Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) joysefke válasza joysefke (#12) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

szerk: látom te is megtaláltad már

Nah megvan:

Én akkorban a PH-s egértopik nyitóhozzászólásából indulva a következő oldalról töltöttem le a fixet (én W7-et használok):
katt

Egy ZIP file-ba van csomagolva minden ami kell, a fix egy reg-file meg ugye a hozzá tartozó leírások, a reg file-on kívül találsz egy mousemovement recorder nevű kis futtathatót, aminek a segítségével ellenőrizni tudod az egérgyorsítás állapotát.

A dolog a W7-es tapasztalataim szerint tényleg működik, a mousemovementrecorder felismerhetővé teszi az egérgyorsítás állapotának változását.

Egyébként én a helyedben nem bohóckodnék, egyszerűen megkérdezném a PH-s egértopikban, hogy éppen mi a helyzet a W8-al egérgyorsítás ügyben (szinte biztos vagyok benne, hogy van működő megoldás, mert még a MS is kiadott valami KB-t ami hivatva volt javítani a dolgon, tehát nem arról van szó, hogy direkt ki akartak cseszni a játékosokkal).

Egyébként a véleményemet olvashattad W7 vs W8 ügyben:
W7 jelenleg jóval több gémer gépen van mint W8, ráadásul ez sosem fog megváltozni, mert a migráció egyértelműen W7-ről közvetlenül W10-re fog történni a W8 köztes lépcső kihagyásával. Innentől kezdve én nem látom értelmét minimális 3D sebességtöbbletért cserébe egy kisebb penetrációjú platformra váltani.

Ha Te a W8-at preferálod a W7-el szemben mert jobban kézre áll, kellenek az új feature-ök, kell a gyorsabb boot etc, akkor azt mondom menj a W8 felé. Személyes tapasztalatom nincs, de nem igazán olvastam 3D sebességgel vagy hibákkal kapcsolatos panaszt.

J

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.