Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#881) Somatom


Somatom
veterán

Nem maradhatnánk a Linux vs. Windows -nál? Ez a sorozetszál sztem nagyon gáz itt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#882) ubyegon2 válasza Somatom (#881) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nekem is volt ilyen érzésem reggel már.....szerinted ha óránként linkelném a Sorozatos topikot, képesek lennének átnézni oda flémer kollégáink?

Nekem már az is sok volt, mikor csak a laptop/desktop vita ment......annak a témának is van jó pár topikja.

Sorozatok topik - szevasztok! ;)

[ Szerkesztve ]

(#883) Cyrin válasza Somatom (#881) üzenetére


Cyrin
addikt

én linuxon sokkal jobban szeretem nézni a kedvenc sorozataimat mint windows-on, pl. a stanger things nagyon bejött, nekem a második évad jobb volt mint az első... ;]

(#884) Somatom válasza ubyegon2 (#882) üzenetére


Somatom
veterán

A laptop/desktop vitára nem emlékszem. Valószínűleg nem hagyott mély nyomokat bennem. Mit lehet azon vitázni? Aki nincs tisztában a különbséggel, az akasszon a nyakába egy monitort, tekerjen a dereka köré egy invertert, tegyen hátizsákba egy akkumulátort, kapja egyik kezébe a PC -t, másikba az egeret, meg a billentyűzetet és sétáljon így pár kilómétert. Sztem hamar képbe kerül. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#885) ubyegon2 válasza Somatom (#884) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

;]

Kb így......

(#886) Syl válasza Somatom (#881) üzenetére


Syl
nagyúr

Csak a te kedvedért mindjárt indítunk egy iOS vs Android vitát :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#887) ubyegon2 válasza Syl (#886) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sosem lesz az olyan, mint a jó régi Unity/Cinmanó viták! 😶

(#888) ivana válasza CPT.Pirk (#878) üzenetére


ivana
Ármester

Maga a könyv amiből készült szerintem nagyon jó. A film nem annyira, néha túl drámai. Pl. most elkezdtem nézni az altered carbon sorozatot, az se éri el a könyv szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#889) Syl válasza ubyegon2 (#887) üzenetére


Syl
nagyúr

Azokat az időket sajnos már nem tudjuk visszahozni :B Lehetne Gnome3/Cinnamon meccset nyomatni, de az nem az igazi :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#890) frewwy válasza Syl (#886) üzenetére


frewwy
tag

Mindenki tudja, hogy az android a jobb, ezen mit kellene vitázni? :D

(#891) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Xfce disztrokra lehet regi gog-os (linux verzios) jatekokat varazsolni? Guglin nem talalok ra megoldast. Minden mas kivaloan mukodik, orulok, hogy nem dobtam ki a regi notimat.

(#892) ubyegon2 válasza Syl (#889) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azokat az időket sajnos már nem tudjuk visszahozni Nagy kár! :D

Ez a Gnome3 vs Cinnamon......nehéz ügy, kb egy hete felraktam a 18.04-et és elkezdtem a netes leírások alapján gatyába rázni, de bő fél óra múlva azt vettem észre, hogy teljesen Cinnamonos formát adtam neki, alsó panel, Windowsos kinézetű Menü....de rájöttem, túl sok idő lenne teljesen Cinnamonná transzformálnom, így abbahagytam. ;)

(#893) Bici


Bici
félisten

(#892) ubyegon2: Hasznalj Cubuntut (Mint)! :P

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#894) ubyegon2 válasza turbulencia8 (#891) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem játszom, de ezt a videót látva nem DE függő a dolog. XFCE-n is ugyanezen lépések kellenek.

Itt is XFCE Mint-et használ a kérdező, csak valami megjelenítéssel kapcsolatos gondja van, de az sem asztali felület függő.

[ Szerkesztve ]

(#895) turbulencia8 válasza ubyegon2 (#894) üzenetére


turbulencia8
őstag

Koszi szepen!

(#896) r00r1


r00r1
aktív tag

En legutobb innen vettem egy Thinkpad T440s-t kokemeny 99000-ert. Annyit koltottem ra, hogy vettem egy +6 cellas gyari akksit, illetve egy jogtiszta win10-et. Munkara van bevetve, miutan a ceges Lenovo V310(??) besz@rt, nem kertem ujat. Amit tud, hogy vegigkiseri a napom, toltes nelkul, outlook, bongeszo + excel + kiviteli alaprajzok pdf-ben olvasgatása (5-10 mega), szoval az EN igenyem kielegiti, mas nem kell...
Amugy az elso laptopom meg mindig hasznalhato, az egy 2014-5-6 Fuji Esprimo mobile U9200, edesanyam hasznalja, receptek, kotes yt videok es fb.
Ugy erzem kicsit tul van ez az egesz tema lihegve, nem veletlen a mondas, hogy ahany haz annyi szokas.

(#897) ubyegon2 válasza Bici (#893) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Anno kipróbáltam már ezt a francia csodát! A Cinnamon Mint-en az igazi no meg Debianon, de ott jó sokat kell rajta munkálni, hogy ugyanolyan legyen. :)
Azt hitem már rég megszűnt ez a Cubuntu......

(#895) turbulencia8
;)
Remélem mész valamire egy laikus javaslataival....

[ Szerkesztve ]

(#898) Bici válasza ubyegon2 (#897) üzenetére


Bici
félisten

Poen volt, nem tudtam, hogy van Cubuntu. A Mint-re gondoltam Cubuntu alatt. :DDD

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#899) ubyegon2 válasza Bici (#898) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Akkor nagyon ráhibáztál a nevére! :D

Bár már meg is keverték a dolgot, ez már nekem kicsit sok....

Cubuntu : Ubuntu + MATE + CINNAMON
16.04.3 + Kernel 4.10

Sorry, lehet, hogy nincs keverve, hanem 3 választható íz van!

[ Szerkesztve ]

(#900) Frawly válasza Bici (#898) üzenetére


Frawly
veterán

Pedig valóban van Cubuntu, nincs benne keverve semmi, Ubuntu default Cinmanó DE-vel. Bár azt sem hittük még régen, hogy a Gubuntu válik fő variánssá, és lám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.