Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Itthon szerintem nem kell aggódni majd a készletek miatt :)
576-ban 90k lesz az alap basic csomag és 105k a prémium (fekete)...
Kicsit drága egy konzolért.
Mondjuk az xbox csomagokat is elég drágán adják ,mindennel teletömik (játékok,kinekt stb...)
Régen meg 40k volt az arcade. :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) #56230144


#56230144
törölt tag

Az szép :Y

(#3) PHM válasza Spancho (#1) üzenetére


PHM
addikt

Lesznek karácsonyi akciók, + idővel lejjebb is fog menni a konzol ára.
Szerintem nyitó árnak elmegy. Debütkor a többi konzol sem volt olcsóbb.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4) tDr1v3r válasza Spancho (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát na, 576 feláras... máshol meg 80k a Basic csomag.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) McNamara


McNamara
Ármester

Itthon am is drágábbak ezek a kütyük.

(#6) Liudvikas


Liudvikas
tag

igen, gondoljatok csak 3DS-re, az is 90 körül nyitott(homályos emlékeim szerint), most meg egy-két helyen már a feléért elhozható :K

(#7) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kell egy ilyen masinéria :O Sajnos, csak leghamarabb februárban...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) natë válasza McNamara (#5) üzenetére


natë
nagyúr

A mondatodból szinte az összes szó hosszabb, mint az "amúgy", ha kiírtad volna... :U
Bocs, irritál. Minden fórumon.

(#9) McNamara válasza natë (#8) üzenetére


McNamara
Ármester

Rendben, gyere holnap is......

[ Szerkesztve ]

(#10) McDog


McDog
aktív tag

Az hogy elfogytak a szállítmányok nekem csak az jut eszembe, hogy jó reklámfogásnak tűnik...
Aki eddig nem érdeklődött, annak felkelti a figyelmét, hogy hú mennyien szeretnének olyat, hát az nekem is kell, biztos jó, gondolom most novemberben elfogytak, decemberben meg lesz, de akkor már ott az érzés, hogy sikerült hozzájutni valamihez, amit oly sokan akartak...

(#11) Angel1981 válasza McDog (#10) üzenetére


Angel1981
veterán

Hehehe, ebben lehet valami!
Meg egyébként is; mennyi volt a kezdő készlet?
Ha 10.000 db, akkor nem nagy szám, hogy elfogyott! ;]

(#12) Prime110 válasza Liudvikas (#6) üzenetére


Prime110
aktív tag

Az igaz, de annak főleg az az oka, hogy maga a Nintendo gyalázta meg megjelenés után nem sokkal az árát, mert annyira nem fogyott. Azóta meg még értéktelenedett is a konzol.

(#13) Def26 válasza Spancho (#1) üzenetére


Def26
félisten

Nem is értem, hogy miért él meg még a piacon az 576... qrva drágák.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) McDog válasza Def26 (#13) üzenetére


McDog
aktív tag

Az 576-on kívül egy kezemen meg tudom számolni hogy hány olyan bolt van, ahol speciálisan csak játék szoftverekkel foglalkoznak. (Én igazán még a CDGalaxist ismerem, de biztos van még.) A régebbi generációk meg még talán emlékeznek az 576 KByte újságra, ami Amigával és Commodore 64 játékokkal foglalkozott. Így ha nem is tudom hogy van-e a kettő között összefüggés de az ember fejében az 576 KByte egyet jelent a játékokkal. Ma már valószínűleg a netről olcsóbb venni, sok akció van, illetve sokan letöltik a játékokat, de a nagypapa, amikor unokájának karácsonyra ajándékot vesz, valószínűleg, úgy ahogy a húst hentesnél érdemes venni a játékot is a játékboltba veszi. Mert azt be lehet csomagolni, láthatja, hogy az unoka kibontja és felcsillan a szeme...

[ Szerkesztve ]

(#15) g@bo válasza McDog (#14) üzenetére


g@bo
nagyúr

én emléxem az 576 ra meg arra a srácra is, aki annak idején pénzért másolta a játékokat ( c64 pl ) a moszkva tér melletti fillér utcában. ;]

lehet kisakkozni az összefüggést.

(#16) McNamara válasza McDog (#14) üzenetére


McNamara
Ármester

Van 100 ilyen üzlet még. De abban igazad van, hogy esetleg idősebb korosztály nem ismeri és nem tudja hol lehet olcsóbban beszerezni.
576 azért ilyen drága mert többnyire bevásárlóközpontokban van. Na ott meg kőkemény bérleti díj van és muszáj ilyen áron dolgozniuk, hogy ki tudják termelni a hasznot.

(#17) ImpersonatoR

Ez nativan tudja mar majd a full hdt? Vagy inkabb ugy kerdezem hogy grafikailag mennyivel lesz jobb mondjuk egy x360 nal lehet tudni?

(#18) sing1ep1ayer válasza Spancho (#1) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Melyik konzol nyitott ennél alacsonyabb áron? Én nem emlékszem rá. Na nem mintha adnék érte 100 rongyot, de ez az összeg nem számít soknak a legújabb konzolért a piacon.

(#19) kgeek válasza Def26 (#13) üzenetére


kgeek
csendes tag

Mihez képest drágák? ott vannak mindenhol ez a lényeg! és még van iphone alkalmazás is magazinnal és egyébb extrák.

Blogom: www.kataigeek.com

(#20) Def26 válasza kgeek (#19) üzenetére


Def26
félisten

pl. konzolvilág, gameshop, uberkozzol, konzolgame, supergamer, progame, gamestore. Hirtelen ennyi.

+ még külföldről is olcsóbb játékot rendelni, mint onnan venni. 576 régen egy nagy múltú bolt volt, mielőtt tulaj váltás történ odafigyeltek az árakra. Nézd meg az árakat, konzolok egy laza 10k -vak kerülnek drágábba mint az 576 -ban, nyitó címek szintén drágábbak az 576 -ban.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) djculture válasza Def26 (#20) üzenetére


djculture
félisten

De azért vannak akciók igaz pl most is az új semmit se érő need for speed mw volt féláron.

(#22) magic2 válasza ImpersonatoR (#17) üzenetére


magic2
tag

A wii u egy a x360 hoz hasonló cpuval van felszerelve(kicsit lassabb mint a xboxé) ezt támogatja egy a Nintendo igényeinek megfelelően módosított Radeon HD 6570 ha minden igaz.
A konzolban 2GB ram van. Ennek a felét jelenleg lefoglalja a konzol OS-e, hogy a későbbi frissítések növelni tudják e majd a játéknak jutó ramot még nem tudni. A GPU rendelkezik 32MB integrált eDRAM-mal ami a L2 cachek és a normál ramok között van sebességben.
A cpu és a gpu egy tokozásban de nem ugyanazon a szilícium lapkán lakik. A teljes ramot képes a cpu és gpu is olvasni és írni. A nintendo azt szeretné ha a feladatokat megosszák a fejlesztők a kép chip között. Egyébként a konzol fogyasztása kicsi, 30-40 watt.

A jelenlegi multiplatform címek csak 720p sek. Ha a most készülő multiplatform játékoknál figyelembe veszik a felépítés sajátosságait a későbbi címek futhatnak 1080pn. Az biztos, hogy a direkt Wii u-ra tervezett játékok képesek lehetnek a 1080p re. A ZombiU is 1080p-n fut.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.