Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Gondolom, ez nem vigasztal, de Siofokon meg nem kezdodott el, pedig azt hittuk, hogy 10-kor lesz, es fel 9 ota ulunk itt... es vannak itt vagy... millioan. Mostmar nagyon unjuk, inkabb neztuk volna a bp-it a tv-ben...

(#2) stangli válasza niti (#1) üzenetére


stangli
senior tag

Lehet hogy most viszik a kellékeket Bp-ről... mindjárt ott lesznek, idő kérdése :DDD

(#3) tibi666


tibi666
senior tag

én se láttam. se a helyit, se a budapestit.
nem érdekel.
hallottam, mikor elkezdték lőni, de inkább néztem tovább a filmet, amit elkezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#4) lezso6 válasza stangli (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pestről lövik át Siófokra, csak most útközben elakadtak valahol a rakéták. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Húú...most szép volt a pesti, nagyon. :K

(#6) No-kia válasza tibi666 (#3) üzenetére


No-kia
őstag

dettó ugyan ezt csináltam én is

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) whiz válasza Taknyoshal (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

:O :O :O

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#8) Taknyoshal válasza whiz (#7) üzenetére


Taknyoshal
tag

Lesz jövőre is. ;)

(#9) lezso6 válasza No-kia (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én is. De kb reflexből :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Lehet akármilyen a tüzijáték, engem aztán nem érdekel, míg a többi cucc - a rendezvénysorozat - egyre csak silányabb, egyre "szegényországosabb" és putribb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11) whiz válasza Crystalheart (#10) üzenetére


whiz
aktív tag

Én azért akartam volna megnézni, mert gyerekkorom nagy élménye volt mindig az augusztus 20-a. Aztán egyre rosszabb lett, végül már nem mentem el én sem megnézni, 5 vagy 6 éve láttam utoljára. Kicsit fel akartam volna idézni a régi emlékeket, meg hátha javult valamit a hangulata az egésznek.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) Crystalheart válasza whiz (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amúgy én is kb enyi ideje voltam kint utoljára, még fiatalkorúként :) Azóta többek elmondása alapján az egész egyre csak silányodott. Ez többek közt a magas helypénzeknek is köszönhető, amit az árusoknak és egyéni rendezvényeseknek kell fizetni, így nem éri meg nekik kimenni. Mivel a magas belépődíjak (a mesterségek ünnepénél) és a csökkenő választék miatt egyre kevesebb családos megy el, a néhány lézengő emberke már nem jelent nagy reklámcélt se, nemhogy potenciális vásárlóerőt, ezért is kevesebb ember megy el. Ez van az előadókkal is; egyre olcsóbban fölkérhetők lépnek csak föl, és az egész rendezvénysorozat falunap-színvonalra kezd süllyedni. (Bár én a csömöri falunapokat élveztem...) Ilyen egy spirál ez, ami lassan, évről-évre begyűrűzik - jól jellemzi amúgy a magyar gazdaság tragédiáját is -, és csak egy drasztikus lépés segíthetne az egészen.

[ Szerkesztve ]

(#13) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Ilyen volt Szegeden. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#14) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem évről-évre ugyanolyannak tűnik, semmi különösebb változást nem látok. Ellenben ha nem egy helyről nézi az ember, hanem minden évben valahonnan máshonnan, akkor tud egy kis látványt is nyújtani.
2006-ban remekül eláztunk, 2007-ben majdnem (szerencsére beengedtek egy boltba), 2008-ból nem rémlik semmi, a mostanit pedig sikerül az Erzsébet kilátóból végignézni. Szép volt, nem volt tömeg, nem volt meleg, nem kellett verekedni a másikkal a helyért, nem léptek a lábunkra, egyszóval megérte kimenni.

Harrrr!!!!

(#15) whiz válasza Sir Riccio (#13) üzenetére


whiz
aktív tag

Szép képek. :K

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.