Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Ez lesz az, amit egyesek Wii HD-nek neveznek?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) iZed


iZed
aktív tag

remelem hajitanak ala vmi erosebb hardvert is, nem veletlen nem tamogatta idaig a hd-t..

(#3) shev7 válasza iZed (#2) üzenetére


shev7
veterán

azert az 1080p-hez biztos hogy erosebb hardvert raknak ala :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4) Def26


Def26
félisten

1080p érdekes lesz játékokban. Még boxon és PS3 -on sincs sok ilyen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) havast válasza Def26 (#4) üzenetére


havast
aktív tag

en ugy tudtam,h boxon es ps 3-man csak olyan van(plusz persze alacsonyabb felbontasok(legalabbis boxon,psem meg nem volt)
de javits ki ha tevednek... :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirpi


Sirpi
senior tag

Hm, elég hihetetlennek tűnik, de úgy legyen. Mindenesetre kíváncsi leszek, aztán ha tényleg ilyen jó lesz, és nem is lesz túl drága, akkor csere. Gondolom a tizenegynéhány wii-lemezemet mindenképp le fogja játszani.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#7) Csabee.


Csabee.
nagyúr

WII után gyorsan jönne a WII2 :)

Üdv: Csabee.

(#8) szapeboy válasza havast (#5) üzenetére


szapeboy
tag

A legtöbb PS3 játék a 720p-t támogatja maximum, de van pár kivétel (pl. GT5 Prologue, Skate 2) ami megy 1080p-ben is.

[ Szerkesztve ]

Csak az a nő foglalt, akin fekszenek!

(#9) aram01


aram01
nagyúr

kíváncsi vagyok milyen ára lesz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) Csabee. válasza aram01 (#9) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Majd lejebb megy idővel úgy is :) De még ki sem adták, szal várat magára még.

Üdv: Csabee.

(#11) edward2 válasza Def26 (#4) üzenetére


edward2
addikt

Szerintem alapvetően a mostani wii grafika lesz felskálázva 1080p-re. Namost azért ahhoz nem kell olyan húde nagy erőmű. Persze ps3on probálnak valami szebb grafikát mutatni nehezebb is feltornászni 1080ig abból a feketedobozbol.

(#12) Zigur


Zigur
senior tag

Szerintem egy értelmes húzás lenne a nintendo-tól. A Wii-re nincs sok külsős program, pontosabban amik vannak azok között kevés az aktuális hype-olt, mivel a wii jóval gyengébb a másik kettőnél, és ezért kevés cég veszi a fáradtságot hogy teljesen külön fejlesszen a wii-re is a ps3-xbox-pc változat mellett, ami használhatják ugyanazt a grafikát.
Plusz ehhez még hozzájön a wii egyedi irányitása is, amit a másik 2 konzol lelkesen lemásolt, tehát ez sem lesz gond már.

Szóval szerintem a jövő érdekében mindenképp jó ötlet (főleg ha maradna kompatibilis a GC-vel és a régi wii-vel).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.