Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Jogosnak érzem... :U

Gipsz Jakab

(#3) Vakegérke válasza ,,no name" (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mégpedig miben?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) juliabrilke válasza ,,no name" (#2) üzenetére


juliabrilke
addikt

A nyerési esélyeidet drasztikusan növeled szerintem, ha részt veszel egy nyereményjátékban. :U

(#5) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Én úgy gondolom (tehát a személyes véleményem), hogy ez egy jutalomjáték, a régebbi tagoknak. Valaki csak azért regel egy nicket, hogy részt vegyen egy nyereményjátékon, majd le is lépjen azonnal...
Még azt is elfogadnám, hogy ha én nem vehetnék részt benne, mert például egy évnél régebben regisztrált nick kellene hozzá. Ez a véleményem, és ez is marad. Lehet egyetérteni, meg egyet nem érteni. Pont

(#6) whiz válasza Psychonaut (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

"Valaki csak azért regel egy nicket, hogy részt vegyen egy nyereményjátékon, majd le is lépjen azonnal..."

És ez neked miért fáj? Pláne úgy, hogy még egy éve sem regisztráltál. :U

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) Psychonaut válasza whiz (#6) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mondd, te write-onlyban vagy?
Akkor felhívom a figyelmedet a lényegi részre:

Még azt is elfogadnám, hogy ha én nem vehetnék részt benne, mert például egy évnél régebben regisztrált nick kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#8) whiz válasza Psychonaut (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Oké, ezt benéztem Mr. Tökéletes, de nem válaszoltál, úgyhogy javaslom tartsd meg a beszólásaidat.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) Psychonaut válasza whiz (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

A megszólítást mellőzzük, ha kérhetem, nekem sem célom itt veled személyeskedni, pláne nem összeveszni, annak tényleg semmi értelme. Na, akkor a válasz:

Nem, nem fáj. Egyszerűen csak szerintem felesleges luxus.
Plusz. Én nem azért megyek egy fórumra, hogy nyerjek. Nem megyek a beszmac-re, mert nem vagyok érintett Alma/Mac ügyben. Nem megyek PCGURU fórumra, mert nem játszom. Nem megyek autós fórumra, mert nincs autóm.
Csak azért, hogy nyerjek valamit, én nem regisztrálok. Lehet, hogy az én hülyeségem.

Egyébként - bár nem tartozik a témához - én az üzletelés miatt regeltem ide, majd úgy néztem be később a fórumra is. És örülök, ha ezek között is lesznek ilyen emberek.

UI: nem tudom, mi volt a fentebbi hozzászólásomban "beszólás", de érdekelne. Akár priviben, akár itt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.