Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Örülök, hogy bevált nálad. Én a korábbi Xcover vonalat a 4-esig végigcsináltam, és ott lett elegem a Samsung ál-strapatelóiból. A 4-es egy gyatra, lassú, hamar melegedő, méghamarabb lemerülő fosfelhő. Ideje volt, hogy a Samu belehúzzon.

(#2) Fred23 válasza PDA_FAN (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sok tesztet olvastam és néztem róla egy időben, azok alapján az Xcover 5 összességében kifejezetten jól sikerült. Élőben is nagyon kedvező benyomást tett rám. Számomra csak 2 említésre méltó hibája van (a 100k alatti árkategóriáját is nézve persze): a gyenge hardver, és a kis akku. Illetve bármilyen jó is ebben az ársávban, a Defy jobban megéri szerintem a pénzét (60k körül van!).

(#3) WhrlpoolMind


WhrlpoolMind
kezdő

Igen, tényleg jobb az ára, és nagyobb akku is fért bele, így még most is jobb vétel lehet.

Azt az egy szempontot sajnos kifelejtettem, hogy legyen kicsi (bocsánat, inkább "kicsi", azaz a kezemhez mérten nem tepsi) a kijelzője, hogy akkor is tudjam használni, amikor három végtagomon lóg egy-egy gyerek, így a Defy sajnos nálam kiesett. Pedig tényleg tetszik a dizájnja is. Mondjuk az Xcover 5-nek is :))

Daniel WhirlpoolMind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.