Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Pár hete néztem, és a honlapon az volt, hogy Magyarországról is lehet Magyar bankkártyával hivatalosan használni az online rendszert. most ez már nincs ott. (nintendo.hu)
Ez a rész meg van csillagozva és egy megjegyzés az oldal alján ezzel a szöveggel:

" *Az online funkciók csak bizonyos országokban használhatók."

Most akkor mégsem lesz Magyar wii u online felület?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Kár, hogy a konzol maga nem beépített tápos, elegánsabb lett volna jóval.
Egy HDMI kábel meg nem drága manapság - persze jó, hogy belerakták. :)

(#3) mickemoto


mickemoto
őstag

Kissé megmosolyogtató ahogy a fő-bossz kicsomagol. :)
Külön táp van a gépnek és tabletszerű kontrollernek is? :F

(#4) Def26 válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Def26
félisten

Japánban nem szeretik ha valaminek súlya van. :N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Peat;)


Peat;)
veterán

Ha valaki kíváncsi milyen lehetett volna egy kommunista korszakban működő tv shop akkor ez a video jó példa rá, ez azért gáz. A simple és cool mai trend nem egy asztalt és fehér falat jelent, feliratozott beszéddel :DDD

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sima controller volt a csomagban vagy csak én nem láttam?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) eL Geri válasza Peat;) (#5) üzenetére


eL Geri
őstag

Szerintem meg épp ettől menő, hogy ő megteheti, hogy ilyen egyszerű díszletek mellett premiereztessen egy valószínűleg ismét jelentős játékipari terméket.

Ilyen vezetői magasságosban inkább kell a precíz mérnöki vagy megfontolt igazgatói benyomást kelteni, mint hogy hú de COOLok vagyunk és csillog, villog minden a képernyő szélein, hátterében. Plusz az nem is lett volna életszagú, ezt viszont simán eltudom képzelni, hogy az alap mentalitást tükrözi.

(#8) aram01 válasza Def26 (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

meg szerintem mellékes,hogy hol a táp

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) ldave válasza Zirowe (#6) üzenetére


ldave
félisten

Sima kontroller csak a ZombieU-s kiadáshoz jár, az alap és a prémium csomagban nem lesz.

A Slime draws near! Command?

(#10) anulu


anulu
félisten

ez a bemutató dögunalom. magának a konzolnak a kinézete meg nem letisztult, hanem gagyi. kb, mint amennyire az előd volt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) ldave válasza anulu (#10) üzenetére


ldave
félisten

Értem, akkor annyit tudok tanácsolni a jövőre nézve, hogy ne vedd meg és ne olvass róla többet, így talán mindenkinek jobb lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#12) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Amúgy doboz+távoli kinézete kb 1az1ben a wii, csak az állvány lett gagyibb. ;]

Viszont az gáz, hogy sima controllert nem adnak.

Na mindegy, jó lesz nekem a sima wii még egy darabig.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) Def26 válasza aram01 (#8) üzenetére


Def26
félisten

Abból a szempontból jobb, ha külön van, hogy táp probléma esetén könnyebb cserélni. Nem kell szervizelni az egész gépet.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) aram01 válasza Def26 (#13) üzenetére


aram01
nagyúr

igen ez igaz,de a többiek úgy meg voltak ezen döbbenve,mintha gőzgép hajtaná vagy mit tudom én :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Peat;) válasza eL Geri (#7) üzenetére


Peat;)
veterán

Az biztos hogy fura szerzetek a japánok, a legextrémebbek és a legvisszafogottabbak is tudnak lenni egyszerre.

(#16) Angel1981 válasza aram01 (#14) üzenetére


Angel1981
veterán

Senki sem volt megdöbbenve, csak kicsit ortopéd hatást kelt egy (két?) külön hozzácsatlakoztatható táp.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#17) krokk


krokk
senior tag

nekem is jó lesz még a wii úgy nézem :)

viszont a visszafelé komplatibilitás ezzel a kicsomagolt verzióval kellemes lehet :)
wii tenisz? :) gondolom van ebben az irányítóban is mozgás érzékelő de ezért ezzel hadonászni :)
gondolom nem kezeli a wii-s irányítót...
mindegy azért kíváncsian várom majd a megjelenés után az értékeléseket :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#18) ldave válasza krokk (#17) üzenetére


ldave
félisten

Igen, van az új GamePad-ben mozgásérzékelő, de az nem teniszre lett kitalálva :)
Amúgy meg, mint írtam a cikkben, hardveresen is kompatibilis visszafele, vagyis kezeli a Wii U a legtöbb Wii-s eszközt, így a Wii Remote-okat is.

A Slime draws near! Command?

(#19) Def26 válasza ldave (#18) üzenetére


Def26
félisten

Magyar online részről tudsz már valamit?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) ldave válasza Def26 (#19) üzenetére


ldave
félisten

Sajna nincs róla infóm :( De mindenesetre jó előjelnek tekintem, hogy már van magyar Nintendo.hu.

A Slime draws near! Command?

(#21) Def26 válasza ldave (#20) üzenetére


Def26
félisten

Hát jah, csak azt is valami kft üzemelteti. Nintendo eu. honlapon nincs Magyarország a választható országok között.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Def26 válasza Def26 (#21) üzenetére


Def26
félisten

Nah, eljött ez is. Felkerültünk a Nintendo ország listájára. [link] :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) Prof01


Prof01
veterán

Kár, hogy a GamePad csak ennyit bír. Nyugodtan meg lehetett volna ezt duplázni...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.