Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Tuti fake, egy wowos idáig se jutna ;]

(#2) Lenry


Lenry
félisten

fake

WoW-ban nincs war, egy WoWos sosem használná ezt a szót

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) RootRulez válasza Daweee (#1) üzenetére


RootRulez
félisten

:C :D :DDD

═════════════════════════════════════════

(#4) Szten Márs válasza Lenry (#2) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Kicsit azért megnyugtató ezt hallani :)

(#5) kovsol válasza Lenry (#2) üzenetére


kovsol
titán

raid van jaja én már csak tudom pár százon voltam :DDD

amúgy tök irritáló ez a w minden v helyén az írásában

May the Force be with you!

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

1. CS-ben van war, wow-ba max raid
2. kocka randi? csók??? mivan?! :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) kovsol válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


kovsol
titán

na néde kocka randi, de azért neked is ott a vas meg este 11 után se az asszonyt döngeted inkább hanem ide írsz :DDD ;]

May the Force be with you!

(#8) Lenry válasza kovsol (#5) üzenetére


Lenry
félisten

a dupla w engem is nagyon zavar.
egyszer valaki azzal magyarázta, hogy SMS-ben egyszerűbb egyszer megnyomni a 9-est, mint 3(6)-szor a 8-ast. ezt még el tudom fogadni, bár így is baromi idegesítő.

hogy gépelve miért nem találja a v-t, azt nem tudom. majd megkérdek egy tanárt, hogy az iskolákban van-e még nyelvtan oktatás, mert szerintem nincs.

egyébként talán a BG áll legközelebb a "war"-hoz, de biztos vagyok benne, hogy soha nem használta magyar WoWos a BG helyett a war szót.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Úgy tűnik, mintha magyarul lenne írva, de alig értek belőle valamit. Most akkor mi történt?

(#10) #40835072


#40835072
törölt tag

Nem tud utána menni mert Wowoik...!

Melleselg meg egy 14éves csaj este 10 kor megy egy 17 éves házára? :Y

(#11) aero. válasza potyautas (#9) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

trendcsy a szövcsy. :)

(#12) potyautas válasza aero. (#11) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Elég szomorú, hogy ez a trend. Összefoglalná nekem valaki a történetet?

(#13) Samus


Samus
addikt

Fake...egyébként: ha valaki így ír, annak tarkólövés. Komolyan, ez a trendi? Nem ismerem a magyar helyesírást?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) mephi666 válasza #40835072 (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez szerintem nem meglepő... nekem 20-21 évesen testileg igen fejlett 15éves barátnőm volt ;] (és ennek már 6-7 éve) inkább az a fake, hogy 17évesen külön él és ilyen kocka... (vagy esetleg szülők nem voltak otthon?)

na, mindegy... a történet 99%, hogy kamu... milyen már? randi, csók, lakásra menetel, aztán a csaj beül egyik szobába filmet nézni, a srác meg beül a másikba kockulni? haggyukmán...

a gyakorikerdesek.hu pedig qrvajó... nagyon jókat lehet szórakozni rajta :K majdnem olyan jó, mint részegen google translate-tel fordított szövegeket olvasni :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Móci


Móci
addikt

Jót röhögtem rajta, szerintem is fake. Viszont a helyesírásért agyonütném a gyereket.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Jofi81 válasza Lenry (#8) üzenetére


Jofi81
őstag

Haverom 21 éves barátnője is csak w-t használ v helyett. Mikor kérdeztem, hogy miért, akkor csak annyit mondott, hogy mert így szokta. De rohadtul tud idegesíteni.

(#17) Móci válasza Jofi81 (#16) üzenetére


Móci
addikt

1 w --> 1 saller. ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) Dany007 válasza Jofi81 (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, azt lassacskán meg majd "T"-t írnak az "Ű" helyére mert azt szokták meg :DD

(#19) Jofi81 válasza Móci (#17) üzenetére


Jofi81
őstag

Ja, azt kéne neki, csak sajnos haveromnak ő az élete szerelme, nem lehet bántani. Pedig néha nagyon szívesen... ;]

Dany007: Róla még ezt is el tudom képzelni. :D

(#20) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

EPIC FAIL ;]

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

rákerestem erre a kérdésre, mert kíváncsi voltam a kommentekre... nem csalódtam ;] ;] ;]

"leszarom a kérdést, felőlem lehet kamu is, de azért igazán becsúszhatna egy w alakú gépzsíros lóf.sz a p.csádba, és bent is maradhatna." :DDD

"hát, ha warlock vagy hunter vagy, akkor megkell bocsájtania."

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) doc válasza kovsol (#5) üzenetére


doc
nagyúr

ez meg hagyjan (azon tul hogy belolem is elotor az uthetnek ilyenek lattan), de mikor 'i' helyett 'y' van, az a halalom... pluszban ugye az elmebeteg idiota gugyoges (gondolom mindenki ismeri az 'olyan depi voltam hogy majdnem ongyi lettem' szalloiget)
meg ugye sz helyett c, plusz a tobbiek
parom occsenek felesege szokott ilyeneket irni *wiwen: cyjja pucykallak (nem, nem nekem :D)
na ettol megyek a falnak sikitva...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.