Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Nem vagy egyedül ezzel a problémával.
Az ablak egyszerűen lelőhetetlen.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Penguin95


Penguin95
senior tag

Szerencsémre nálam még nem jött elő.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Nalam semmi ilyen nem jott elo.

(#4) Gubek-Einste

How to uninstall KB3035583 – The Windows 10 Downloader for Windows 7 and 8.1

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5) PuMbA


PuMbA
titán

First world problem :)

(#6) Воланд válasza PuMbA (#5) üzenetére


Воланд
titán

itt mar az sem jo, ha ingyen van valami.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) twollah1976 válasza Воланд (#6) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem az ingyenességgel van a baj hanem azzal, hogy erőszakosan csinálja az MS.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Jhonny06 válasza Lauda (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mert warezolt windowsod van..

;]

(#9) Lauda válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

:W :U

;] :DDD

(#10) Balage21 válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Balage21
tag

Akkor is előjön...

(#11) Воланд válasza twollah1976 (#7) üzenetére


Воланд
titán

direkt marketingnek hivjak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Jhonny06 válasza Balage21 (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Honnan tudod?

(#13) Geller72 válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem jogtiszta van. És neki is. szerintem. nekem nem volt popop, de van egy kis ablak-ikon a tálcámon. Tudjuk, hogy akinek W7-8-8.1-es OS van, az ingyen frissíthet 10-re. Jó lenne tudni, hogy ez a mostani ajánlat a már éles rendszer e, vagy még mindig csak egy Preview, esetleg egy RC. :U

(#14) Lauda válasza Geller72 (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Egyebkent elolvastad ami abban az ablakban le van irva?

shteer eppen ezert nem is toltodik le semmi, amig a vegleges meg nem jelenik.

[ Szerkesztve ]

(#15) shteer válasza Geller72 (#13) üzenetére


shteer
titán

Mivel meg nem jelent meg, nem a végleges 😊

..szerintem jónak tűnik

(#16) PuMbA válasza Воланд (#6) üzenetére


PuMbA
titán

:K

AzEgyetlen1: Az az 1 tálcaikon szerintem nem erőszakos :) Észre se vettem egy óráig :)

shteer: De csak akkor fog frissítést jelezni, ha végleges lesz, ami július 29 :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Balage21 válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


Balage21
tag

Láttam már olyat... ;]

(#18) Ádám16


Ádám16
addikt

Nem jogtisztára is elérhető lesz ugyanúgy, mint a jogtisztán, vagy rosszul tudom?

(#19) Воланд válasza Ádám16 (#18) üzenetére


Воланд
titán

elerheto lesz, de a frissites utan nem lesz jogtiszta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Lauda válasza Ádám16 (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Igen. Gondolom igy szeretne elerni a microsoft, hogy minel tobben atterjenek az uj rendszerre.

(#21) wolfnet


wolfnet
tag

Nálam még ezt is sikerült elb@szniuk. :D :D

Privátban érdeklődj! :)

(#22) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Még mindig van ez a box oem kiadás és alkatrész csere esetén újraaktiválás? Box drága volt, oem ezért nem ment.

(#23) Lauda válasza Kolondrum (#22) üzenetére


Lauda
félisten

A 8-8.1-nel van, valoszinu lesz ezutan is.

(#24) Kolondrum válasza Lauda (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mert pl a notiba 4x cseréltem CPU-t 1 hét alatt. Nekem nem kell a korlát, hogy "letilt". Na majd kiderül, figyelem hova tartunk.

(#25) peter9228


peter9228
aktív tag

Érdekes, nálam Win 8.1 Pro-n nem jött elő ez az ablak. De a tálcán sincs, és a folyamatok között sem látom. Lehet, hogy a Pro változat miatt?

Mondjuk nekem mindegy, úgysem fogom így frissíteni, inkább felteszem tisztán a Win 10-et.

(#26) Lauda válasza peter9228 (#25) üzenetére


Lauda
félisten

Aha...

:U

:DDD ;]

(#27) total90 válasza Lauda (#26) üzenetére


total90
veterán

Valós be, hogy van egy vinyod direkt gifeknek 😝

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) Zol01 válasza Lauda (#14) üzenetére


Zol01
tag

+1 ;)

(#29) Hieronymus válasza Kolondrum (#24) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A CPU, merevlemez, VGA, és minden más kártya szabadon cserélgethető, az OEM változatok esetében is.
Egyedül az alaplap csere igényel újra aktiválást. A gép ettől az eredeti marad, nem válik másikká.

A nagy OEM gyártók notebookjai esetében még az alaplapcsere sem, hiszen nehéz mással kiváltani.
Sőt, ha az eredeti telepítőkészletet vagy az előtelepítő készletet használod, akkor már telepítés alatt aktiválttá válik a Windows. (Általános Windows telepítőlemez használata esetén, előfordulhat az aktiválás szükségessége.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#30) Zol01


Zol01
tag

Akit esetleg nagyon zavar, az kikapcsolhatja az értesítési terület testreszabásánál.

(#31) Geller72 válasza Lauda (#14) üzenetére


Geller72
veterán

Most már el..:D.Csak jeleztem, hogy nekem nem volt popup, csak a tálcán figyel ott egy fehér ablakocska. Írja, hogy majd 3 gb-ot fog letölteni. Én azt hiszem, előbb megoldom az SSD-re való HDD cserét, amint visszakapom az ssd-m (újat) és visszapakolok mindent SSD-re, aztán lesz update. :U .

(#32) Hieronymus válasza Geller72 (#31) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Érdemesebb lenne letölteni a telepítőkészletet és közvetlenül telepíteni a tízest.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#33) GD


GD
őstag

értő olvasás.. el kellene olvasni mit is ír az az ablak.. aljas M$, szóltak előre, hogy a géped számára elérhető lesz a W10, arcátlanság

(#34) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Tette már fel valaki egy hasonló gépre: T9500, Intel GMA4500M, 4Gb DDR3, SSD. Kissé tartok tőle, hogy akad majd.

(#35) Penguin95 válasza Kolondrum (#34) üzenetére


Penguin95
senior tag

P8600, Intel 4500MHD, 4 GB DDR3, SSD

A sebességgel nincs baj, akadozás sem volt. Csak hát természetesen a dVGA-val nem tudott mit kezdeni.

(#36) Kolondrum válasza Penguin95 (#35) üzenetére


Kolondrum
félisten

Miért nincs egy intel driver hozzá? Nem várok sokat.

(#37) Penguin95 válasza Kolondrum (#36) üzenetére


Penguin95
senior tag

Az Intelhez ott a beépített, azzal nincs gond (elvileg). :) Nekem a Radeon HD3650-nel gyűlt meg a bajom, mert sem önmagában, sem választható módban (ez az, amikor vált a terhelés függvényében a Hd3650 és a 4500MHD között) nem tudott vele mit kezdeni. Képet adott, de abban nem volt köszönet. Én meg az Intellel nem teszteltem sokáig, mivel szívem szerint így is fúróval esnék neki. :D

(#38) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most tűnt fel nekem is ez a cucc, jól van megnyugodtam, hogy nem valami vírust szedtem le:P
peter9228: automatikus frissítések be van kapcsolva?
amúgy én azt olvastam otthoni felhasználóknak ingyenes lesz és lesz egy csomó fizetős szolgáltatás hozzá

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#39) peter9228 válasza kisza25 (#38) üzenetére


peter9228
aktív tag

Közben nekem is megjelent. :)

Most nézem a Win7 is frissíthető lesz. Akkor tulajdonképpen lesz 5 db Win 10-em, kár hogy csak egy gépem van :DDD

(#40) NandoXXL válasza Воланд (#6) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Oda adom a gyerek bilijét idd ki, vagy mégsem jó? Miért kell egy szakmai oldalon ennyire dilettánsnak lenni? A licensz szábályzatot nem adják ki, sok a kompatibilitási probléma, nem tudni mennyire lesz a stabil rendszer, és első nap upgradelj rá, utána meg jön a kétségbesés sok felhasználónál.

(#41) Geller72 válasza Kolondrum (#34) üzenetére


Geller72
veterán

Az a szitu, hogy ha van egy SSD-t alá és az még ha sata 3-as is, baromira elég neki a 4 giga rammal. Futtattam a privjút hasonló paraméterekkel és szignifikáns differencia volt egy W7-es rendszer és az új közt. Viszont amitől egy kicsit tartok, az a driver szint. Egy virtualbox alatt nem volt net. Annak ellenére, hogy egy NAT-olt LAN-on csücsült, no LAN driver.. :U

(#42) Воланд válasza NandoXXL (#40) üzenetére


Воланд
titán

"A licensz szábályzatot nem adják ki"

varjal, hany windows-hoz jelent meg a megjelenes elott ket honappal a licenc? egyhez sem. es hany windows eseteben titkos a licenc a megjelenes utan? egynel sem.

"sok a kompatibilitási probléma"

ket honap van a megjelenesig.

"nem tudni mennyire lesz a stabil rendszer"

nyilvan egy bughalmazt fog kiadni az ms, csak hogy meg jobban csokkentse az eselyeit azt illetoen, hogy a consumer piacon eletben maradjon.

"és első nap upgradelj rá"

szerintem nem mondta senki, hogy az elso nap frissiteni kell.

szoval mielott dilettansnak hivsz valakit lehet, hogy gondolkodni kellene. komolyan mondom, hogy hihetetlen, hogy 2015-ben egyesek meg mindig ugy tekintenek az ms termekeire, mint ha a 90-es evekben lennenk, magara a cegre meg ugy, mint egy gonosz vallalat, aki csak a usereket szeretne szivatni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) MasterDeeJay

Van egy Notim eredeti win7-el ami teljesen gyári tehát mondhatjuk azt hogy megfelel a futtatásához. (Dell E4200, 3Gb ram, 64Gb SSD,C2D SU9600, intel 4500MHD)
Namármost ehhez a notihoz az inteles drivert is úgy kellett ráerőszakolni hogy menjen win8.1 alatt mert az update-el leszedettbe nem volt semmi féle hardveres gyorsítás (még egy minecraft sem megy rajta).
Ezek után ki hiszi el hogy Win10 mindenféle mókolás nélkül el fog menni rajta?
Vagy majd bízzak benne hogy a teljes felületét a proci izomból fogja megcsinálni a maga 1.6ghz-ével szoftveresen?
Nem is az én esetem a baj mert én utánajárok, hanem majd azoknak akik nekiállnak frissíteni és nem értik miért dög lassú a gép vagy miért megy csak 1024-ben.

(#44) peter9228 válasza MasterDeeJay (#43) üzenetére


peter9228
aktív tag

Ilyen esetben szól, hogy nem biztos, hogy működni fog: [link]

(#45) MasterDeeJay válasza peter9228 (#44) üzenetére

Nekem azt írta hogy a gépe készen áll, és minden rendben 0 hiba.
De az intel 4500-ashoz még win8 driver sincs.
Hacsak ez miatt a Dell vagy az Intel ír normális drivert rá akkor oké.

(#46) Robert07


Robert07
aktív tag

Az Enterprise-nál nem jön elő, akár warezolt akár nem. :)

(#47) Geller72 válasza Robert07 (#46) üzenetére


Geller72
veterán

A warezolt w7-nél is kirakja, nem az számít. Eléggé világosan le van írva, hogy melyik verziót, hogyan, mikor..stb..

(#48) Geller72


Geller72
veterán

Mostanában alapvetően Dell notikkal foglalkozom, amin alapból orig W7 prof van. Most is frissítettem néhányon. Ami problémám akadt. E5420
-Update után nincs hangom a hangszórókon. Fülesen ok.
-Ujjlenyomat olvasó sehol. Driver látszólag ok. Loginnál még sem kéri..
-Azt nem tudom, hogy tudjátok e, de egy hónapotok van arra, hogy ha nem teszik, akkor visszaálljatok W7-re.

E5420-i7: W update-t mutat a rendszer. Már két órája jön. 33 %-on van. Ugye, nem jelöltem be, hogy én kérek W10-et. De ennek ellenére szépen letölti a 2.89 Gb adatot. Köszi MS. :/.
G,-

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.