Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] "Véletlen"

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

Igen, történnek.
Most csak egy dolog jut eszembe : Egyik nap mentem metróval haza, Újpest-központnál szálltam le, de nem volt jó kedvem, és a metrón egyik régi ismerős csaj jutott eszembe, akiről annyit szeretnék elmondani csak, hogy mindig mosolyogva látom, nagyon jó érzés ránézni, tényleg az a szívből jövő mosoly, nem az az erőltetett, érted. Nem tudom, ki járt, ki nem járt az Újpest-központnál, főleg a 96-os busszal a Pólus fele, mindig nagyon tömve van, és a busz elég sűrűn jár. (Jó nem 7-es sűrűséggel, de nah)
Mentem a busszal 2 megállót mint mindig, és leszállók között volt ő is. De pont akkor rá gondoltam, és akkor ő pont azzal a busszal jött, pont akkor. És nem sűrűn látom, hogy ez mindennapos legyen, mindig más időpontban járok haza, és ő is. A napom hátralevő részét mentette meg .... amit mentünk együtt 5 percet.

(#2) whiz válasza Drenadar (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Nekem ilyesmi úgy szokott néha előfordulni, hogy gondolok valakire, erre egy percen belül csörög a telefon, és az illető hív. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) Thunderzolee válasza whiz (#2) üzenetére

Hűűű, Ti ilyen para-izék vagytok, vagy mi?
Mehetnétek fellépni Show műsorokba. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) whiz válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Iiiiiiigggen, az nagyon hiányzik... :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) TazLeacher válasza whiz (#4) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én csak a lánnyal kapcsolatban kívánnék sok sikert! Menj oda hozzá. Mit veszíthetsz? Max innentől direkt eggyel előbbi vagy későbbi villamosra szállsz...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) whiz válasza TazLeacher (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

Bár elkezdődött a suli, de én közben elköltöztem, így nem arra járok már. Talán majd valaki más, valahol máshol. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) TazLeacher válasza whiz (#6) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez előtt kicsit több, mint 10 évvel (pffff...milyen régen is volt...) képes volt 2 héten keresztül minden reggel egy hülye buszmegállóban ücsörögni negyed órát, hátha megint arra jön a bizonyos...nem jött. Bár fél év múlva véletlenül(?) megismerkedtünk máshol, de nem lett semmi...én visszamennék, ha annyira jó volt a csaj. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) whiz válasza TazLeacher (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Kétségkívül nagyon szép lány volt (az én mércémmel, ami úgy vettem észre, hogy meglehetősen különbözik az átlagtól - szerintem jó értelemben). Csak túl fiatal lenne hozzám (jobban belegondolva). Egyébként kicsit nehéz lenne megtalálni, vagyis elég korán kéne kelnem most ahhoz, hogy odaérjek, amikor ő felszáll a villamosra, ámbár ott dolgozok egy bivalybőgésre a helyszíntől. Hozzászoktam a lustasághoz.
Hátha nem is akkor jár már, vagy nem is azzal a villamossal... Fene tudja, megérné?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) TazLeacher válasza whiz (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ajánlott olvasmány: La Fontain - A róka meg a szőlő... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) puttputt


puttputt
őstag

Társasházban lakom. A lenti szomszédasszonynak "rövidítettem meg" az életét a múltkor.
Nem igazán kedveljük egymást, de nem is vagyunk rosszban..., hol így-hol úgy.
Lényeg. Múltkor elindultam gyalogosan a város másik végébe. A lépcsőházban találkoztam a nénivel, kedvesen köszöntünk, ennyi. Aztán, a városban - mikor már visszafele jöttem -, ismét találkoztunk.
Majd hívott valaki, úgyhogy irányt kellett váltanom és egy 4 sávos útnál felszálltam a buszra is. (Kb. 20 perc várakozás... :U )
A buszra szállás után 4 megálló múlva felszállt a szomszédasszony.
Mikor észrevett, majdnem leesett a járműről, mindenesetre visszahőkölt és motyogott valamit, "ideglelt" arccal.
Azt hihette, hogy üldözöm, követem, vagy mi. :DDD
Amúgy, sokszor volt olyan is, hogy akire erősen gondoltam (akár akaratlanul is) az utcán, nem sokkal később szembejött.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) whiz válasza TazLeacher (#9) üzenetére


whiz
aktív tag

:)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] "Véletlen"
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.