Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

És azt belerakták már ebbe a legújabb verzióba, hogy ne zabáljon periodikusan 5% CPU-t (X2 3800), miközben le sem játszok vele? :U

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Ühümm... az a Windows Média Player szíven ütött :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) dajkopali válasza Wolverine (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

bocsi, :B
és kösz! :R

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Uhh, látszik hogy már jóideje a foobar-t használom.. Pont azt tudja amire kell. Zenét lejátszani. foobarban is van tagging, album art nincs, de az meg van a media playerben, amit csak akkor nyitok meg ha már semmi nem játsza le a kívánt médiát. (vagy albumartra :D)
Szal tök felesleges sztem ez a szénné bonyolított winamp, tényleg jó, de ne 5 perc legyen míg elindul, még talán oké lenne ha nem enné meg a gépet...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Meta


Meta
tag

És van már benne FLAC támogatás? :U

Egyébként mi az az Album Art? Leszedi a borítót? :B

(#6) dajkopali válasza Meta (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

van
nem, nem egészen :)

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#7) NwL


NwL
tag

Winamp - 2.91 Az utolsó normális winamp. Mai napig ezt használom.
Azóta csak erőforrás zabáló...
A 2.91 is lejátsza a flac fájlokat, csak egy plugin kell hozzá...

(#8) burgatshow


burgatshow
veterán

Linuxon Amarok

Windowson meg media player. Media player is csak azert, mert kezeli az album boritot, amit en nagyon szeretek. A winamp tudtommal meg mindig nem kezeli a boritokat.

(#9) REDeath


REDeath
őstag

én eleinte winampot használtam, de 1-2 éve csak JetAudio-t, a hangzása utolérhetelen.
linuxon (nem mintha sokat linuxoznék) én is amarokot, de linuxon a választék nem túl nagy... :) és amarok se szól úgy mint JetAudio

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) moma válasza NwL (#7) üzenetére


moma
őstag

én a 2.92-t használom. akkor ez már rossz? :DDD

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#11) alien_


alien_
őstag

Ebben a verben (az új skinnel) tényleg nem lehet a playlistet a főablak alá rakni? Komolyan rávagyok kényszerítve, h ha sokat akarok látni a playlistől egyszerre, akkor nézegessem ezt a számomra tök felesleges browsert/media library-t mellette? És az album borítókat (legalábbis azt a részt) se lehet csak úgy kilőni?

Swarm is coming.

(#12) burgatshow válasza REDeath (#9) üzenetére


burgatshow
veterán

Szerintem meg az amarok szól a legjobban. :)

(#13) #54715584 válasza Meta (#5) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem eddig is jatszotta az flac fileokat...
viszont vista alatt digitalis kimenettel neha szarakodik, a talcanal a jelzoablak neha befagy a sarokba...lehet otthon nem fogom sokaig hasznalni :)

(#14) qdak


qdak
addikt

ez egy szar rosszabb mint a rég a 2.5 ota nem képesek 1 normálisat csinálni ha 100 számot huzok a listába mindig kifagy!!!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#15) #54715584 válasza qdak (#14) üzenetére


#54715584
törölt tag

akkor nalad van a gond, bnem a szoftver szar...
nalam tobbezer szammal siman mukodik...
megnezted mar a load oopciokat vagy csak fikazol?

mas: most talaltam, benne format konvertert...tudtatok rola, hogy letezik ilyen a winampban? :)

(#16) qdak válasza #54715584 (#15) üzenetére


qdak
addikt

nálam tuti nincs problem az elözönél müködött h a top 100 listámat bedobom itt meg ha 20 dobok be nem fagy fölötte meg hiba blabla....
ezek után ne fikázzam, az elözöbe 3000 számot dobtam akkor sem fagyott meg.
Ezekután mit vársz dicsérjem :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#17) #54715584 válasza qdak (#16) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem kell dicserni, de nalam pl eddig mindegyik verzio jol mukodott, koztuk ez is...

a top 100 listaban levo szam mind a helyen van? nem mozgattad oket masik konyvtarba?

[ Szerkesztve ]

(#18) MichaelSD válasza burgatshow (#12) üzenetére


MichaelSD
őstag

Támogatom az Amarokot! :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#19) ballington


ballington
addikt

vista latt pláne jobb a foobar (sztem) mint a winamp, ha csak zenét akarok hallgatni (márpedig csak azt karaok)...csak az a gond ne lenne, hogy >15 fájlt kijelölök, akkor nem jelenik meg a helyi menüben a foobar parancsok

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#20) qdak válasza #54715584 (#17) üzenetére


qdak
addikt

van zene könyvtáram s abban van, amugy "history"bol huzom öket a playlistbe, ha nem jo a szám ( már nem ott van ahol a history tárolta ) attol nem fagy meg amugy.probáld ki lécci kiváncsi vok nálad muködik e. ha nem érthetö h honnan hova huzom irj és kép et csatolok :)
meg addigra öszeszedem a régi hibáit is.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#21) Agostino válasza alien_ (#11) üzenetére


Agostino
addikt

Most raktam fel ezt az új változatot, és ez foglalkoztat engem is, mm hogy a playlistet be lehet-e rakni alulra?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#22) VW


VW
aktív tag

leszedtem a winamp oldalról az 5.5 -öst ,free verzióban,de csak classic skin van benne,nincs is benne a modern skin /nálam/ :Y
mit szúrtam el?

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#23) VW válasza VW (#22) üzenetére


VW
aktív tag

megoldottam,visszatettem egy 5.35-öst oszt jónapot

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#24) Agostino


Agostino
addikt

Playlist hacket senki? : (

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25) Pityuska


Pityuska
csendes tag

Sziasztok srácok!

Segítségre lenne szükségem!!
Régi winamp használó vagyok, most frissítettem 5.0 (fullról) winamp 5.5 re. A gondom az, hogy az új verzió bizonyos WAV filokat nem játszik le. Rákattintva beveszi a "playlist"be de semmi nem szólal meg. Sőt néha kiakad a winamp és leáll.

Minden beállításom "default"!!
Probáltam az "output plugin"-t "direct Sound"ról 'Wave out'-ra állítani de ugyanazt mutatja, meg sem szólal.
A régi 5.0 és a media player gond nélkül lejátsza ezeket a fájlokat!!!

Hogy lehetne orvosolni ezt a problémát??
A válaszokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#26) 1720n


1720n
csendes tag

hello!

winamp 5.35 van. a problémám h playlist mellet nem írja ki , hogy hány perces a track.

hol kell ezt beállítani h látszódjon?
:)

választ köszönöm!

(#27) Eagl3


Eagl3
veterán

Szép ez az új winamp, van benne pár jó dolog de baromi lassú :U

(#28) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Az 5.5-ös Winamp kihasználja a többmagos procit? (AMD X2)

(#29) VladimirR válasza moma (#10) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar a 2.91 is rossz a videolejatszasaval
2.80 rulzz ^^

p.s.: meg jo, hogy nezem a datumot is, mielott post-olok

[ Szerkesztve ]

(#30) VladimirR válasza Levin01 (#28) üzenetére


VladimirR
nagyúr

regen rossz, ha egy winampnak nem eleg egy processzor (hacsak nem azzal nezel hd videokat)

(#31) cofe0530


cofe0530
csendes tag

Hátha valaki tud segíteni. A plyalistbe szeretnék beszúrni stop-okat. Nem azt akarom, hogy mindegyik szám után leálljon, de egy-két szám után jó lenne. Valaki tud ilyen plug-int? Ötletnek felmerült a hosszú, néma mp3, de azt is le kell stopolni, vagy kivárni, míg vége van, szal az nem a legjobb megoldás.
Köszönöm
cofe

(#32) bozont válasza cofe0530 (#31) üzenetére


bozont
veterán

Létezik valami magyarítás 5.541es verzióhoz? Nekem még 5.35ös van, nem tudom az ehhez tartozó jó-e az újabbhoz.

(#33) kali válasza bozont (#32) üzenetére


kali
legenda

az utolsó hivatalos; 5.52

(#34) bozont válasza kali (#33) üzenetére


bozont
veterán

Köszi. :R Most hogy feltettem a legújabbat, látszik hogy az eddigi magyarítás nem jó hozzá, annyi az újdonság. De az 5.52 óta csak nincs annyi.

(#35) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Sziasztok

Vettem egy laptopot 1 hónapja, asztali gépemen lévő winampot telepítettem fel rá, ami az asztali gépemen működik is pöpecül, azonban mikor ráhintettem a laptopra, elég hiányosra sikerült:

-Hiányzik az egész hotkey opció, egyszerűen NINCS !
-Hiányzik az "equeue" opció is és ez a Q-val sem működik a listben, mi lehet a baj???

Már párszor újraraktam, frissítettem a legújabbra, magyarosítottam is, DE sehogy sem jó!!

Vki segítsen!!

Köszönöm :R :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.