Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Preda


Preda
aktív tag

Hát nem tudom ki, hogy van vele de kezdi kicsit sérteni az én pc-s lelkem ez a sok konzolos sh**. Erre a wii fit re meg csak annyit mondok "lol" pff

(#2) Sirandrish válasza Preda (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem eszméletlen ötlet..én 1-2 honap mulva veszek wii-t és az egyik game ez lesz rá az tuti...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Gergello válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Gergello
addikt

rád is fér :DDD

(#4) Sirandrish válasza Gergello (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

rám is fér az tuti de az ötlet is eszméletlen jó szerintem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Gergello válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Gergello
addikt

Nekem is tetszik, nyár végére el tudnék képzelni egy ilyet itthonra.

(#6) bLaCkDoGoNe válasza Preda (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sakkjátékos-e vagy? :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) bullseye válasza Sirandrish (#4) üzenetére


bullseye
addikt

jó is az, csak több játék kéne ami használja...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8) Sirandrish válasza bullseye (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

mármint mit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) fpeter07 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


fpeter07
veterán

gondolom a fit-et :K

(#10) Preda válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát én magam részéről, ha testmozgásra vágyok akkor kondizok vagy rugby vagy síelés. Nem hiszek az ilyesmiben :D, de én már csak ilyen régimódi vagyok.

bLaCkDoGoNe: Ezt most mire ?

(#11) bLaCkDoGoNe válasza Preda (#10) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mondjuk úgy, hogy ez egy nagyon kódolt vélemény volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) Preda válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem sakkozok :) .

(#13) bullseye válasza Sirandrish (#8) üzenetére


bullseye
addikt

a fit alapja a hardveres egyensúlydeszka vagy mifene, ígértek rá már profibb snowboardos progi, szörfni is jó lehet, sőt EA ígért igazi edzésprogramot

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.