Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nbg


nbg
senior tag

Hopp, akkor mar hivom is a fonokom, hogy meg ne rendeljen nekem surface 3 pro-t... :D

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várom a 950XL-t. Remélem jó lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Petykemano


Petykemano
veterán

Ha már az XO-ban GCN-es hardver van és azt elejétől a végéig ismerik a fejlesztők, akkor a MS miért nem tesz pl a surface-be pl Carrizo-t és építi rá a HSA-ra a rendszert? a HSA-val bármelyik inteles gépnél jobban futna és ott lenne a GCN-es hardver, amin DX12-s játékok pöpecül futnak.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#4) Romvr válasza nbg (#1) üzenetére


Romvr
őstag

Inkább kérd meg hogy a SFP3-hoz vegye meg majd az SFP4-et hogy össze tudd hasonlítani a különbségeket. :DDD
Ja meg akkor már egy iPad Pro-t is csak hogy teljes értékelést készíthess ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#5) alevan válasza .LnB (#2) üzenetére


alevan
őstag

Én meg remélem a 950 5" alatt lessz (mint a 920).

Mondjuk ha ez igaz, akkor annyira mégsem várom. A 810 és a 808 nem épp nagyon jól sikerült SoC-ok...

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) Fiery válasza alevan (#5) üzenetére


Fiery
veterán

Kizart. 5 col alatt mar nehez egy flagship telefont eladni, pedig en is orulnek, ha megallnanak 4.5-4.7 col kornyeken. 950 jo esellyel 5.2 colos lesz, a 950XL pedig 5.7 colos.

(#7) .LnB válasza alevan (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért mondtam, hogy remélem jó lesz. :) Így előzetesen nem kellene, se forma, se belső. Bár utóbbi nekem annyira nem lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) velizare válasza Petykemano (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

biztos jobban futnának, amíg az akksi bírná.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) berVi válasza Petykemano (#3) üzenetére


berVi
senior tag

Hat talan azert, mert melegszik, mint a szar, ami egy ultrabook/tablet hibridnel pont nem kivanatos.

(#10) apatyas válasza berVi (#9) üzenetére


apatyas
Korrektor

És ezt honnan removed text tudod, már őszintén?
A feltételezés noha nem alaptalan, de azért így kijelenteni egy kicsit erős.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#11) =WiNTeR= válasza Fiery (#6) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Egy nagyon vékony kávás (~kávamentes) 5,2"-es 950-nek tudnék örülni (L930 tulaj) :)

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#12) Qukac


Qukac
tag

Remélem sokat mutatnak majd a Continuumból, kiegészítőket egyebeket várok, ja és egy 1 hónapon belüli 10-est a telefonomra :P

(#13) Thome


Thome
addikt

Jól halad a W10P fejlesztése, de 3 hét azért elég merész, mert vannak stabilitási bajok.
Mondjuk ha csak bejelentés lesz akkor még fejleszthető a W10P.

(#14) K0vasz


K0vasz
aktív tag

Nekem még mindig az a bajom a WP telókkal, hogy app fronton nagyon le vannak maradva... nagyítóval kell keresni az olyan appokat, ami android és ios mellett WP-re is elérhető (persze biztos van alternatíva mindenre, de az nagyon nem ugyanaz). Remélem, a W10 meg ez az univerzális platform dolog majd lendít a dolgon végre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.