Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) whiz válasza 7 (#42) üzenetére


whiz
aktív tag

Gondolhatod, hogy próbálkoztam sokféle megoldással, mert ez nekem se jó, hogy itthon rohadok. Környéken sajnos kb. senkit nem ismerek, és az se arra jár, vagy csak nem akar arra járni, amerre nekem kéne. Főnököm vagy munkatársak egyike se hajlandó idáig kijönni, de ezt meg is lehet érteni, így jártam.
Ha fél óra lenne gyalog a metróig, megoldanám, mert megszoktam. Tíz évig fél órát gyalogoltam a buszhoz, nem vagyok egy nyálhuszár, hogy ezen kiakadjak. De itt még a HÉV se 3km-re van, mert amúgy az úgy tudom jár most is. Az már jó lenne. Pénzügyeimet megoldottam, akadt némi vésztartalék (hát ja, hitelkártya, kemény 2000Ft, de tegnap, ma, holnapra elég, aztán kapok már fizut is).
Biciklim sajna nincs, de ha lenne rá pénzem, csak emiatt akkor se vennék. Nyilván ezt senki nem gondolta komolyan fentebb. Meg mondjuk 0 fokban nem tudom bringázott-e már valaki mondjuk 20km-t, asszem nem nagyon mondana oylat, hogy jó az. Jelentem én tekertem már -5-ben is 25-öt, nem kifejezetten jó élmény, rendesen felöltözve sem.
Valamelyik okosnak fentebb még üzenném, hogy amúgy a számítógépemet (ami már akkor se volt csúcsgép) is részletre vettem, két és fél éve, és még mindig fizetem a havi 3700Ft részletet (a kezdő az volt, amennyiért tovább adtam az előzőt, bár ez már aztán tényleg nem tartozik ide).

putputt: Kétségkívül sok a barom sofőr, erre is akad bőven. De nem mind az, nagyon sok normális van, múltkor az egyik még azt is bemondta a mikrofonba, hogy "egészségére" a tüsszentő nőnek. Elismerem eltúloztam a címet, de átírtam, mert általánosítottam. Ellenben itt is írta valaki, és nekem is inkább olyan érzésem van, hogy ők már egész egyszerűen csakazértis sztrájkolnak. Mert már megszokták, hogy mindig kierőszakolnak valamit. Ha jogos, ha nem. És kit érdekel, ha szopatunk vele másokat, kit érdekel, hogy nincs rá keret. Na ez az, ami kiakaszt. Én szívesen cserélnék bért egy BKV sofőrrel (még ha nem is keresek sokkal kevesebbet, mint ők), és kussolnék utána.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.