Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zeratul


Zeratul
addikt

"A probléma egyszerűen áthidalható lenne, ha a Microsoft hajlandó lenne visszaportolni a WDDM 2.0-t a Windows 7-be, de ezt eddig se tették meg, és gyakorlatilag biztos, hogy a jövőben sem fogják."

Vissza portolni? Mégis hogyan ha soha nem is volt benne?

[ Szerkesztve ]

(#2) Fionn


Fionn
tag

W7 elfogadom nem akarnak foglalkozni vele már mert lassan a végét járja valóban, ám 8.1? Tele a hócipőm ezzel a W10 pusholással.

(#3) #72042496


#72042496
törölt tag

Nem azért, hogy védjem őket, de a Windows 7 már két és fél éve kiterjesztett támogatást kap csak, annak meg az ilyen jellegű frissítés azt látom, nem része, ld. második pont:

Nonsecurity updates
- Available only with Extended Hotfix Support
- Not available for desktop operating system consumer products
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) vicze


vicze
félisten

"A probléma egyszerűen áthidalható lenne, ha a Microsoft hajlandó lenne visszaportolni a WDDM 2.0-t a Windows 7-be, de ezt eddig se tették meg, és gyakorlatilag biztos, hogy a jövőben sem fogják."

A mainstream support, amin belül ilyen változtatások kérhetők az OS-ben 2015-ben lejárt. Az extended support keretein belül csak hibajavításokat kap az OS, funkcionális bővítést már nem.

(#5) pomorski


pomorski
őstag

Jóhogynem már egyből a következő Windows a preferált oprendszer!

(#6) bitblueduck válasza Zeratul (#1) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Ember, a visszaportolás új rendszerből régibe is belerakást jelent

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#7) kolopele válasza #72042496 (#3) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amióta visszatettem a Win 7 - et még azok a játékok is jól futnak amelyek eddig szaggattak (itt főleg a pár éves címekre gondolok), és mivel sosem fogok Radeonra váltani lényegében érdektelen számomra támogatja e vagy sem, és igen, kapja a frissítéseket a Win 7 rendesen. Az Extended support meg bőven elég, láthatjuk a Win 10 nagy frissítései mivel is járnak.

[ Szerkesztve ]

(#8) dchard válasza bitblueduck (#6) üzenetére


dchard
veterán

Pontosan. Mint ahogy linuxon is is vissza portolnak elég sok mindent korábbi, hosszú távon támogatott kernel alverziókra. Ezek elsősorban biztonsági frissítések és hibajavítások, de nem ritka a feature backport sem, ráadásul ingyen. Vicces, hogy ez a Microsoftnak pénzért sem akar menni...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#9) #72042496 válasza kolopele (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Elvileg csak biztonsági frissítéseket kap, új funkciók, egyéb változások már nem kerülnek bele.

(#10) h-yle válasza pomorski (#5) üzenetére


h-yle
addikt

:F Mi a baj azzal, ha az éppen aktuális az? Nem igazán látom a metszetet azok között akiknek muszáj W7-et használni, és akik ki szeretnék aknázni a HBCC előnyeit.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#11) Dilikutya válasza kolopele (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Érdekes módon nekem semmi sem lett rosszabb azután se, hogy ejtettem otthon a Windows 7-et.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) vicze válasza Fionn (#2) üzenetére


vicze
félisten

8.1 januárig még valóban kaphatna, de érintett a problémában?

(#13) Bici válasza h-yle (#10) üzenetére


Bici
félisten

Azért van rá példa, de onnantól kezdve, hogy Win7-en nincs DX12, így máris bukó a mai játékok jelentős része, így tényleg max. elméleti ez a réteg, csak sokan nem gondolják végig, hogy mire is van szükségük.
Fejlődjenek a játékok, de úgy, hogy működjenek Win7-en.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) derive


derive
senior tag

Miert, most mukodik?
Nem ugy van, hogy alapbol inaktiv, manualisan bekapcsolhato, de semmi teljesitmenynovelest nem hoz?

[ Szerkesztve ]

(#15) kolopele válasza Dilikutya (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szinte játszhatatlan lett a Darksider, a Ryse Son Of Rome, a Beyond Good And Evil Win 10 - en (szeretek nosztalgiázni olykor). Volt aki azt mondta az 1080 TI lehet az oka, mert az nem kompatibilis a régebbi játékokkal (szerintem ez marhaság), viszont a Win 7 - el meg igen? A DX12 - nek még abszolút nincs létjogosultsága, mire lesz hátha kiforr az új. op.rendszer is.
Bici: A mostani játékok gond nélkül futnak Win 7 - en DX11 - el, sőt van olyan játék is amelyik rosszabb lett lényegesen DX12 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#16) gyurkikrisz válasza kolopele (#7) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Elvétve olvasni egy-egy ilyen kommentet, hogy jobb a Windows 7 játékra, de ugyanakkor ott van rengeteg felhasználó, akinek meg jó. Le merném fogadni, hogy nálad volt a hiba.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#17) Departed válasza Bici (#13) üzenetére


Departed
őstag

Milyen jelentős része? DX12only játék még ma is ritka mint a fehér holló. :U

(#18) #85552128 válasza Bici (#13) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Win7-en nincs DX12, így máris bukó a mai játékok jelentős része"

Dafuq ?
Milyen "jelentős" része bukó ? W10-em van nekem is, de nem a DX12 miatt. Egyedül a MS játékok amelyeknek DX12 vagy inkább W10 kell ezek meg vagy érdekelnek valakit vagy nem. A többi még mindig DX11/12-es , sőt esetenként jobb is a DX11-es mód (BF1).

Szerk.: na látom nem csak nekem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#19) kolopele válasza gyurkikrisz (#16) üzenetére


kolopele
nagyúr

Csak itt van már három ember aki ezen a véleményen van. Az meg hogy nálam lenne a probléma nem hiszem, de lehet rossz az eredeti retail Win10 - em :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Bici válasza #85552128 (#18) üzenetére


Bici
félisten

Okés, benéztem, sorry! :B
Túlzottan rá vagyok cuppanva a Forza sorozatra. :P

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) lezso6 válasza kolopele (#15) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy i7 + Geforce kombóval nem csoda, hogy szinte semmit sem hoz DX12, de ebből nem az következik, hogy nincs létjogosultsága.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) cskamacska válasza vicze (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

A 8.1 kimondottan érintett, mert az AMD már nem készít hozzá új videokártya meghajtókat(már az RX570/580 frissítések sem kaptak egy kiadást sem) telibe tojva meddig aktuális a mainstream és az extended supportja.

lezso6: A teljesen DX12 kompatibilis jövőbiztos GCN már 5, a Win10-be száműzött DX12 már 2 éve váltja meg folyamatosan a világot, lassan ideje lenne hogy tényleg lássunk belőle valamit. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#23) h-yle válasza Bici (#13) üzenetére


h-yle
addikt

Jellemzően nagyvállalati környezetben fontos, hogy egy OS kitartson több évtizedig, de már ott is kezdenek felgyorsulni a dolgok. Játékokról lévén szó ezzel nem kell számolni.
Otthon, ha valakinek HBCC képes (ha jól tudom ez csak a Vega) VGA-ja van, akkor feltételezem, hogy a Win10 futtatása nem okoz neki gondot, és a €10-30-t is ki tudja csengetni amennyiért online osztogatják. Ha meg a tracking rész zavar, azt ki lehet kapcsolni.

De ha a jövőt tartom szem előtt, amikor olcsóbb Vega HBCC-s VGA-k is lesznek a piacon, akkor is indokolatlan a W7. A mostani VGA-k UEFI-t követelnek, ami Sandybridge+ platformot feltételez, tehát a W10 futtatása olcsóbb gépeken is megoldott kell legyen.

Max elvben értem a "felháborodást", de azon gyorsan túl tudok lépni. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#24) #72042496 válasza kolopele (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kompatibilitási módban próbáltad ezeket? Van amikor működik, van amikor nem. Én az Xp > W7 váltáskor mondtam le pár játékról, W10 alatt most szerencsére működik, amivel játszom.

[ Szerkesztve ]

(#25) kolopele válasza #72042496 (#24) üzenetére


kolopele
nagyúr

Próbáltam, teljesen sikertelenül.
lezso6 : Nem mondtam hogy nincs létjogosultsága, csak még nincs kiforrva az egész. A DX11 sem volt jó azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#26) Duck663


Duck663
őstag

Ha a M$ a feje tetejére áll, akkor sem fogok W10 fo$kupacra váltani. Nem vagyok hajlandó lemondani a WLM 2012-es verziójáról, nem kell a Edge böngésző, látni nem akarom a nagy üres semmilyen felületeket. Minden porcikám ezerrel tiltakozik a W10 ellen, egy nagy stílustalan semmilyenség. Egyre jobban érik egy GTX1080 (esetleg Ti)... pedig az ellen is tiltakozom, nagyon rossz driveres tapasztalataim vannak a geforce-okkal.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#27) lezso6 válasza cskamacska (#22) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amíg nincs paradigmaváltás a motorok terén, ami magával vonja a DX11 kukázását, addig az új API-k csak arra jók, hogy csökkentsék a CPU-limitet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#28) AxBattler válasza kolopele (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

láthatjuk a Win 10 nagy frissítései mivel is járnak.
Mondd már el, mivel járnak, mer' én a letöltés/telepítés/újraibdítás hármas kieső idején kívül nem érzékelek semmilyen negatívumot!

(#15) kolopele
Szinte játszhatatlan lett a Darksider, a Ryse Son Of Rome, a Beyond Good And Evil Win 10 - en...
Igen, de ez szerintem inkább a játékok f0$ support-jának a hozadéka.
Nemáhogy' az oprendszer kiadójának kelljen figyelni arra, hogy minden korábban megjelent játék ugyanúgy fusson az új OS-en.
Hol van ilyenkor a játékfejlesztő?
Blizzard miért tudja megoldani, hogy a játékai 4 oprendszeren (Win 7 - 8 - 8.1 - 10) is megbízhatóan működjenek?
Ubisoft, Crytek, stb. miért nem követeli meg ugyanezt a stúdióktól?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#29) lezso6 válasza kolopele (#25) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja hát nincs kifforva. De gyegébb CPU-k esetén csodákra képes egy DX12 vagy Vulkan. Csak hát még sok a DX11. Én amúgy nem váltottam még W10-re, s szerintem nem is fogok még egy jó ideig. Elvagyok a 8.1-gyel, nem érzem egyelőre semmi hátrányát.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#30) #72042496 válasza Duck663 (#26) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hú, a WLM, neked nem korrumpálja a leveleket amikor újrateszed a rendszert? Nekem ez volt a legdurvább problémám vele, de az elküldött levelekkel is csinált valamit, meg több más hülyesége is akadt, amit már elfelejtettem.

Ki is nyitottam is egy üveg jó bort, miután sikerült átmigrálni a több éves levelezést Outlookba (sima importálással nem működött jól, valami fizetős konverterrel lett csak normális). :)

(#31) kolopele válasza AxBattler (#28) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem a Creators Update pl. sötét képernyővel indításkor, és ezt eljátszotta párszor amíg vissza nem álltam az előző build - re, onnantól ez megszűnt. Olyan is volt hogy visszaálltam egy régebbi driver-re ő meg elkezdte frissíteni magát a legújabbra. Azt én elhiszem hogy a support a hibás, de amíg a régi meg az új játékok is normálisan mennek a hetesen (na meg néhány program amit eddig is használtam jobban szereti a hetest) addig maradjon csak fent inkább az.
lezso6 : A 8.1 is egy jól sikerült széria lett.

[ Szerkesztve ]

(#32) darkhorse válasza AxBattler (#28) üzenetére


darkhorse
tag

Nálam például a letöltés/telepítés/újraindítás hármasból egyszer egy végtelen ciklus lett. Ugyanis letöltés és telepítés után közölte hogy nem ment minden rendben a frissítéskor, ezután újra megpróbálta letölteni és telepíteni ami ismét nem sikerült, és... Ez tényleg tök jó amikor az ember munkára használná a gépet.

(#33) lezso6 válasza #72042496 (#30) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én már semmi MS terméket nem használok windows-on kívül mióta a hotmail => outlook átnevezékor mindenféle értesítés nélkül törlődött az összes levél (!) a hotmail fiókomból. :( Szerencsére csak másodlagos fiók volt egy jó ideje, mert gmail-t használok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34) Cifu válasza AxBattler (#28) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mondd már el, mivel járnak, mer' én a letöltés/telepítés/újraibdítás hármas kieső idején kívül nem érzékelek semmilyen negatívumot!

Óóóó... De jó neked.

1.: Eleve ciki, hogy a Win10 b@szik arra, hogy te éppen mit csinálsz a gépen, videót kódolsz, renderelsz vagy más olyan programot futtatsz, amely huzamosabb ideig futna a gépen. Ha a Win10 éppen újra akar indulni, mert jött egy frissítés, akkor vagy ott ülsz mellette, és nyomogatod a felugró ablakban a "Késleltetés" gombot, vagy reggel visszaülve a gép elé lelkesen üdvözölheted a nyitóképernyőt.

A Win10 topicban persze rögtön megtalálták a megoldást: ha munkára szánod a Win10-et, léptesd be tartományba, és AD-vel már lehet szabályozni a frissítéseket. Csak egy WinServer kell hozzá, filléres tétel úgy is... ;] (Azóta nem járok inkább oda segítségért :DDD )

2.: Tavaly volt egy nagy frissítés (creators vagy melyik), amely után az alapértelmezett PDF olvasó az Edge lett. Mert az mindenre jó, tehát PDF olvasónak is. Mivel pedig azért céges célra azért pár klasszissal használhatóbb az Adobe PDF Reader, és mivel a Win10 olyan brutálisan felhasználóbarát, hogy az egyszerű laikus felhasználó a büdös életben nem találja meg az alapértelmezett programok átállításának a lehetőségét, ezért lehetett végigkutyagolni majdnem mindegyik kolléga gépét, és kézzel beállítani újra az Adobe-t. Az már utána a slusszpoén volt, hogy az alapértelmezett videó és zenelejátszót is megváltoztatta persze, a saját microsoftos hulladékára, mert hát használd azt, te hülye, ha már Win10-el telepített gépet használsz...

Sorolhatnék még pár példát, de a lényeg az, hogy ha neked soha nem volt gondod, akkor vagy tévedsz, vagy csak figyelmen kívül hagyod az efféle problémákat...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#35) AxBattler válasza kolopele (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#32) darkhorse
+ (#34) Cifu
Talán 1-2x volt gondom frissítéssel igen, de hogy ettől kellene ragaszkodnom a régihez... igen, 1-2x erőltetve volt, de már nem tudom megmondani, mikor; Creators hiba nélkül jött le. De sokkal inkább ez, mintsem hogy úgy használják a júzerek a gépet, hogy 1-2 évig nem foglalkoznak a frissítéssel.
Persze ha valaki nem érez késztetést a váltásra, lefedi az igényeit, az maradjon W7-en, nem lesz pisztoly szorítva a fejéhez.

Egyébként inkább úgy mondanám, hogy nincs a W10-zel több gondom, mint amennyi a W7-tel volt, sőt kevesebb. Mindig utána kell járni a problémáknak, mert problémák mindig lesznek.

Ja, és ne mondjátok, hogy W7 alatt hiba nélkül futott az összes W95/98-ra írt játék. :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36) beef válasza kolopele (#15) üzenetére


beef
őstag

A BGE pl. csúnyán tud akadni, ha a config programjában a compatibility résznél gyári beállításon hagyod, ha bekapcsolsz mindent, akkor megszűnik. Hibásan detektálja a játék.

(#37) Clay válasza Cifu (#34) üzenetére


Clay
senior tag

Szoktam én is renderelni a gépen, most is éppen, napok óta megy, ha dolgozik a proci soha nem akarta újraindítani a gépet. Az alapértelmezett progikat se változtatta meg frissítéskor, a Creators telepítésekor felajánlotta az Edge alapértelmezetté tételét, de visszautasítottam, többet nem reklamált. Nem tudom ti milyen beállításokat használtok, el kéne felejteni már az XP-s tweak-eléseket, mert nincs rá szükség. A W7 jó volt, szerettem is, a W10-zel már jó ideje nincs gond. A párom laptopja random kékhalálozott W10 alatt, kb rá is jöttem, hogy miért, de nem tudtam megoldani, mert nem fértem hozzá, még rendszergazdaként se ahhoz a rendszerösszetevőhöz ami a hibát okozta, újratelepítés előtt lefutattam a creators frissítét, gondoltam már mindegy, most már megnézem, azóta semmi probléma vele, pedig azt lesem, ha lesz valami gond, kukázom a W10-t róla, de hetek óta nem halt meg.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#38) Cifu válasza AxBattler (#35) üzenetére


Cifu
nagyúr

persze ha valaki nem érez késztetést a váltásra, akkor maradjon W7-en, nem lesz pisztoly szorítva a fejéhez.

Kérlek, mutasd, melyik gyártó kínál a piacon olyan új laptopot, amely (nem kell W7, de legalább) W8.1 támogatással rendelkezik (driverek és egyebek)? :DDD

(Igen, tudom, hogy akad pár példa, de nem sok...)

Nincs pisztoly a fejedhez szorítva, de ha Windows OS-t szeretnél használni, akkor ma már (szinte) csak a Win10 a választásod. Ennyi...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) kolopele válasza AxBattler (#35) üzenetére


kolopele
nagyúr

Jól bevált feleséget sem cserélünk csak azért mert létezik frissebb verzió is :D

(#40) kolopele válasza beef (#36) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezt könnyen meg tudom nézni az egyik gyerkőc gépén, nekik a Minecraft miatt a 10 - es van fenn. Köszi, le is ellenőrzöm :R Minden csúszkát maxra meg pipa mindenhova?

[ Szerkesztve ]

(#41) MaUser válasza AxBattler (#35) üzenetére


MaUser
addikt

"Talán 1-2x volt gondom frissítéssel igen, de hogy ettől kellene ragaszkodnom a régihez..."

Hát nem is tudom, pl. azért mert az mondjuk teszi a dolgát hiba nélkül.;)

"Igen, 1-2x erőltetve volt, de már nem tudom megmondani, mikor"

Mondjuk a gwx botrány nem mond semmit? Ejj de rövid valakinek a memóriája, Moonman, te vagy?:D

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#42) AxBattler válasza Cifu (#38) üzenetére


AxBattler
félisten

Új laptophoz miért is kínálnának régi oprendszert? Win98 nem kéne?
Egyébként mintha lehetőség lenne downgrade-re...

Random átlag júzernek nem mindegy? Hozzáértő meg downgrade-el.

(#41) MaUser
Hát nem is tudom, pl. azért mert az mondjuk teszi a dolgát hiba nélkül.
Nekem most már ez az új is hibátlanul teszi a dolgát.

Mondjuk a gwx botrány nem mond semmit?
De, csak már lejárt lemez, a mostani állapotokról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#43) Sancza válasza AxBattler (#28) üzenetére


Sancza
tag

Csak két példa:
1. Valószínűleg az egyik frissítés elcseszte a virtuás gép futtatásának lehetőségét Win10 alatt. Majd 1-2két hónap múlva egyszercsak megjavult egy windows frissítés után. Nem nagyon tudtam másra fogni, mint windows frissítésre. Itt írtam részletesen ha érdekel:
[link]

2. kb egy-másfél évvel ezelőtt frissítettek az USB kezelő driver-ben valamit, aminek következménye az lett, hogy a Garmin Forerunner 620-as órámat többé nem ismerte fel a ringyóz. A Garmin a hivatalos fórumán írta, hogy egy Windows10 egy frissítése okozza a hibát ami több Garmin eszközt is érint, és a Microsoft ígérte, hogy jön javítás a következő frissítési körben kb 1hónap múlva. Legalább 3 hónapig kellett rá várni, hogy jöjjön a Microsofttól a javítás arra amit a Microsoft korábban elbaszott. Addig a céges gépemen voltam kénytelen az órámat használni (ott win8 volt/van, nem volt probléma)

Kapásból ez a kettő frissítés ami közvetlenül érintett és szívatott
Ezenkívül rengeteg hasonló történetet lehet olvasni (pl. bizonyos webkamerák váltak használhatatlanná valami codec probléma miatt)

Félreértés ne essék, nekem tetszik a Win 10 mint oprendszer, de minden frissítés előtt félek, hogy most mi a szar fog elbaszódni :( és erről nem win10 tehet, hanem a Microsoft hozzáállása a frissítések kezeléséhez (úgy kérés nélkül leerőlteti a torkodon)

(#44) Cifu válasza AxBattler (#42) üzenetére


Cifu
nagyúr

Új laptophoz miért is kínálnának régi oprendszert? Win98 nem kéne?

Lent írtad, hogy nincs fegyver a felhasználó fejéhez fogva. De van. Ha most új laptopot akarsz, nincs választásod.

Egyébként mintha lehetőség lenne downgrade-re...

Ez egy-két olyan laptopnál volt opció, ahol menet közben tértek át a meglévő HW-vel a Win 8.1-ről a Win 10-re. Az új laptopok esetén nem nagyon van már erre opció, eleve a gyártó oldalán sincs támogatás máshoz, csak Win 10-hez.

Random átlag júzernek nem mindegy?

A random átlag júzer is szív, ahogy lent is felhoztam a példákat rá...

Hozzáértő meg downgrade-el.

Új HW-val nem nagyon tudsz, erről szóltam a #38-asban.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) AxBattler válasza Cifu (#44) üzenetére


AxBattler
félisten

Lent írtad, hogy nincs fegyver a felhasználó fejéhez fogva. De van. Ha most új laptopot akarsz, nincs választásod.
Értem. Tehát szemét processzorgyártó az Intel, mert én Sandy Bridge procis notit szeretnék, de már azt nem lehet kapni.

eleve a gyártó oldalán sincs támogatás máshoz, csak Win 10-hez.
Akkor ez most kinek a hibája?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#46) Lacccca87 válasza Sancza (#43) üzenetére


Lacccca87
őstag

Itt a helyedben a Garmin nál keresném a hibát egyébként, ha szabványos lett volna a készülék és a driver hozzá valószínüleg nem történt volna semi, de inkább az az elképzelhető hogy gányolás van a háttérben az MS meg bezárta a kiskaput.
Mindig ez a probléma egyébként am ia végén ki is derül, csak egyszerűbb az MS-re mutogatni mint a saját házuk tájékán rendet tenni.

Ami szabványos azzal nem lesz gond ami gányolt ott számítsanak arra a gányolók hogy a kiskapuk nem maradnak nyitva örökké, főleg ugy hogy pont azok akik ilyen esetekben a leghangosabba kárognak hogy már megint egy rést találtak a WIN-be és még nincs befoltozva.

(#47) Samott válasza Cifu (#38) üzenetére


Samott
addikt

Egy hete sziv a rendszergazdank az uj laptopommal, mert az Win10-el jott es nalunk meg Win7 van. Nem sikerult ferakni ra a hetest. Kekhalal valamelyik driver miatt. Szoval en leszek az elso kiserleti nyul a Win10-el az uzleti kornyezetben. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#48) beef válasza kolopele (#40) üzenetére


beef
őstag

Így: [link]

(#49) pomorski válasza h-yle (#10) üzenetére


pomorski
őstag

??

(#50) kolopele válasza beef (#48) üzenetére


kolopele
nagyúr

Köszi. Tehát a tripple buffering kihagyva. Megnézem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.