Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jFox


jFox
őstag

Tső!

Erről a Mega-ról hogy lehet letölteni? A múltkor is megkínlódtam vele, de most az istennek nem megy. :W
Már vagy 50x letöltöttem a Firefox bővítményt, települt is engedélyezve is van, de csak nem akarja letölteni. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2) Clorf


Clorf
tag

Üdv! Nálam amikor a parancsot kéne futtatni a következőt írja:

" 'CalculateAndCreateWIMBootPartition' is not recognized as an internalor external operatable program or batch file."

a kurzor ezen a mappában áll:
X:\windows\system32>:

Lehetséges hogy én hibáztam el valamit?
Segítséget előre is köszönöm!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#3) Clorf válasza Clorf (#2) üzenetére


Clorf
tag

Időközben rájöttem olvasva "sokom94" kommentjét a 8.1es wimboot cikknél:
" Kiegészíteném, ha véletlen valaki elakadna ezen.
A telepítő scriptet úgy kell elindítani hogy először arra a meghajtóra lépünk ahol van. PL: ( d: ) majd ezt begépelve enter és utána mehet a script indítása! "

Így már elindul és remekül működik!
Bocsánat a felesleges kérdésért! :W

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#4) Clorf


Clorf
tag

Restellem, majd remélem egy Moderátor majd törli a fölös bejegyzéseket

A telepített rendszer PRO verzió és azt írja nincsen aktiválva (home verziónál automatán működött).
Ilyenkor mi a teendő? Van Insider Program regem, ezzel a táblával is beléptem vele az előzően telepített túlméretes Win10 el...
Mit csináljak? Szedhetem le és rakhatom vissza a HOME verziót mert az "legális"?
Választ előre is köszönöm!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#5) Clorf


Clorf
tag

Nos mivel a neten található RC key már nem érvényes, ezért nem tudom aktiválni, a Home eiditon nél automatán megadott key-t kibányásztam egy parancs segítségével és azt absz nem fogadta el.

Így maradt az, hogy lementettem a drivereket ennek a telepítéséről mivel itt nem fagy ki a gép 5 perc után/kikapcsolt képernyő 5 perc után.

Rakom vissza a "nagy" home RC edition -.-

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.