Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem olyan volt pár hétig, hogy így hetente hívott valami ismeretlen szám. De úgy ismeretlen, hogy valami külföldi lehetett vagy nemtom. Hiába vettem fel, nem szólt vissza senki... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) #24889344


#24889344
törölt tag

Na ja.

Nekem is volt. Éjjelre mindig bekapcsolva hagyom a telefont. Hajnali fél kettőkor, vagy éjfélkor csörgetett. Nem titkosított szám, úgyhogy egyszer visszahívtam.
A megoldás készítettem egy listát és este vagy éjjel csak a listán szerepő emberektől fogad hívást a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3) whiz válasza #24889344 (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Ez tök random hívogat engem. Este (7 körül), nappal, akármikor... és mivel titkos, így nem tok mit kezdeni vele. :F

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#4) Móci


Móci
addikt

Ismerős... a vezetékest szokták néha csörgetni, de mivel fos a trékom, nincs hívószámkijelzés.
Nekem egyszer volt, hogy beleröhögtek, de a hülyéje nem nyomta ki azonnal. Elküldtem a fenébe jó durván, utána csend lett. Nem bírta, hogy megmondtam, mi a foglalkozás az anyjának, meg mit csináljon a telefonhívás után... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Rive


Rive
veterán

Felveszem, halló 2x, nagy kuss, mondom akkor *****, és kinyomtam.
Ezt nem értem én. Mármint hogy az ilyet miért is nyomja ki a legtöbb ember azonnal.
Spórol a másik félnek, vagy mi :F

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#6) #24889344 válasza whiz (#3) üzenetére


#24889344
törölt tag

Sokan hívnak titkosítva?

Ismerősöm nem veszi fel ha titkosítot a szám.

(#7) Zolaash


Zolaash
aktív tag

[link] ;] [link]

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#8) aero. válasza Rive (#5) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

ja, ha ilyen van én is mindig tartom, majd ő lerakja, ha úgy érzi elég pénzt dobott ki az ablakon :)

(#9) mexicanraven válasza #24889344 (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Gyakran én is eljátszom ezt, és valóban jó dolog!

when the sun shines, we'll shine together

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Át kell irányítani a bejövő hívásokat valami emelt díjas számra. ;]

***

(#11) zH. válasza ollie (#10) üzenetére


zH.
senior tag

Sajnos rejtett számot nem lehet. :O
Nekem is volt már úgy ,hogy hívogattak (persze rejtett számon :((( ) ,nem tudtam mit csinálni vele.
Olyankor fel sem vettem ,lenémított telefon... hagy csörögjön.Így hátha megunja.
Egy idő után szerencsére abbahagyták.(ta)

Amúgy ez az átirányítás jó ötlet ,egyszer ki fogom próbálni ;] :P

[ Szerkesztve ]

just be

(#12) whiz válasza #24889344 (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

Senki, csak ha bankból keresnek. Azt meg mostanában fel kell vennem, mert az idióták két címemre küldik a leveleket, sokszor elmaradok a befizetéssel, aztán telefonon szoktak zargatni. Aminek szintén nem örülök, mert ők a faszok, de hát ez van.
Rive: nincs nekem kedvem ilyesmivel szórakozni, és bár nem vagyok valami fontos ember, nem akarom más idejét se húzni, ha épp akkor hívna. De legközelebb lehet, hogy félreteszem, azt' jóvan, ha ennyi pénze van...

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#13) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Egyik szilveszter után volt, hogy öcsémet hívogatta valaki 3 órán keresztül, 10 perces időközönként és mindig lenyomta, ha felvettük. Később kiderült, hogy egyik részeg haverja volt. ;]

Engem meg a nyelviskolák és a bankok szoktak rendszeresen zaklatni az ajánlataikkal, de meg mondom most már nekik, hogy húzzanak ki a listájukról, mert nem tartok igényt szolgáltatásaikra.

(#7) Zolaash
Mellékesen a Szente beszélgetés kilenc részes. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14) D1Rect válasza whiz (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Félre kell tenni, és kész.

(#15) Drenadar


Drenadar
veterán

Minden szolgáltatónál be lehet állítani, hogy nem akarsz fogadni titkosított számról hívást. Ennyi. Aztán majd fél év után kikapcsolod.

(#16) whiz válasza Drenadar (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

#12 Sajnos... :U

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#17) localhost válasza zH. (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Banyek! Az átirányításnál (emelt díjas számra) az átirányítást TE FIZETED!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) Drenadar válasza whiz (#16) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem érdekelne, én bekapcsolnám. Mindenki oldja meg, hogy hívjon fel ne rejtett számról. Már a bankok is alkalmazzák azt, hogy a központi telefonszámukat kiírja a telefon, látom hogy a raffeisen keres nyugodt szívvel nyomom ki. És ne mazt mondtam hogy örök életre kapcsold be, hanem csak egy kicsit míg leszokik róla ez a köcsög.

(#19) whiz válasza Drenadar (#18) üzenetére


whiz
aktív tag

A Credigen és a Cetelem nem alkalmazza. De ha te kifizeted a késedelmi kamatot helyettem, akkor nem veszem fel a rejtett hívásokat. :)

Egyébként igen, az átirányítás hülye ötlet, mert annak a díja azt a számot terheli, amiről át lett irányítva a hívás (a hívó csak az arra irányuló saját hívását fizeti).

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#20) Drenadar válasza whiz (#19) üzenetére


Drenadar
veterán

Te csak akkor fizeted be a számlát ha felhívnak? wtf?

Hát sok sikert. akkor menj el templomba és imádkozz hogy megunja a zaklatást.

(#21) whiz válasza Drenadar (#20) üzenetére


whiz
aktív tag

#12

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#22) norbee2244


norbee2244
senior tag

Nekem 2-3 hónapon keresztül volt ilyen miután szakítottunk bnőmmel..mindig 11-2(persze éjjel) közt..tudta hogy akkor már alszom és utánna korán kelek edzés gyanánt :( aztán megszünt sok időre majd megint elkezdte 1-2 hétig tartott azóta megszünt..hát mit ne mondjak sok sikert hogy kibírd :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.