint az xp.

Én legalábbis így látom. Itthon xp-t használtam régen évekik, most meg április óta vistát, és észrevehető volt, hogy stabilabb, gyorsabb a gép.

Az irodában most is xp-t használunk, nap, mint nap látom a különbséget. Teszem hozzá, nem kell nagy eltérésekre gondolni, de azért jobb a vista.

Win7-nek örülök, de ha nem fogja támogatni az energia takarékos módokat, sem hybrid sli-nél sem cf-nél, akkor sajna számomra használhatatlan lesz. Vegyek mégegy gépet, amin netezek külön?

Nem értem ez miért marad ki belőle?

(#6) cizoe válasza ZSOOLT2 (#4) üzenetére


cizoe
őstag

[IMG:KÉPED DIREKT LINKJE][/IMG]

ja és ne képfeltöltés.hu-ra rakd. Hanem pl. ide: [link]

Bár szvsz még írhatnál is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7) GReddy


GReddy
tag

Akit érdekel kicsit komolyabb szintű teszt az látogasson el a gamekapocs.hu -ra, a hardware szoftver fórumon egy pár napja tesztelem a W7-et. Ennél azért komolyabban.

Peace!

Vén

U.i. Azért nem csinálok printscreeneket, mert tele van vele a net. Viszont tesztet nem ír senki normálisat. (Ja, azzal melózni kell. )

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#8) Dragon


Dragon
tag

Szerintem az elején kezdjük... A Windows 7 a Windows Server 2008 kerneljének továbbfejlesztett változatára épül, nem a 2003-ra.

(#9) ZSOOLT2 válasza antikomcsi (#5) üzenetére


ZSOOLT2
tag

Az XP-vel hasonló sebességű, a Vistánál gyorsabb, nálam a Vista lassabb, volt, mint az XP, igaz stabilabb is

(#10) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Tényleg van egy-két idegesítő bug benne, de az nem befolyásolja a működését. Nálam huzamosabb ideig volt fenn a 6xxx build fő oprendszernek, nem szoktam halmozni őket, elég egy is :) .

Abszolút gördülékenyen, probléma mentesen működött. A legjobban a driverek telepítése tetszik, semmiért nem kell újraindítani, realtime betölti az újonnan telepített drivereket. Catalyst telepítő után rögtön elérhető volt a CC is. Abban a buildben még variálni kellett, hogy új tálca legyen, de megérte. (azt az ügyes embereknek hála aktiválni is tudtam, a 7000-es buildben a timerlock megy, nem mintha nem lenne elég az is.)

Volt fenn a 7000-es build is, vagy ha tetszik a beta 1. Sajos a CAD/CAM szoftverek nem nagyon szeretik sem a Vistát, nomeg a win7-et sem. Így egy virtuális gép nekem mindenképp kell mellé. XP-t nem telepítek soha többé, ezt megfogadtam. Legfeljebb maszekba másnak :) Ha kell Vista alatt is pár másodperc alatt fut az XP-m, és sokkal gyorsabban mit ha azzal bootolna.

A GTA4 miatt van SP1-es Vistám épp, de még nem jutottam oda, hogy feltelepítsem, és nem is lesz egyhamar. Így sok értelme volt visszaváltani.

(#11) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Valóban rövid az írásom, de csak kb. ennyit tudok még róla írni, még csak most telepítem a szükséges programokat, álítom be az egészet, majd még írok hozzá, most inkább annyit akartam leírni, h. érdemes-e kipróbálni a bétát, meg hogy nagyjából milyen

(#12) nbl2


nbl2
senior tag

Én kíváncsi vagyok a játokokban és egyék alkalmazásokban, hogy milyen sebességet képes produkálni.

Never give up!

(#13) Pompi válasza ZSOOLT2 (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Úgy, hogy a megkezdett IMG taget be is kellene zárni. Meg egy kicsit még írhatnál, mert így ez nemsok. Leginkább olyan, húdemenővagyokmertmármegvanawindows7ésezértírokisrólagyorsanvalamit szaga van az egésznek.
Képet a prohardverre is fel lehet ám tölteni egy ideje.

Feel Good Inc.

(#14) Viszlát válasza ZSOOLT2 (#11) üzenetére


Viszlát
addikt

Te! Akkor én most elkezdek írni egy regényt, a címét már tudom, a többit majd később hozzáírom, de azért kiteszem, hogy lássa mindenki, oké?

:W

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15) cizoe válasza ZSOOLT2 (#9) üzenetére


cizoe
őstag

A játékoknál adódó minusz pár fps-en kívül semmivel sem lassabba vista mint az xp, sokkal jobban kezeli a memóriát, a másolgatásokat. Nem esik össze a rendszer a fájlműveletektől, stabilabb, összességében gyorsabb és fürgébb az ablakkezelés is. Jól összerakott, naprakész gép és korrekt driverkörnyezet mellett sokkal gyorsabb és használhatóbb oprendszer. a win7-re még beta állapot ellenére is halmozottan igaz ez.

(#11) ZSOOLT2: Máskor akkor írd meg a fórumba. Címlapos írás nem teljesen erre való.

kapcsolódó: beta release notes

[ Szerkesztve ]

(#16) CounterBoci válasza nbl2 (#12) üzenetére


CounterBoci
senior tag

3DMark 2006-ban Win7 beta-n született a legjobb eredményem. Tényekkel csak ezt az egyet tudom alátámasztani, azt hogy a többi játék is legalább úgy fut mint Vistán, ha nem jobban vagy elhiszed vagy nem :)

(#17) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az írást betettem a saját blogodba, mert így ebben a formában és tartalommal nem hozza azt a szintet, hogy a címlapon helye legyen.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.