Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Pofátlan leszek és ezt is uppolom. Kíváncsi vagyok itt ki-hogyan oldaná meg a Föld problémáit, ha meglenne a hatalma hozzá.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) BITBOYS válasza whiz (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Danken Mcleodosan :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) #19617792 válasza BITBOYS (#2) üzenetére


#19617792
törölt tag

Minek erőlködni? 2012-ben úgyis vége a világnak, ezt bárki megmondhassa. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) whiz válasza #19617792 (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Majd meglássuk. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Emberiség kiírtása? Egyszer biztosan meglesz. Ha nem egymást öljük meg, akkor a természet biztos segít :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) Dany007 válasza Dr. Romano (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Szép videó... de soha nem értettem az ilyeneket... A képek alapján az az aszteroida legalább 1000km átmérőjű... :U
Amilyen becsapódásokra meg számítanak, illetve megtörténtek ~ 2-3km átmérő max. A Tunguzkai meteor is csak 100-150m átmérőjű volt...
Szal, hogy az arányoknál maradjuk egy ~ 12700Km átmérőjű Föld esetében, ha már HD videón ábrázoljuk, akkor egy átlagos aszteroida 2-3Km-es átmérővel (ami már elvileg végítélet lenne nekünk) alig látszódna a képeken...

(#7) Dr. Romano válasza Dany007 (#6) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát igen. Ez már kisbolygó szint amit itt ábrázolnak, de benne van a pakliban egy ilyen ütközés is.
Természetesen egy ilyet ki tudnának szúrni, ha a föld felé közeledne. Kérdés hogy az akkori ember (ha még lesz) tud e majd tenni ez ellen (szerintem igen).
Egy 2-3 km-es is már szépen helyretenné az emberiséget azonban igaz, hogy az a földhöz képest nem látszódna ha így videón ebből a távolságból ábrázolnák. (A Tunguzkai esetében az volt a szerencse, hogy -tudtommal- a levegőben robbant szét és "csak" a lökéshullám tarolta le a fákat.)
Mindenesetre ha egy ekkora becsapódna kb. szerintem is hasonló jelenség játszódna le mint amit a videó mutat, bár lehet hogy sokkal durvább. Elbújni nem igazán lehetne. :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Atis707 válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


Atis707
tag

Túléled, ha jó helyen vagy de ha nagyon nagy a meteor számolj azzal is mekkora port fog felverni, natgeon láttam hogy nem halna bele az emberiség de a napot eltakarná az óriási porfelhő ami a növények kipusztulásához vezet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.