Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) zizi7229


zizi7229
tag

Jó írás, bár én az ellenkező véleményen vagyok sok szempontból, az egész felület szerintem sokkal összeszedettebb(számomra) mint a 8 volt, 8"-os gépen használom( lenovo miix 2 8) és csak annyi a problémám, hogy frissítés után valamiért egy-két alkalmazásban elmossa kicsit a betűket, ezt pedig a 8-on nem csinálta, de nem vészes, ugyhogy már megbarátkoztam vele.....amit még észrevettem, hogy a kamerám azóta nem hajlandó működni....egy inteles kamera drivere van, de ujraindítás után ujra kell telepíteni, különben ha használom a kamerát, kékhalál a vége, ez nem a csoda hátlapi kamerám miatt sajnálatos, hanem arc alapú feloldást használtam 8.1 alatt, ami így ugrott....de vissza nem tenném a 8-at semmiképp, valahogy az egész csempés dolog nem tetszett, az alkalmazásai közül is csak egy youtube player-t meg egy torrent appot használok, mivel csodamód ha lezárom a kijelzőt, a rendes asztali appok nem működnek tovább, csak a metro-sak, a torrent app-ban pedig még ráadásul fizetéshez is van kötve a lezárva működés....

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.