Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hdman


hdman
őstag

Hova költözöl?

Pestről el, vagy Pestre?

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#2) whiz válasza hdman (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Pestre (17. kerület) :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) Badman 4ever válasza whiz (#2) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kitartás, fő az optimizmus, biztos jól alakulnak a dolgok. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4) whiz válasza Badman 4ever (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Muszáj nekik, különben balhét csapok :D
Egyébként ez (a költözés) már önmagában is jó dolog bizonyos - elég sok - szemszögből :)

szerk.: jó az aláírásod :D

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) Badman 4ever válasza whiz (#4) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hát igen, új környezet, új emberekkel ismerkedhetsz, új barátok és esetleg új lányok ;) , csak a magányodon kell túltenned magad ehhez kelle egy kis akaraterő, hogy kibírd... :)

Aláírás: Kösz.... :R Amúgy minden titulus egy embert takar, azokat akikkel itt a fórumon találkoztam.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) nrgia


nrgia
őstag

Pesten magányosnak lenni..erre akkora esély van mint a balatonban bálnát fogni...fő az optimizmus...és sok sikert ;)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) tildy válasza nrgia (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért lehetséges. Nem midnenki társasági ember.
Én már éreztem magam nagyon egyedül Budapesten.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) copin válasza nrgia (#6) üzenetére


copin
őstag

Szerintem minél nagyobb a település, annál könnyebben lesz az ember magányos.

(#9) Crystalheart válasza tildy (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én a magyar fővárosban akkor sem érezném magam egyedül soha, ha senkihez sem szólnék, senkit sem ismernék. A házak, az utcák, az elmúlt korok népei maguk szólnak az emberhez, nem hagyják magára. Csak meg kell őket hallani.

[ Szerkesztve ]

(#10) nrgia válasza tildy (#7) üzenetére


nrgia
őstag

Hmmm...oké igazad lehet, de ezen hamar túl jut az ember...jó esetben...

Crystalheart ...szívemből szóltál ember :R

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) copin válasza Crystalheart (#9) üzenetére


copin
őstag

Mi ez a szöveg? :))
Én hús-vér társaságra gondoltam. Speciel emberre, bár valami bundás/tollas is szóba jöhet rövidtávon. Házakkal és utcai fafejekkel nem megyek semmire, akárhogy forgatom.

(#12) FPéter válasza Crystalheart (#9) üzenetére


FPéter
aktív tag

Majd ha itt élsz huzamosabb ideig, meglátod, hogy az elmúlt korok népei fokozatosan elkussolnak, és az egyetlen érzékelhető és említésre méltó szociális különbség egy lakatlan sziget és Bp. között az lesz, hogy ebben az arctalan tömegben nehezebb feltűnés nélkül eltávolítani az orrodban keletkezett tetemes mennyiségű fikadarabot, ami amúgy a por miatt sehol máshol nem gyűlik fel annyira, mint itt.

Na, hát ennyi.

(#13) aphra2 válasza whiz (#2) üzenetére


aphra2
aktív tag

Egy PH-s biztos lesz a közelbe,.... szintén 17-ker....rákosborzasztó :D , egyébként jó hely sztem, ha nem a központ közelébe laksz, akkor zöldövezet mindenhol :))
Ja és jók a csajok :DD

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#14) whiz válasza copin (#11) üzenetére


whiz
aktív tag

Bundás jelentem van, és viszem magammal :D

aphra2: nem a központban leszek, hanem a Naplás utcában, a Naplás tó (ha jól emléxem így hívják azt a horgásztavat) felőli végén, az elég zöld :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#15) Crystalheart válasza FPéter (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Félre ne érts. Magamról írtam. Jópár hónapig jártam be korán reggeltől késő estig (uhh, de szuperul szétoszlottak az óráim...), és valóban senkivel nem kommunikálhattam úgy igazán, hiszen senkit sem ismertem. Eltekintve persze azoktól az esetektől, mikor az egyetemen vagy az utcán spontán szóba elegyedtem emberkékkel, és néha egész jó kis beszélgetés is kialakult. De amúgy meg csak fölmentem a Gellért-hegyre, vagy a Várba és rengeteg ihletem támadt. (Vagy, ha más nem, beszélgettem angol idős turistákkal. :DDD) Sosem tudnék unatkozni egy olyan helyen, ahol ennyi mindenről lehet írni. :) (Arról nem is szólva, hogy Pesten havonta többször lehetne eljárogatni íróklubos rendezvényekre, találkozókra :P).

Egyébként lehet, az teszi a magas ingerküszöböt, hogy itthon a családomon kívül megintcsak hónapokig csak egy-két idős és magánakvaló szomszédot látok, és többet beszélek a kecskékhez, mint emberhez? :)

[ Szerkesztve ]

(#16) kraftxld válasza Crystalheart (#15) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mek-mek

:DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#17) whiz válasza kraftxld (#16) üzenetére


whiz
aktív tag

:D :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#18) annulus válasza FPéter (#12) üzenetére


annulus
aktív tag

#9 es #12 is olyan, amire igazat tudok adni.
a kerdes a hangulatomtol fugg, ugy erzem.

bp -n szinte allandoan zsongas van, ha csak nem akarsz, nem leszel egymagad.
viszont az, hogy tomegben vagy, ahol senkit sem ismersz, hat..nem boldogit mindig, engem legalabbis.

(#19) talmida válasza annulus (#18) üzenetére


talmida
Közösségépítő

én meg a #16-ra :DDD

Mi is a 17.kerben vagyunk elvileg. ;] Az odaköltözésünk kálváriáját itt olvashatod.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.